Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Neutrino33 napisał:

A za głupotę odbierac mózg :-P

Tak się tylko zastanawiam, czy samochód to jakiś specjalny przedmiot kultu że nie można go odebrać? Nie jestem lewicowym aktywistą, uważam że pomysł jest w tym wypadku przesadzony, ale z drugiej strony przeraża mnie bezkarność idiotów którzy szaleją po mieście, często pojazdami które same w sobie nie powinny być dopuszczone do ruchu. W USA za trzecią kradzież można wylądować z dożywociem, w Iranie za trzecie piwko na stryczku, a w Polsce obywatel Frog przekonuje Sąd, że przecież nie sprowadzał bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia przechodniów. 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Turbo napisał:

Prawo do własności należy jednak szanować, nawet jeśli właściciel danej własności niezbyt szanuje inne prawa, bo to może posłużyć w przyszłości za wytrych do odbierania różnym ludziom różnych rzeczy wg jakiegoś widzimisię.

Kurczę, niechętnie, ale zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kristofor napisał:

Tak się tylko zastanawiam, czy samochód to jakiś specjalny przedmiot kultu że nie można go odebrać? Nie jestem lewicowym aktywistą, uważam że pomysł jest w tym wypadku przesadzony, ale z drugiej strony przeraża mnie bezkarność idiotów którzy szaleją po mieście, często pojazdami które same w sobie nie powinny być dopuszczone do ruchu. W USA za trzecią kradzież można wylądować z dożywociem, w Iranie za trzecie piwko na stryczku, a w Polsce obywatel Frog przekonuje Sąd, że przecież nie sprowadzał bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia przechodniów. 

 

Wysokość mandatów w Polsce to śmiech, dlatego jest jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 22:46, Jaca68 napisał:

A tymczasem na pewnym osiedlu w Krakowie. :biglol:

krakusy.jpg

Deweloper pewnie optymalizuje koszty. Kiedyś robili dwa miejsca w garażu podziemnym z windą, a teraz dwa miejsca wzdłuż z kostki brukowej, a koszt za miejsce pewnie taki jak za te z windą.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 22:46, Jaca68 napisał:

A tymczasem na pewnym osiedlu w Krakowie. :biglol:

krakusy.jpg

 

Jedyne w Polsce "Osiedle karawaningowe" ;) z dedykowanymi miejscami parkingowym dla Twojego auta i przyczepy. 

 

Na marginesie, na szerokie to te miejsca nie wyglądają, więc mieszkańcy szybko się ze sobą zżyją ;) 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...