Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Hookie napisał:

Ja się do MX-5 mieszczę z dziewczyną na dwutygodniowe wczasy w Europie i jeszcze wracam z bagażnikiem dopchanym winem i innymi zakupami.

 

 

Czekaj tylko aż się ożenisz... :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:
3 godziny temu, Hookie napisał:

Ja się do MX-5 mieszczę z dziewczyną na dwutygodniowe wczasy w Europie i jeszcze wracam z bagażnikiem dopchanym winem i innymi zakupami.

 

 

Czekaj tylko aż się ożenisz... :mrgreen:

zawsze do kabrio można założyć hak  :mrgreen: :mrgreen: i śmigać z przyczepką :superhero:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, radekk napisał:
3 godziny temu, Hookie napisał:

Ja się do MX-5 mieszczę z dziewczyną na dwutygodniowe wczasy w Europie

dokładnie, po wyjazdach MX-5 każdy samochód wydaje się aż nadto pojemny:mrgreen:

Nic nie rozumiesz. Do MX-5 na dwutygodniowe wczasy mieści się @Hookie i dziewczyna. Nie pisał nic o bagażu :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Kto mi potrzyma piwo :upside-down-face_1f643-small:

Screenshot_20210928_153646_com.facebook.katana_edit_1655392933115106.thumb.jpg.92f82c0b5411bbf55e625b03ca03decc.jpg

 

Wyjazd na tydzień czy dwa do babci :D dwójka dorosłych i dwójka dzieci.

Widzę tutaj potencjał na upakowanie dodatkowego bagażu. Rozumiem, że pakowałeś się w pośpiechu? :rolleyes:;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, .Misza. napisał:

Widzę tutaj potencjał na upakowanie dodatkowego bagażu. Rozumiem, że pakowałeś się w pośpiechu? :rolleyes:;)

Bez pośpiechu, na spokojnie :P

 

9 minut temu, radekk napisał:

może teściową zabierali i musiał wygospodarować trochę miejsca

Jechaliśmy do mamy, a nie z nią :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chojny napisał:

 

Ford Mondeo

VW Passat

Skoda Superb

BMW 5

 

i dalej mi się nie chce szukać... 

 

Camry może mieć i milion litrów bagażnika, i nie zmieni to faktu że wolałbym... Skodę, niż brzydkie i dychawiczne Camry z Vmax 180km/h... :mrgreen:

 

 

 

Uwierz mi nie wolalbys skody, wybralbys kazde inne auto. 

Vmax 194licznikowe. 

Natomiast mi to nie przeszkadza bo i tak wyprzedza mnie 1 procent kierowcow jadących permanetnie 200+. 

Mondeo od 550litrow to tylko 10 litrow wiecej niz w camry bez kanapy vip. Czyli 540litrow camry w wersji bazowej.

Bmw 530litrow...

Ok krol passat 565litrow troszke wiecej. Raptem o 25litrow 

 

Wiedziałem ze trzeba mowic sprawdzam;) taki standard na tym forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MateuszWwa napisał:

Uwierz mi nie wolalbys skody, wybralbys kazde inne auto. 

Vmax 194licznikowe. 

Natomiast mi to nie przeszkadza bo i tak wyprzedza mnie 1 procent kierowcow jadących permanetnie 200+. 

Mondeo od 550litrow to tylko 10 litrow wiecej niz w camry bez kanapy vip. Czyli 540litrow camry w wersji bazowej.

Bmw 530litrow...

Ok krol passat 565litrow troszke wiecej. Raptem o 25litrow 

 

Wiedziałem ze trzeba mowic sprawdzam;) taki standard na tym forum.

 


 

Czyli maja więcej i nie nie chciałbym Camry. To ze Ty chciałeś nie znaczy ze inni tez chcą. Ani to ładne (brzydkie jest), ani pojemne (mały bagażnik w porównaniu do konkurencji), ani nawet jakiś sensownie zmotoryzowane… jak Sejczento w sumie. :mrgreen:

 

Licznikowe 194km/h…. Sejczento miałem takie… licznikowe :mrgreen:

 

Ale wiesz, ważne ze Tobie się podoba. :thumbup:
 

Rozumiem ze cena czyni cuda, w końcu tanie to auto na tle konkurencji choc jak widać na ulicach klienci wola dopłacić jak już nie do Passata to chociaż do Skody. ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:


 

Czyli maja więcej i nie nie chciałbym Camry. To ze Ty chciałeś nie znaczy ze inni tez chcą. Ani to ładne (brzydkie jest), ani pojemne (mały bagażnik w porównaniu do konkurencji), ani nawet jakiś sensownie zmotoryzowane… jak Sejczento w sumie. :mrgreen:

 

Licznikowe 194km/h…. Sejczento miałem takie… licznikowe :mrgreen:

 

Ale wiesz, ważne ze Tobie się podoba. :thumbup:
 

Rozumiem ze cena czyni cuda, w końcu tanie to auto na tle konkurencji choc jak widać na ulicach klienci wola dopłacić jak już nie do Passata to chociaż do Skody. ;)

Przesadzasz...camry to taki średniak, niczym się nie wyróżnia, dobry solidny wóz, chodź kupowany raczej nie z emocji, a bardziej praktycznego podejścia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiecie, ja tylko napisałem, że to kwestia adaptacji... oczywiście do momentu, w którym pojawiają się dzieci i tak dalej. :D Pewnych rzeczy się przeskoczyć nie da, wiadomo. :) Chodzi mi o to, że mam mam 150 litrów, zapakujemy się do 150 litrów - pewnie jakbym jechał Legasiem, to brałbym ekstra parę niepotrzebnych bambetli i nie optymalizował pakowania aż tak. xD Zmierzam do tego, że kurczę... bagażniki w autach wcale nie są małe, a po coś są te boksy na dach, haki i inne takie... ;) Raz do roku można ich użyć, a kto się urlopuję częściej, temu zazdraszczam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MateuszWwa napisał:

Uwierz mi nie wolalbys skody, wybralbys kazde inne auto.

nie każde, jakiekolwiek prócz Camry:P

 

59 minut temu, MateuszWwa napisał:

Mondeo od 550litrow to tylko 10 litrow wiecej

Bmw 530litrow...

Ok krol passat 565litrow troszke wiecej. Raptem o 25litrow 

rozumiem że BMW ma AŻ! 10 l mniej:mrgreen:

 

Godzinę temu, MateuszWwa napisał:

camry bez kanapy vip

jakiej kanapy?:hmm::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MateuszWwa napisał:

Oczywiście ze przesadza, ale nie dam sie rozzloscic:) 

Co do emocji, wlasnie jest spokojny kojący, skoda wzbudza tylko negatywne emocje. 

 


 

Co ciekawe Camry była mi obojętna, wręcz transparentna na ulicy a dzięki Tobie za każdym razem jak ja widzę to parskam śmiechem. :mrgreen:

  • Super! 2
  • Haha 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:


 

Co ciekawe Camry była mi obojętna, wręcz transparentna na ulicy a dzięki Tobie za każdym razem jak ja widzę to parskam śmiechem. :mrgreen:

E tam, ja przez Ciebie jak oglądam jakies nowe auto, szczególnie Mercedesa, to pierwsze co robię to lecę do bagażnika sprawdzić, czy rączka od klapy w podłodze bagażnika się nie urwie. 

To forum jest szkodliwe ;)

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:


 

Co ciekawe Camry była mi obojętna, wręcz transparentna na ulicy a dzięki Tobie za każdym razem jak ja widzę to parskam śmiechem. :mrgreen:

Mam podobnie, w większości nie wiem jakie samochody mijam w ciągu dnia, za to wiem doskonale ile Camry widziałem danego dnia. I jak są samochody o których myśle ze fajnie jest zobaczyć, tak w tym wypadku jak chyba nic innego liczę że zobaczę jak najmniej, a jak widzę to że to ostatnia na dzisiaj.

Na szczęście nie jeździ tego aż tak dużo

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Camry też uśmiecham się :biglol:.

 

Ostatnio znalazłem grzejnik Camry Premium i Allegro proponuję mi:

 

Stacja pogodowa Camry oczywiście Premium:

 

Screenshot_2021-09-28-22-24-39-605_com.android.chrome.thumb.jpg.ef5d1183b951c4d9fc8e9bd21446469c.jpg

 

Gramofon Camry też seria Premium:

 

 

 

Screenshot_2021-09-28-22-24-14-723_com.android.chrome.thumb.jpg.c3a875fdc7d8137ad31c1d4ebf382842.jpg

 

Radio budzik Camry Premium:

 

 

 

Screenshot_2021-09-28-22-23-52-340_com.android.chrome.thumb.jpg.950f012af3e518ab2ba94091c9e05191.jpg

 

 

...

 

 

Wiem, że Camry Premium to luksus ale nie wiem co kupić :biglol:.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...