Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jaca68 napisał:

Się śmiejcie szydercy, ale ta Camry ma siłowniki od klapy silnika, a nie patyk jak nowy OBK. :OO:

Za 100 zł nie problem dołożyć siłowniki :), ale fakt, żeby fabrycznie nie było? Tak to od początku człowieka ręce swędzą, żeby coś przy aucie robić :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaca68 napisał:

Się śmiejcie szydercy, ale ta Camry ma siłowniki od klapy silnika, a nie patyk jak nowy OBK. :OO:

Może maska jest stalowa i przy takiej masie część użytkowników czy nawet serwis nie poradziłby sobie z podniesieniem :coffee::mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaca68 napisał:

Się śmiejcie szydercy, ale ta Camry ma siłowniki od klapy silnika, a nie patyk jak nowy OBK. :OO:


Ale ten patyk z Outbacka mozna uzyc w Wildness jako oszczep i upolowac dzika! Ewentualnie do skoku o tyczce uciekajac przed niedzwiedziem :OO::OO::OO:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Christoph napisał:


Ale ten patyk z Outbacka mozna uzyc w Wildness jako oszczep i upolowac dzika! Ewentualnie do skoku o tyczce uciekajac przed niedzwiedziem :OO::OO::OO:

 

 

Dzida dla wytrawnych poszukiwaczy przygód :biglol:

PODPORA-MASKI-SUBARU-LEGACY-OUTBACK-03-09-ROK_edit_2179662511634580.thumb.jpg.186f0033cf43df1f79e499d92bb188f1.jpg

 

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Skody. Przyszło odświeżyć polisę mojej Octavii.

 

W 2019r auto kupione za 112kpln, co na dzis wydaje się wręcz niebywałe.

 

W 2020, czyli rok później ubezpieczyciel wycenił auto na 81 500pln - przebieg 45tys km

 

W 2021 dwa lata od rejestracji ubezpieczyciel wycenił auto na 84 500pln - przebieg 98tys km.

 

Wnioski: Używana Skoda im starsza tym bardziej wartościowa:biglol:  i może stanowić alternatywę dla złota.

 

Tzw TCO na tej sztuce wyjdzie mi prawdopodobnie dużo lepiej niż kiedykolwiek zakładałem. 

 

 

  • Super! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ze świata przyszłości skodzizmu.

 

Chodzą słuchy że nowy passat i nowy superb to mają być bliźniki klepane w fabryce w Bratysławie, przy czym passat ma być tym bardziej sportowym bliźniakiem:rolleyes: 

Oba będą w wariantach liftback i kombi. Wypisz wymaluj jak Superb od lat.

 

Co tak naprawdę oznacza że nie jak dotąd skoda była przez fanów działkowców nazywana volkswagenem ze znaczkiem skody tylko passta b9 będzie się nazywać teraz skodą ze znaczkiem VW:rolleyes::wacko::biglol: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dirkdiggler napisał:

passta b9

... a VAG nie zapowiadał czasem ostatnio, że Passat B9 będzie tylko w nadwoziu kombi?

 

Link do wglądu, ale źródło takie sobie => https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/nowy-volkswagen-passat-juz-tylko-kombi/xsck6pq

Edytowane przez NonPhixion
Znalazłem link :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie piszą. Ma nie być sedana i to się powtarza.

W sumie jesli to miałby być rebrandowany superb to czemu miałoby nie być też liftbacka.

 

https://www.google.com/amp/s/www.autoexpress.co.uk/volkswagen/passat/355112/new-2023-volkswagen-passat-offer-more-space-ever%3famp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nazwa nie jest jeszcze zastrzeżona to chyba pobiegnę do urzędu. Nie pozwolę Słowian obrażać tak marnym samochodem. Przecież to jakaś kpina. Pozatym skody to wybitnie niepatriotyczne auta dla Prawdziwego Polaka i nie mam tu na myśli turowa - zawsze tak uwazałem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 22:38, llkuba napisał:

:biglol:

 

Nie uwierzycie, dla fanów Subaru złoty czajnik:

 

Screenshot_2021-09-28-22-35-30-327_com.android.chrome.thumb.jpg.bf47c3c20387693d241bafde879f77e5.jpg

 

Maszynka:

 

Screenshot_2021-09-28-22-35-14-559_com.android.chrome.thumb.jpg.2017c07d45d9b6556c5f836f5f1d06b7.jpg

 

Gofrownica :

 

Screenshot_2021-09-28-22-35-03-251_com.android.chrome.thumb.jpg.0bbd74c55507bc1eed6ebb4d7c3b6875.jpg

 

 

:biglol:

Skoro o Camry. Nie pogardziłbym takim V6... 

 

FB_IMG_1634018336400.jpg

FB_IMG_1634018338452.jpg

FB_IMG_1634018340653.jpg

FB_IMG_1634018343251.jpg

Edytowane przez Fala
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tematu Camry ;) od jakiegoś czasu użytkuję jako dupowóz (Camry z 2021r). Zero problemów, auto robiło trasy nonstop ponad 20 godz. ciągłej jazdy. Tam gdzie śmietniki typu vw i inne vagi się przegrzewały, psuły się, toyota jechała bez zająknięcia... Nowe śmiećvagony znajomych stoją w serwisie średnio raz w miesiącu.

Największym minusem Camry jest kultura pracy automatycznej skrzyni biegów... 

IMG_20211015_041024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. Jak tam skodunie? Moja ostatnio znow mnie shamowala po fakcie kiedy sutuacja na drodze juz sie wyjaśniła a ja juz ściągnąłem noge z hamulca. Wiem wstyd się tym chwalić ze tez tak macie, bo nie wierzę ze wasze vagi tqk nieprzyhamowuja. Wlasicieele służbowwek to jeszcze prawdę powiedzą, ale jak ktos wydal swoje pieniądze to jakos juz nie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...