Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Turbo napisał:

Podstawowym powodem, żeby nie zakładać tych tablic, powinien być ich wygląd - są obrzydliwe. Wyglądają pokracznie, to nie są ładne małe tablice jak np w USA, mają dziwaczne proporcje. Serio, nie chciałbym musieć ich zakładać do auta, a co dopiero robić to z własnej woli...

A do tego jeszcze szpachlować oryginalne miejsce żeby sie na przeglądzie nie czepiali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Turbo napisał:

Podstawowym powodem, żeby nie zakładać tych tablic, powinien być ich wygląd - są obrzydliwe. Wyglądają pokracznie, to nie są ładne małe tablice jak np w USA, mają dziwaczne proporcje. Serio, nie chciałbym musieć ich zakładać do auta, a co dopiero robić to z własnej woli...

Turbo mam wersję USA Imprezy i oryginalny tylny zderzak gdzie spokojnie wchodzi normalna tablica europejska więc w urzędzie pobrałem normalną. Z tablicą kwadratową auto wyglądałoby komicznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukasdraz napisał:

Dokładnie tak jest jak napisał skwaro. Byle dzieciak w 30 letniej Hondzie Civic kłamie w oświadczeniu i wozi sie na dzielni z małą tablicą. Coś mówili że na przeglądach mają sie za to wziąć a za składanie fałszywego oświadczenia w dokumentach grozi odpowiedzialność  karna chociaż znając nasz kraj to pewnie na grozbach sie skonczy.

Niestety, mamy w Katowicach Imprezę GH oklejoną Subarowo i oświniaczoną, która ma takie tablice. :toobad:

Nawet mi się nie chce pisać pozdrowień dla kierownika. :facepalm:

11 godzin temu, lukasdraz napisał:

 

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.04.2019 o 16:27, Turbo napisał:

Podstawowym powodem, żeby nie zakładać tych tablic, powinien być ich wygląd - są obrzydliwe.

 

 

Zgadzam się w stu procentach. Te tablice są obrzydliwe niezależnie od tego na jakim samochodzie się znajdują - a im większy pojazd, tym poziom ohydy wyższy. W Warszawie na Ursynowie (kawałek za stacją metra Ursynów w stronę Dolinki Służewieckiej, po prawej stronie KEN) stoi jakiś monster (Lincoln Navigator albo Cadillac Escalade) z taką blaszką. Wygląda to tak pokracznie, że za każdym razem jak go mijam mam skojarzenie z jakimś ultra-pakerem typu Burnejka z dwucentymetrowym dżonsonem ;)

Edytowane przez Arcteryx
  • Haha 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie krótkie blachy zaczęli po prostu traktować jako "darmową" formę wyróżnienia się na ulicy - po co wywalać 1000 zeta na indywidualkę, jak można mieć krótką tablicę praktycznie za darmo. 

 

W dniu 3.07.2019 o 15:22, Arcteryx napisał:

stoi jakiś monster (Lincoln Navigator albo Cadillac Escalade) z taką blaszką. Wygląda to tak pokracznie, że za każdym razem jak go mijam mam skojarzenie z jakimś ultra-pakerem typu Burnejka z dwucentymetrowym dżonsonem ;)

Tylko wiesz, w Amerykańcu, który ma z tyłu małą wnękę na tablice, to nie ma wyjścia. Ale właśnie najgorzej jak ktoś ma miejsce, że mu się trzy klasyczne tablice zmieszczą obok siebie, a zakładka krótką...

blaszka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Dj Brabus napisał:

Ludzie krótkie blachy zaczęli po prostu traktować jako "darmową" formę wyróżnienia się na ulicy - po co wywalać 1000 zeta na indywidualkę, jak można mieć krótką tablicę praktycznie za darmo. 

 

Może tak na początku to wyglądało, że będzie fajny look, za free...więc powymieniali tablice na małe. Teraz jest straszna beka z tych ludzi i nic już z tym nie zrobią hehe :biglol:

 

Szczerze, indywidualki, jak fajnie się ją ogarnie to jest ok i byłbym w stanie sobie na nią wyłożyć 1k, ale czasem i indywidualki wyglądają wiejsko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eurojanek napisał:

Poprawcie mnie if I'm wrąg, ale "goł szatan" to tylko wierzący acz kibic innej drużyny może napisać.

Osoba świecka w pana szatana nie wierzy również więc o co kaman generalnie?

 

A może to właśnie zagorzały chrześcijanin wypędza szatana. W sensie "IDŹ STĄD, SZATANIE", ale na tablicy by się nie zmieściło? :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...