Jump to content

Juan Rapru

Użytkownik
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130 Wspaniały

About Juan Rapru

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Uć widziana z kanapy
 • Auto
  własne (Subaru ofc.)
 • Zainteresowania
  rozległe

Recent Profile Visitors

582 profile views
 1. Chyba się namówiłem. Proszę mnie dopisać (1 osoba - może 2).
 2. Zgadza się, jedynka i dwójka. A Albania, już zapełniona....
 3. No i mamy życie jak w Madrycie...
 4. Na poziomie silnika. To chyba zdecyduje.
 5. Dzięki! Właśnie takich szczegółów wypraw mi brakowało. Podejrzewam, że dużym problemem może być też pojemność baku: 40 l. (praktycznie 35). A tak na marginesie, to swoim Śmigadełkiem jechałem już prawie 140 km/godz. tylko wtedy spalanie jest potężne. Jakby co, to płyta pod silnikiem jest przewidziana konstrukcyjnie. U mnie jej nie ma, ale zawsze można dorobić. Najgorzej z kołami, bo ma 13" i większe nie bardzo wejdą. Akurat nie. Jest wysokie ale to cienka blacha nadwozia, a większość masy (silnik, skrzynia biegów, dyfra) jest pod lub na poziomie osi. Jedynie co, to jest czuły na b
 6. Liberko ma napęd na przód włączany przyciskiem. Brak jest jednak dyfra pośredniego między osiami. No i nie ma blokady dyfrów. A pytałem, bo w temacie Subariada Sardynia jest: Przyjmujemy Forestery, a także XV, ale wyłącznie "w automacie".
 7. Jak pytania, to ja powtórzę swoje: A Liberko (Subaru Libero Allrad) dałoby radę wziąć udział w którejś Subariadzie?
 8. A to wprowadzili, bo w Unii karta rowerowa nie jest wymagana, to u nas też ma tak być. Tylko, że tam dzieciak w szkole ma naukę przepisów, a u nas nie...
 9. Motocykliści też. Pewnie znacie, ale co tam: Egzamin na prawo jazdy. Plansza ze skrzyżowaniem, jakieś znaki, jakieś samochody. Pytanie: Który samochód przejeżdża pierwszy? Odpowiedź: Motocykl. Pytający: Ale skąd się panu tu wziął motocykl? Kursant: Nikt nie wie skąd się biorą...
 10. A Liberkiem dałoby się wziąć udział w którejś subariadzie?
 11. Czy to znaczy, że ze swoim Liberkiem nie będę mógł wziąć udziału?
 12. Pozdrowienia dla kierowcy Forestera parkującego dzisiaj rano na ul. Źródłowej przy szpitalu. Wprawdzie nie oświniaczony, ale Subaru.
 13. Inna wersja z mojej młodości: Na rodzinnym przyjęciu było akurat tylko dwoje młodszych: studentka lat ok. 23 i uczeń liceum lat ok 16. Posadzono ich obok siebie. No to siedzą i milczą. W pewnym momencie studentka, usiłując ośmielić nieco licealistę, odzywa sie: "Nie dziwię się, że milczysz, wkoło same wapniaki...". Na to młody: "Wapniak, to może jeszcze Pani, ale reszta to sarkofagi, proszę Pani, sarkofagi!"
 14. Ale to nie pozwala włączać ich osobno, no chyba, że dołoży się dodatkowe wyłączniki i kontrolki. Dodatkowo, to chyba w miarę pogarszania się warunków pogodowych najpierw trzeba włączyć tylne światła przeciwmgłowe.
 15. Nie jestem pewien, ale chyba (wg. przepisów) tylne i przednie światła przeciwmgłowe powinny być włączanie niezależnie - tzn. w innych warunkach pogodowych. Poza tym, o ile mi wiadomo, to tylne światła przeciwmgłowe są obowiązkowe, a przednie nie.
×
×
 • Create New...