Jump to content

Juan Rapru

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

About Juan Rapru

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Uć widziana z kanapy
 • Auto
  własne (Subaru ofc.)
 • Zainteresowania
  rozległe

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Cham nie zachowa się inaczej, niż po chamsku - inaczej nie byłby sobą.
 2. Może słabe połączenie silnika z masą?
 3. Chyba nie, bo powinny być szyny tramwajowe w osi ulicy.
 4. To ja wyjaśnię: Jak jadę moim Subaru w dalszą trasę, to wybieram autostrady czy S-ki ze względu na znacznie płynniejszą jazdę niż drogami alternatywnymi. Jednocześnie, będąc emerytem, staram się o raczej niskie koszty eksploatacji. I jeżeli przy 80 km/h mam spalanie ok. 7 l/100, to przy 120 km/h - 9-10 l/100. Jest to dla mnie duża różnica nie rekompensująca szybsze dotarcie do celu podróży. (A ekologiczny aspekt sprawy jest raczej oczywisty.) To może wprowadzić zakaz jazdy wolniej niż 100 km/h na autostradach? Albo wprowadzić zakaz wjazdu na autostrady samochodów, których maksymalna prędkość jest co najmniej 200 km/h a maksymalna moc silnika jest większa niż 200 koni? Rozwiązałoby to problem "ciągnących" się 80-tką aut. A może posiadacze słabszych/wolniejszych pojazdów też chcą korzystać z udogodnień jakie daje jazda autostradą nie wpędzając się w dodatkowe koszty paliwa?
 5. Mnie raz policja zatrzymała na piędziesiątce (a miałem ok. 60). Podszedł, wziął dokumenty, po czym zaczął oglądać brykę ze wszystkich stron, a nacudował się, że takie Subaru też bywają. Nawet wprosił się, że chce usiąść za kierownicą, po czym oddał dokumenty i życzył szerokiej drogi.
 6. Tylko pieczarki hodować...
 7. Nic nie da. Dalej będą jeździć bez prawa jazdy. Co nie znaczy, żeby nie zabierać - ale powinna być dodatkowo jakaś dotkliwa kara i kontrola, czy nie jeździ. A jak jeździ to chyba do ciupy wsadzać...
 8. We wszystkich posiadanych dotychczas pojazdach prędkościomierz zawyżał już od ok. 30-40 km/godz. (nawet w BMW Sahara z 1944 r. - taki motocykl z wózkiem ). Inna sprawa, że zawyżenie było ok. 4-6 km/godz.
 9. A tak na marginesie powyższej dyskusji: 1. W trakcie kursu na prawo jazdy instruktor stwierdził: Nie sztuka jest nie spowodować wypadku. Sztuką jest tak jeździć, żeby nie brać udziału w wypadku. i 2. (humor?): Cmentarze wypełnione są kierowcami - w połowie tymi, którym się spieszyło - a w połowie tymi, którzy mieli pierwszeństwo.
 10. Ja np. wziąłbym siedzenie środkowe (a właściwie jego nóżki), tylko nie wiem, czy pasowałoby do V1?
 11. Tutaj. Hm... Tutaj, czyli gdzie? Bo przejrzałem cały wątek i nie widzę wyników. ??? Głosowałem wielokrotnie...
 12. Gdzie można się zapoznać z liczbą głosów, którą poszczególne awatary dostały w ankiecie?
 13. O właśnie - ja w tej sprawie. Chciałem się zapytać, czy czekamy z zamknięciem ankiety aż do uzyskania przez pozycję która ma wygrać odpowiedniej liczby głosów , czy może jest ustalony (w tle) jakiś termin? A co do głosowania, to jest coś dziwnego. Dzięki formule ankiety (wielokrotne głosowanie) pozwalam sobie głosować codziennie i to po kilka razy. Nie rozumiem więc stwierdzenia, że od środy nikt nie głosuje...
×
×
 • Create New...