Jump to content

Krzyhu555

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

About Krzyhu555

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 09/10/1977

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  wrocław
 • Auto
  Oklatkowane Golf II 1.8T.quattro, Niebieski Colin.
 • Zainteresowania
  RAJDY RAJDY RAJDY a w wolnych chwilach.... RAJDY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Ale panowie, czy Vettel miał możliwość manewru czy nie to jest nie istotne, fakt jest taki że przez swój błąd wypadł z toru i wracając na niego prawie nie zgarnął Hamiltona, który był o centymetry od ściany. Czy to jest niebezpieczna sytuacja? To jest bardzo niebezpieczna sytuacja.
 2. Tak jak koledzy wyżej, najtaniej wyjdzie kupienie używek w dobrym stanie i oddanie autka do dobrego lakiernika, który porządnie zabezpieczy przed korozją. Ja jednak wszystko wole dorabiać samemu
 3. Wszystko standoxa, klar K9590 lub K9570, czasami produkty NFCC, pozdr.
 4. Witajcie, ja na co dzień zajmuję się blacharstwem-lakiernictwem, a renowacja zabytków to moja wielka pasja, te autka mają duszę i tak też trzeba do nich podchodzić i żeby dopieścić każdy element wiadomo potrzeba czasu a czas to pieniądz.Nie znam stanu Twojego Legasia więc ciężko wycenić, ale myślę że zmieścił byś się w kwocie do 20 tyś pln (piaskowanie, wstawki + cynowanie) jeśli miała by to być tylko odnowa powłoki lakierniczej to kwota 10 tyś jest jak najbardziej realna, czyli ''zjechanie'' do zera starej powłoki, wyspawanie ewentualnych ubytków i dalej odbudowa powłoki antykorozyjnej i lakiery wierzchnie. Na cenę usługi mają też wpływ materiały lakiernicze, wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest użycie markowych produktów, dla przykładu ja za lakier bezbarwny płacę 1600 zł a gość 3 km dalej płaci 300 zł, a ludzie się pytają dlaczego ja biorę 400-500 za element skoro tamten bierze 200, heh po pół roku wiedzą dlaczego zmatowiały lakier i rudy na wierzchu, pozdrawiam.
 5. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Będzie na pewno, i to będzie życiowa rola Miśka Koterskiego
 6. Jako że na co dzień zajmuje się renowacją zabytków mogę polecić produkty Novol for classic car, z tym że to jest tylko zatrzymanie korozji na jakiś czas, po dwóch czy trzech latach i tak wylezie a czasem prędzej, dlatego najpewniejszym rozwiązaniem jest wycięcie i wstawienie nowej blachy plus cynowanie. Jeśli jednak nie chcecie aż tak ingerować w progi to; oczyścić z rdzy ile jesteście w stanie potem fertan (czytać instrukcje), podkład epoksydowy grubo i na pare lat spokój.
 7. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Świetny wyścig Lewisa, natomiast Sebastian 9 sek. przewagi i pakuje się w żwir
 8. Niestety powtórne lakierowanie u ogarniętego lakiernika.
 9. Jako lakiernik mogę powiedzieć że da się zrobić fabrykę, jak ktoś nie ma doświadczenia i umiejętności tylko leci stale na tych samych ustawieniach pistoletu to potem takie kwiatki wychodzą. Druga sprawa kolor, lakiernik pewnie nie słyszał o czymś takim jak natryski próbne, nieraz trzeba pół dnia poświęcić na dobarwianie koloru, ustawieniami pistoletu i techniką aplikacji można diametralnie zmienić barwę, ale o tym to można książkę napisać. Jeśli widzimy że kolor mimo to ''nie siedzi'' to cieniujemy sąsiednie elementy i po sprawie,,, sory za mały off top
 10. Krzyhu555

  Kubica w F1

  I znowu usłyszy tekst; Felipe, Kubica is faster than you
 11. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Ja na ipla oglądam, płace smsem 20zł na miesiąc, a przelewem chyba coś około 15zł
 12. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Na żywo na jutubie kanał Goodwood Road & Racing
 13. Krzyhu555

  Filmy

  https://www.youtube.com/watch?v=0qD_orR3uNM&feature=youtu.be Oglądał bym to godzinami, a pierwsze ujęcie delicje
 14. Krzyhu555

  Kubica w F1

  Ferrari Kimiego kaput, ech...
×
×
 • Create New...