Skocz do zawartości

Forum - nowa odsłona


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jakoś wyłączyć podpowiedzi "Przejdź do pierwszego nieprzeczytanego postu", które się pojawiają po najechaniu kursorem na "kółko"/"gwiazdkę" przed tytułem wątku na liście nieprzeczytanej zawartości? Być może w poprzedniej wersji podpowiedzi też były, ale jeśli tak, to na pewno mniejsze... Te nowe wyskakując sporo zasłaniają i powodują niezły oczopląs migających "chmurek" podczas otwierania kilkunastu tematów pod rząd. Przychylam się do zdania wielu, że wszystko włącznie z odstępami między wierszami tekstu jest za duże, jakas poprawka w tym kierunku dobrze by nam zrobiła w przyszłości.

39 minut temu, Zelazny napisał:

Tak samo wydaje mi się, jakby ten napis był taki mniej ostry? Rozpikselowany?

U mnie też tak wygląda i ogólnie to tło jest jakieś takie rozmydlone - kolor mało kontrastowy. Nieco ciemniejszy granat (z poprzedniej wersji? :P) prezentowałby się ładniej.

Ogólnie wiem z doświadczenia, że takie "przesiadki" zawsze na początku powodują spory bunt użytkownika, a po jakimś czasie nie można bez nich żyć. :) Więc daję szansę "nowemu", bo stać w miejscu nie można. Zobaczymy ilu maruderów będzie tu za miesiąc... :D

 

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie przeglądającego przede wszystkim z komórki jest fantastycznie. Nareszcie wszystkie linki działają, ładuje się szybko i bez problemów. :yahoo:

Co do wersji desktop to rzeczywiście posty wydają się trochę rozwleczone (mała czcionka, a bardzo dużo miejsca pomiędzy wierszami) poza tym jest ok :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły się linki do konkretnych postów i stare nie działają (przynajmniej te ręcznie utworzone w wiadomościach priv czy w zakładkach przeglądarki).
Dałoby radę zrobic przekierowanie ze starego /?p=XXXXXXX na nowe /?do=findComment&comment=XXXXXXX ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w ciągu dwóch tygodni 3 fora, z których korzystam, przesiadły się na nową wersję IPB i muszę powiedzieć, że mimo początkowych problemów z odnajdywaniem przycisku "nowa zawartość", odnalazłem się na nich dość szybko. Nie bardzo pasuje mi funkcjonalność wyświetlania następnej strony w wątku bez przeładowywania strony, bo często korzystam ze słabego łącza i po prostu nie wiem czy strona "wisi" czy się jeszcze ładuje, nie mniej - zmiana na plus. Dobrze, że komuś z szanownej administracji się chce napierać na nowinki technologiczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bvb napisał:

Zmieniły się linki do konkretnych postów i stare nie działają (przynajmniej te ręcznie utworzone w wiadomościach priv czy w zakładkach przeglądarki).
Dałoby radę zrobic przekierowanie ze starego /?p=XXXXXXX na nowe /?do=findComment&comment=XXXXXXX ? 

Pracujemy nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, już wiem czego mi mega brakuje... podglądu tematu przy pisaniu nowego. I to chyba jest feature IPB, bo cholera jak się używa tagów IMG, to ciężko napisać temat tak, żeby widzieć jak będzie wyglądał (a tworzenie długich tematów zwłaszcza w nielegalu to ten moment kiedy chce się podejrzeć, edytować, podejrzeć... zanim wciśnie się "wyślij").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przyjazne dla pokolenia Basic i Fortran :wub: Dlaczego jak sfiltruję nieprzeczytaną zawartość to nie mogę potem dodać dalszej aktywności? Natomiast jak dodam całą aktywność (kilkanaście razy), to potem mogę filtrować do woli. Kiedyś nowa zawartość była jasna i czytelna, chyba że ja coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aki001 napisał:

ok, już wiem czego mi mega brakuje... podglądu tematu przy pisaniu nowego.

Nie wiem, czy myślimy o tym samym, ale jeśli chodzi Ci o podgląd pisanego posta, to jest - ostatnia ikonka na górnym pasku (kartka z lupą). Może nie jest tak samo, jak drzewiej, ale jest.

Schowek01.jpg.3114c335576d87c5650d86b51023fb78.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ape napisał:

Nie będzie. Producent usunął tę funkcjonalność

No cóż - widać że łatwizna musi być dla wszystkich i to jeszcze niepełnosprytna łatwizna. Trzeba będzie się przyzwyczaić do bezmyślności producenta.

 

16 godzin temu, ape napisał:

chociaż można używać bbcode w edytorze wpisując go "z palca" i nadal jest parsowany.

A to jest ciekawe. Jakoś nie bardzo to mi działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebachon napisał:

A ja właśnie zauważyłem, że z moich ponad 3500 postów zostało jedynie 3200... Dlaczego?:)

Już o tym pisałam :P The Forum przeliczyło posty i odjęło spam ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...