Jump to content

Juan Rapru

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Dobry

About Juan Rapru

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Uć widziana z kanapy
 • Auto
  własne (Subaru ofc.)
 • Zainteresowania
  rozległe

Recent Profile Visitors

345 profile views
 1. Raczej długo. Ja byłem około roku. Jak by mnie było stać i miałbym miejsce, to bym kupił ze dwa Liberka sprzed 90-go roku i miałbym spokój aż do śmierci. Na razie cieszę się, że nadal na pudle... Tak...wiem...To tylko zabawa...
 2. Na przeglądzie nie kopcą - wymiana wtryskiwaczy przed przeglądem na nowe a po przeglądzie na stare, bo nowych szkoda i przydadzą się na następny przegląd albo pożyczy się znajomemu w ww. celu.
 3. Juan Rapru

  E-Boxer

  Potwierdzam! Mam taki!
 4. Trochę żartuję, ale trochę boję się inwencji prokuratury, często na siłę poszukującej oskarżonego, by w papierach można było się wykazać..
 5. Zatrzymasz się, to cię potraktują jako sprawcę...
 6. Kiedyś się szlifowało i dawało odpowiednie (nadwymiarowe) panewki. Ale może współczesne konstrukcje tego nie przewidują i jak się czopy wału wytrą w "elipsę" to wymienia się cały wał albo jeszcze lepiej (dla producenta) silnik?
 7. Tylko jeżdżące! I to z przeglądem! BTW: chyba będę musiał się rozejrzeć za jakimś drugim...
 8. Pozdrowienia od Liberka dla Liberka! Masz V1 czy V2? Bo ja V1.
 9. Jakoś we Finlandii radzą sobie z mandatami uzależnionymi od dochodów (vide prezes Nokii swego czasu).
 10. Powinien taki punkt być. Z uwzględnieniem pojazdów wymienionych w wyjątkach.
 11. Właśnie! Porównajcie jak Polacy jeżdżą u siebie a np. w Niemczech, gdzie nieuchronność mandatu jest na kosmicznym poziomie w stosunku do tej u nas. Nie mówiąc przy tym o wysokości kar w stosunku do polskich zarobków.
 12. Tak na marginesie powyższej dyskusji: Amerykanie w latach 20-tych zeszłego (XX) wieku dzielili pieszych na szybkobiegaczy i martwych...
 13. A pod wykładziną od kierowcy też jest wilgoć? Bo może para wodna z powietrza skrapla się na blasze podłogi chłodzonej od zewnątrz?
 14. Zaległe (z wtorku) pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego forka spotkanego na ul Łagiewnickiej w Łodzi - było machanie!
×
×
 • Create New...