Skocz do zawartości

Forum - nowa odsłona


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś ma problem z logowaniem do forum ze strony głównej?

Nie mogłem się zalogować starym hasłem (mimo, że dwukrotnie wpisałem je prawidłowo) i zostałem zablokowany na 30 minut.

Odczekałem ten czas i ponownie wpisałem prawidłowe hasło.

Nic to nie dało, więc skorzystałem z opcji zmiany hasła przez email.

Udało mi się zmienić hasło i zalogować z poziomu konta pocztowego (dlatego mogę tu pisać).

Niestety, kiedy się wyloguję i próbuję ponownie zalogować na stronie głównej (bez pośrednictwa konta pocztowego i opcji zmiany hasła), sytuacja się powtarza.

Tylko ja jestem takim wybrańcem?

Co do wyglądu.

Kolorystyka jest do bani. Dla kogoś, kto śledzi wątki, w których się wypowiadał (wątki oznaczone gwiazdką), rzeczona gwiazdka jest zupełnie niewidoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne jak się nie dotyka.

Mam mały monitor 17cali ze stacji naziemnej, dużo marnowania miejsca. Sporo trzeba przewijać.

Automatycznie generuje duże odstępy pomiędzy linijkami, robi się rozwlekła treść.

Nagłówek i temat zajmuje miejsce od góry, na dole świeci się ciągle komunikat o ciasteczkach (ja jestem przeciwnikiem ciach, otwierają drzwi do rozbudowanej reklamie).

Ja podzielam zdanie sporej części gawiedzi Nie podoba mi się nowe ze względu na funkcjonalność. Mi podobała się stara szata graficzna, było wszystko to potrzeba, a programowa się nie znam się, to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
16 godzin temu, Fala napisał:

Łatwiej odtworzyć niż Brata w US-Spec

Cóż, mogę tylko pomóc zdjęciem ( świeże !) z muzeum przyfabrycznego:

A tak przy okazji - jak dla mnie przesyłanie zdjęć jest teraz znacznie łatwiejsze :)IMG_5399.JPG

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaczynać od narzekania, przejdę do konkretów ;). Czy można wyświetlane treści bardziej skompaktować? Mam wrażenie, że teraz wątek zajmuje o wiele więcej miejsca niż poprzednio. Nie wiem czy zmieniły się odstępy/krój czy to przez dodanie dodatkowych opcji. Nie podoba mnie się to.

Mam wrażenie, że większość stron/portali skiepściło się po pojawieniu się urządzeń mobilnych, bo to właśnie dla nich optymalizowane są interfejsy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dyrekcja napisał:

Cóż, mogę tylko pomóc zdjęciem ( świeże !) z muzeum przyfabrycznego:

A tak przy okazji - jak dla mnie przesyłanie zdjęć jest teraz znacznie łatwiejsze :)IMG_5399.JPG

Marzenie, mimo że to późniejsza wersja!

27 minut temu, przemowrc napisał:

A może takie cuś? 

subarubrat.jpg

Właśnie to. Dziękuję!

Ekhm... [you] ?

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, bvb napisał:

Coś nie zadziałało, ale w czym mogę pomóc?:drool:

Taki jakby klincz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aflinta napisał:

Na starym forum też był komunikat o ciasteczkach.

Tak był. Pojawiał się tak raz na tydzień na kilka sekund i znikał. Jak się go ignorowało.

A tu świciiiii się jak Psiakowi ja...... oczoj.... żółtym zafarbem klawisza. Nie podoba mnie się to.

Jak by udało się poprawić kilka drażniących szczegółów, to resztę by się strawiło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniej korzysta się teraz przez Tapatalka, ale... lista tematów w których się udzielało, kończy się w miejscu, w którym będąc zalogowanym w normalnej przeglądarce jest przycisk "Pokaż więcej" - czyli też do kitu...

Zdecydowanie jestem za odchudzeniem nieco motywu, wszystko jest niepotrzebnie duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/25/2017 o 18:48, przemowrc napisał:

 


To w takim razie u mnie to nie działało właściwie, bo tylko czasem dostawałem powiadomienia.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tapatalka wyloguj całkiem i zaloguj ponownie - będzie wyświetlał powiadomienia.

 

14 godzin temu, WOJO napisał:

Czy ktoś ma problem z logowaniem do forum ze strony głównej?

Nie mogłem się zalogować starym hasłem (mimo, że dwukrotnie wpisałem je prawidłowo) i zostałem zablokowany na 30 minut.

Odczekałem ten czas i ponownie wpisałem prawidłowe hasło.

Nic to nie dało, więc skorzystałem z opcji zmiany hasła przez email.

Udało mi się zmienić hasło i zalogować z poziomu konta pocztowego (dlatego mogę tu pisać).

Niestety, kiedy się wyloguję i próbuję ponownie zalogować na stronie głównej (bez pośrednictwa konta pocztowego i opcji zmiany hasła), sytuacja się powtarza.

Tylko ja jestem takim wybrańcem?

Co do wyglądu.

Kolorystyka jest do bani. Dla kogoś, kto śledzi wątki, w których się wypowiadał (wątki oznaczone gwiazdką), rzeczona gwiazdka jest zupełnie niewidoczna.

@WOJO odpisałem Ci na maila. Jeśli go nie odbierasz to dawaj na PW.

 

7 godzin temu, svavo napisał:

Żeby nie zaczynać od narzekania, przejdę do konkretów ;). Czy można wyświetlane treści bardziej skompaktować? Mam wrażenie, że teraz wątek zajmuje o wiele więcej miejsca niż poprzednio. Nie wiem czy zmieniły się odstępy/krój czy to przez dodanie dodatkowych opcji. Nie podoba mnie się to.

Mam wrażenie, że większość stron/portali skiepściło się po pojawieniu się urządzeń mobilnych, bo to właśnie dla nich optymalizowane są interfejsy.

Skórka mobilna jest zupełnie niezależna od głównej, nie-mobilnej. Kiedyś popełnimy skórkę bardziej kompaktową.

 

6 go1 godzinę temu, Sykatore napisał:

Tak był. Pojawiał się tak raz na tydzień na kilka sekund i znikał. Jak się go ignorowało.

A tu świciiiii się jak Psiakowi ja...... oczoj.... żółtym zafarbem klawisza. Nie podoba mnie się to.

Jak by udało się poprawić kilka drażniących szczegółów, to resztę by się strawiło.

 

Z prawej strony paska powinien być żółty guzik do akceptacji. Po akceptacji nie będzie się wyświetlał aż do wygaśnięcia lub wyczyszczenia cookiesów.

7 godzin temu, Fala napisał:

Ekhm... [you] ?

Nie ma. Jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby ktoś o tym wspominał: ja mam problemy z edytorem postów. W czasie pisania jakiś skrypt od czasu do czasu przestawia mi kursor o literkę w lewo - co kończy się literówkami i oólnieg (<- o tu znowu) chaosem.

Firefox 51.0.1 na Ubuntu.

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ważne funkcjonalnie - w nagłówku forum (Oficjalne Forum tralala...) jest też adres ale chyba wystarczy:

forum.subaru.pl - bo https dwukropek ukośnik ukośnik nawet graficznie jest nieupiększający.

...czepiam się...? :)

Edytowane przez Fala
Zjadłem tekst :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 14:56, przemowrc napisał:

Za to powiadomienia działają grubo. Ktoś wie jak to wyłączyć bądź ograniczyć? Całą skrzynkę mam zawaloną. Każdy post w tym temacie jest mi oznajmiany...

Znalazłam, można to zmieniać w Ustawienia konta -> Zarządzanie obserwowaną zawartością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, aktywność->moje strumienie->zawartość którą napisałem

klikasz nagłówek - idziesz na pierwszą strone.
hm.

no chyba nie sa tacy wredni...
jak przejść do postu?
pogmerałem myszką, okazało sie że trzeba trafić w gwiazdkę...

 

342f10975f1eeaeddc7a07003bd01d3e.jpg

 

no sorry ze sie tak uczepiłem, ale zdecydowanie mniej przyjazne to jest.

dobra zmiana na całego. Nie musieliście z pisorów brać przykładu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...  bez klikania wyjeżdżało menu prawym górnym rogu na panelu, dobrze pamiętam? -> moja zawartość (loading) lista z wątkami w których sie pisało i ktoś dopisał, kliknięcie w tytuł przenosiło do ostatniego postu (loading) gotowe. Dwa klikniecia od strony głównej.

przynajmniej tak sie nauczyłem po poprzednim updacie i było mega wygodne.

Nie beda sie wadzić. I tak to nic nie zmieni. EOT.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fala napisał:

Mało ważne funkcjonalnie - w nagłówku forum (Oficjalne Forum tralala...) jest też adres ale chyba wystarczy:

forum.subaru.pl - bo https dwukropek ukośnik ukośnik nawet graficznie jest nieupiększający.

...czepiam się...? :)

Wygląda to źle. Tak samo wydaje mi się, jakby ten napis był taki mniej ostry? Rozpikselowany?

+ czy znaczek Subaru i Confidence in Motion muszą być w takim obrzydliwym białym kwadracie do niczego nie pasującym? Nie może być sam znaczek + np biały napis?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...