Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

BMW bylo prekursorem i zrobilo auta pod chinski rynek. Nowa C-Klassa jest typowym chinczykiem. BMW sie opamietalo i zaczelo znow robic auta w europejskim guscie. Jest to praktycznie jedyny europejczyk ktory mi sie podoba. Niestety 3-ka materialowo i cenowo to jakies nieporozumienie. Ciekawy jestem A4 bo C-Klassa praktycznie juz mi sie opatrzyla a auto jest dopiero na poczatku cyklu modelowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli mam byc szczery to poliftowa C klasa poprzeniej generacji byla ladnijesza.Te oble linie nie bardzo mi leza.

Nowe A4 bedzie bardziej kanciaste cos momiedzy dzisiejszym modelem a nowym TT wiec rewolucji bym sie nie spodziewal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoda jest jak Apple, wielu marudzi bo wydaje się droższa niż auta o papierowo podobnych właściwościach mniej prestiżowych producentów, tylko ciekawe, że mimo tego chętniej wybierana przez profesjonalistów, bo nie liczy się to co na papierze, liczy się to co w rzeczywistości a tutaj mamy połączony elegancki nienarzucający się minimalistyczny design ale z fantazyjnymi detalami, niesamowity feedback i immersja pomiędzy maszyną, a prowadzącym, które inspirują i zachęcają do bycia lepszym, do tego wizerunek, który cię określa i daje znak otoczeniu, że cenisz dobrą jakość i minimalistyczną elegancką formę bez taniego efekciarstwa. 

 

To jest cytat z komentarzy pod artykułem http://autokult.pl/24633,nowa-koda-octavia-scout-2-0-tdi-test

 

`Myślę że teraz można już ten wątek zamknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety "tanie efekciarstwo" coraz częściej pojawia się także w Skodach 

 

głośniczek z dźwiękiem "rasowego brzmienia silnika" czy atrapy podwójnego wydechu wkroczyły także do Skody 

 

choć osobiście znajduje w Skodzie więcej detali będących "tanim efekciarstwem" w przeciwieństwie do Subaru XV, który pod tym względem - dla mnie - jest bliski ideału  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda jak produkty Apple :D nie uzywam produktow Apple to i ze Skody tez chba zrezygnuje :) .

Szkoda, że nie ma łapek w górę, ale jestem podobnego zdania.

 

Po staropolsku mówiąc Skoda i Apple - Nein :-D

 

Ogólnie nie rozumiem sensu robienia tych głośniczków z dźwiękiem :-| Dźwięk V8 z głośniczka jest jak seks z gumi lalą tak ostatnio usłyszałem przy browarze w barze :-D Debatowaliśmy nad odłączeniem go w nowej Cuprze, bo tam też jest to ustrojstwo. Opcje są dwie. Ściągamy podszybie i odłączamy wtyczkę, albo na kompie systemowo.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze zaprezentowac jak dziala w skodzie glosniczek? Podlinkowac czy cus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze zaprezentowac jak dziala w skodzie glosniczek? Podlinkowac czy cus

Działa tak, że jedziesz sobie 640d i nie gra Ci że to diesel a słyszysz pomruk V8.... niby tajne ale jednak takie sztuczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Jak znajomi Tesciow dowiedzieli sie, ze sprzedaje Impreze to stwierdzili ze co ich bedzie rano  budzic :)


Te glosniczki to kolejny sposob na wyciaganie kasy z kieszeni klientow-moge to stwierdzic bazujac na moich doswiadczeniach  Renault Clio Monaco czy jakos tak. Naprawde za taka sumke mozna zamotnowac calkiem fajnie brzmiacy wydech. Czy w Skodzie Yeti tez bedzie taka opcja? ;)

 

Jak Subaru da sie podpuscic do czegos takiego to przerzucam sie na motor, np. Ducati Multistrada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak podjeżdżasz pod dom, pracę, szkołę czy gdziekolwiek to tej V8 nie słyszy na zewnątrz nikt, więc to i tak bez sensu. ;)

Dobrze rozumiem w srodku wali z glosnika odglos v8 a na zewnatrz pyrkocze to co pod maska

Mam goraczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...