Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hemi112 napisał:

Gadam z pewnym osobnikiem i opowiada mi o tym jak motocyklista  na jego oczach wyleciał z zakrętu i wpadł do rowu,i pewne słowa były dobre ,cyt:" Chłopak jechał Yamaha ,czyli samo to juz mówi za siebie".

Siostra mojego kolegi też miała Yamahę i dobrze ogarniała :)

Znalezione obrazy dla zapytania yamaha flet poprzeczny

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hugo napisał:

To może powinien ożenić się z kochanką?

To wydawało by się logiczne, ale w niej tyle samo miłości, co nienawiści. Działaczka Greenpeace"u i zatwardziały mięsożerca. Myśliwy, na dodatek wędkujący, nurkujący i polujący z użyciem kuszy. Nie. Nie wrzuca się granatów do ognia...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, hak64 napisał:

To wydawało by się logiczne, ale w niej tyle samo miłości, co nienawiści. Działaczka Greenpeace"u i zatwardziały mięsożerca. Myśliwy, na dodatek wędkujący, nurkujący i polujący z użyciem kuszy. Nie. Nie wrzuca się granatów do ognia...

 

Jeden z moich klientów to myśliwy. Chłodne dzień dobry bez podania ręki. Szczerze ich nienawidzę.  Dla rozrywki idzie się do kina, na stadion, do knajpy albo do burdelu. Mając przyjemność z zabijania trzeba mieć mentalność psychopaty. 

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzecho napisał:

Mając przyjemność z zabijania trzeba mieć mentalność psychopaty. 

Kto mówi o przyjemności. Czy rolnik hodowca, który od czasu do czasu ubije tucznika, kurę na rosół, jest Twoim zdaniem osobnikiem o mentalności psychopaty. A wysiliłeś się może i przeczytałeś gdzieś ile zwierzyny ginie pod kołami samochodów, a ile ustrzelą myśliwi? Słyszałeś może o gospodarce łowieckiej, obszarach chronionych, gatunkach inwazyjnych? Co tu się będę produkował. Dwaj faceci lejący się po mordach w ringu, to zapewne także psychopaci...

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hak64 napisał:

Kto mówi o przyjemności. Czy rolnik hodowca, który od czasu do czasu ubije tucznika, kurę na rosół, jest Twoim zdaniem osobnikiem o mentalności psychopaty. A wysiliłeś się może i przeczytałeś gdzieś ile zwierzyny ginie pod kołami samochodów, a ile ustrzelą myśliwi? Słyszałeś może o gospodarce łowieckiej, obszarach chronionych, gatunkach inwazyjnych? Co tu się będę produkował. Dwaj faceci lejący się po mordach w ringu, to zapewne także psychopaci...

 

Przestań. Dla rolnika to praca, pod kołami selekcja naturalna/wypadek. Ganianie po lesie z strzelba kuszą czy łukiem choroba psychiczna. Zobacz sobie chociażby jak wygląda norowanie. Nie powiesz mi że jest to zmniejszenie populacji gatunku inwazyjnego. Ledwo ilość wilków w naszym kraju stanęła na nogi już je chcą odstrzelic. Żubry podobnie. Doszliśmy do tego że wchodząc po zmroku do lasu nie wiesz czy wyjdziesz z niego żywy. Dla myśliwych zabijanie to przyjemność. Kropka. 

Edytowane przez Grzecho
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hak64 napisał:

Kto mówi o przyjemności. Czy rolnik hodowca, który od czasu do czasu ubije tucznika, kurę na rosół, jest Twoim zdaniem osobnikiem o mentalności psychopaty. A wysiliłeś się może i przeczytałeś gdzieś ile zwierzyny ginie pod kołami samochodów, a ile ustrzelą myśliwi? Słyszałeś może o gospodarce łowieckiej, obszarach chronionych, gatunkach inwazyjnych? Co tu się będę produkował. Dwaj faceci lejący się po mordach w ringu, to zapewne także psychopaci...

 

Kontrola populacji to ulubione hasło tych psycholi. Szkoda tylko, że zanim ludzie wyrżnęli 95% wszystkiego co się rusza w okolicy, populacja zwierząt sama się świetnie regulowała.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hak64 napisał:

 .....jacht, motorówka, motolotnia, kilka motocykli, tyleż samochodów /w tym i do offroadu.....

Ooooooo....., jak tak się sprawy mają to co innego. I to są prawdziwe argumenty świadczące o jego klasie. :D

To jednak musi być wspaniały gość. Nie dziwne, że brat go kocha i wybacza wszystko....Całkiem jak trzecia żona :)

Miłego wieczoru.

 I sorry, że tknąłem świętą krowę. :D

Edytowane przez suberet
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że ktoś określa myśliwych (w mojej rodzinie myśliwi polują jak chcą zjeść kiełbasę) mianem nachlanych wąsatych łowców idealnie wpasuje się w tytuł wątku, więc post hak64 jak najbardziej zasadny.

Dałem plusa za obalenie hipokryzji ( to już podchodzi pod czarny humor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dako napisał:

Sam fakt, że ktoś określa myśliwych (w mojej rodzinie myśliwi polują jak chcą zjeść kiełbasę) mianem nachlanych wąsatych łowców idealnie wpasuje się w tytuł wątku, więc post hak64 jak najbardziej zasadny.

Dałem plusa za obalenie hipokryzji ( to już podchodzi pod czarny humor).

 

Z lisa, wilka, żubra, jenota, borsuka, krzyżówki itd też robią kiełbasę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...