Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, STIFF napisał:

A to też zupełnie inna kwestia i zgadzam się z tobą. Temat Djoko jest szeroki. Oddzielając sam tenis i C-19 zostaje to co piszesz czyli sytuacja tam i to co ja czyli poszanowanie zasad. Swoje napisałem - uważam, że respektowanie miejscowych zasad jest obowiązkowe niezależnie od dziedziny - ruch drogowy, palenie zioła - cokolwiek innego. Inaczej masz problemy. Gość znał zasady od dawna ale postanowił cwaniakować i jeszcze gra ofiarę. Jakoś jak mi austiacy walneli raz mandat na 1500pln to wziąłem na klatę - i więcej tego nie powtórzę. Ich kraj ich zasady - mimo, że sytuacja była troche absurdalna, stan wyższej konieczności z rzygającym dzieckiem etc.  Tłem do tych jego kombinacji jest dodatkowo wielka kasa - gość miał szansę 10 raz wygrać AO. I o tą kasę tu idzie a nie o wolności.

Inna sprawa to to co piszesz - Australia jeśli chodzi o zasady C-19 jest ekstremalnie porąbana. A najciekawsze jest to, że nic im to nie dało - półtora roku sie spinali a teraz maja po 120tyś zakażeń dziennie. Taka historyjka - moja ciotka ma przyjaciólkę w Sydney, która z mężem wyemigrowała tam w latach 80-tych. W zeszłym roku zmarł jej mąż - tuż przed pandemią. Przyjechała do PL go pochować, w tym czasie wybuchła pandemia i nie mogła wrócić do domu (ma tamtejsze obywatelstwo). W między czasie na C-19 zmarła jaj matka i siostra tu w PL więc "przegapiła" okienko i na jesieni znów nie mogła wrócić. Ostatecznie wróciła tam w tym roku w czerwcu po ponad roku w PL. U nas się zaszczepiła - ale nieważne - po powrocie 14 dni kwarantanny. Nie u siebie w domu - a ma wielki dom, w którym mieszka sama. Musiała płacić za specjalny hotel. Chore? Chore no ale wiedziała jakie są zasady

III Rzesza też miała swoje zasady i wystarczyło tylko tych zasad się trzymać a wtedy nie było powodu do narzekań.

  • Super! 1
  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GREGG napisał:

IMG-20220115-WA0001.jpg.763c4c9a9fa2d3f64160019ff5ff5ef5.jpg

 

Pan Władek nie oglądał Poszukiwaczy Zaginionej Arki ?

Błaszczak oglądał i wie, że jak się taki ołtarz rozłoży to wszystkich Niemców licho zabiera.

Pewnie Antek mu jeszcze naopowiadał, że można ołtarz na ruskich zaprogramować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Neutrino33 napisał:

III Rzesza też miała swoje zasady i wystarczyło tylko tych zasad się trzymać a wtedy nie było powodu do narzekań.

Szczególnie jak zaostrzali kary z grzywny na karę śmierci ze skutkiem wstecznym. To były dopiero „zasady” dla tych co się nagle dowiedzieli ze zamiast „górala” stracą życie. Wiem ze to nie miejsce ale takie wypowiedzi nie powinny nigdzie bez echa pozostać. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Djoko tak zależało na wielkim szlemie, to by zrobił fejkowy pozytywny test 16, a nie 26-go Grudnia antydatowany i nie szlajał się po świecie brylując w social mediach. Teraz takie rzeczy wypływają. A taki chciał być sprytny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał:


 

Tez sobie przypomniałeś to oczekiwanie aż włącza dwójkę? :mrgreen:

Niestety tak. A właściwie Ty mi przypomniałeś.

Naprawdę było to konieczne???;)

Edytowane przez adamW202
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Neutrino33 napisał:

III Rzesza też miała swoje zasady i wystarczyło tylko tych zasad się trzymać a wtedy nie było powodu do narzekań.

No tak... wystarczyło nie być Żydem, Polakiem, Francuzem, Brytolem, itp itd i hajlować, palić Żyda, bić czarnucha. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się w najgorszych snach takiej wypowiedzi.... 

 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest że to temat "Żeby rozluźnić atmosferę" a kolejną stronę, zamiast rozluźniać atmosferę, to ciągną się dyskusje, jak nie o szczepieniach, to o wyższości elektryków nad spalinowcami. Nie będę przecież zgłaszał każdego posta po kolei, wystarczy przekartkować ostanie 2-3 strony.

Edytowane przez Turbo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...