Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, dirkdiggler napisał:

Na stronie leaseplan są szacowane terminy dostaw aut. Wygląda na to że vag przykręcił kurek z częściami skodzie.

Dla kontrastu Toyota.

SmartSelect_20211025-201028_Write on PDF.jpg

SmartSelect_20211025-201402_Write on PDF.jpg

SmartSelect_20211025-201530_Write on PDF.jpg

SmartSelect_20211025-201615_Write on PDF.jpg

Ciekawe jak sprawa wygląda z Subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kukson napisał:

Nie dopiero przekona jak prezes Polski zamieni Skodę na Toyotę :D

Przeceniasz chyba jego percepcję.., On nawet nie widzi jak zegarek ma założony.., a co dopiero czym go wożą..;)

Trochę jak w tym dowcipie jak pytają ślepego Dżokeja czy nie boi się skakać konno po parkurze.., a On na to że "nie widzę przeszkód.."

To zaczyna być już normalnie groźne a nie śmieszne..:wacko:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maciek323 napisał:

A mnie dopiero jak prezes VAG zamieni A8 na camry.

swego czasu, Kulczyk jako importer VW do Polski, prywatnie jeździł po Poznaniu Camry  :)  co prawda były to lata 90te, jeszcze A8 nie było, a Camry jakoś wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy... Ja tam aie luzuje w moim camry niczym w mercedesie. A nawet moge sie tylko cieszyć bo fajne merole to rzadkość a na ulicy w większości widać podstawowe bmw aud merole (chociaż akurat te audi to  zwykle bogatsze wersje) gdzie camry prezentuje sie duzo lepiej. Moi szefowie dawno temu mieli camry i tez sa z Poznania:) 

Jezdzcie do salonu, wezcie sobie najwyższa wersje pojezdzijcie weekend i sie wypowiadajcie. Bo caly czas nie wiecie o czym mowicie. Dla was ten zenujacy superb to jakis wyznacznik. 

Wiem ze nie umiecie za dobrzr czytać wiec powtórzę. Ja nie mowie ze jest to lepsze od lexusa, dobrze wyposażonego mercedesa itd, ale skode to pożera kazda. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MateuszWwa napisał:

Macie problemy... Ja tam aie luzuje w moim camry niczym w mercedesie. A nawet moge sie tylko cieszyć bo fajne merole to rzadkość a na ulicy w większości widać podstawowe bmw aud merole (chociaż akurat te audi to  zwykle bogatsze wersje) gdzie camry prezentuje sie duzo lepiej. Moi szefowie dawno temu mieli camry i tez sa z Poznania:) 

Jezdzcie do salonu, wezcie sobie najwyższa wersje pojezdzijcie weekend i sie wypowiadajcie. Bo caly czas nie wiecie o czym mowicie. Dla was ten zenujacy superb to jakis wyznacznik. 

Wiem ze nie umiecie za dobrzr czytać wiec powtórzę. Ja nie mowie ze jest to lepsze od lexusa, dobrze wyposażonego mercedesa itd, ale skode to pożera kazda. 

Piłeś… nie pisz ;)

 

  • Super! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś moja upoluje :)

WE to na bank gansterski mokotow:P

Kierowcy camry sa przekonani ze to tak ladne auto ze zajechanie drogi to przyjemność dla innych. 

Ja np nie wpuszczam skod przed siebie... Bo sa brzydkie. Ok jeszcze scale wpuszcze. 

Juz niedługo zmieniam auto uf.. i nie będę sie juz wypowiedzieć o skodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

mi już zajeżdżają drogę

IMG_0455.thumb.jpeg.18bdb6c3026cc0e38d74270a428fc97c.jpeg

 

a żeby było ciekawiej w przeciągu jakiś 2 tygodni 3 razy ktoś mi zajeżdżał drogę i w każdym z tych przypadków to była jakaś Camry:biglol: uwzięli się na mnie.

 

Tylko nie jedź przez Mokotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można się śmiać ale nas w firmie też dotknęły zmiany . Kiedyś wiązaliśmy się z jednym koncernem i było ok . Dzisiaj nie patrzymy na marki tylko na ratę wynajmu i warunki . Dlatego Skody głównie Octavie zostały zamienione na Hyundaia a dla dyrekcji i zarządu wpadły nowe Lexusy NX ( odbiór 2022) 
Aut brakuje ale walka o klienta biznesowego jest ogromna. Za i30 kombi w benzynie 1,5 160KM ( wersja comfort plus całkiem ładnie wyglądająca ) na 36 m-cy i z limitem 90tys płacimy 1320zł netto z ubezpieczeniem  , serwisem i oponami . 
Ci co już przeszli  na Hyundaia ze Skody bardzo chwalą te auta. Tak więc zmieniają się kryteria zakupów , formy finansowania . Chciałem zmienić auto na nowego Forestera a tak wpadnie NX w cenie niższej od Forestera .  

Edytowane przez Jacocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, będzie grubo...

 

 

Nie tylko Passat schodzi z rynku, Toyota ze względy na niskie zainteresowanie modelem ubija w Europie uwaga... CAMRY. :mrgreen:

 

 

Information about the Volkswagen Passat sedan has been removed from the automaker’s website in Germany. Toyota stops selling the Camry and the Prius hybrid in Europe.

 

 

https://www.carglancer.com/vw-will-no-longer-sell-passat-in-germany/

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chojny napisał:

Uwaga, będzie grubo...

 

 

Nie tylko Passat schodzi z rynku, Toyota ze względy na niskie zainteresowanie modelem ubija w Europie uwaga... CAMRY. :mrgreen:

 

 

Information about the Volkswagen Passat sedan has been removed from the automaker’s website in Germany. Toyota stops selling the Camry and the Prius hybrid in Europe.

 

 

https://www.carglancer.com/vw-will-no-longer-sell-passat-in-germany/

 

 

NIEEEEEEE!!!!!! EEEEE!!!!:D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...