Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, carfit napisał:

A tak trochę zmieniając temat , czy miał ktoś z Was taka sytuacje ze dealer ponad miesiąc spóźnia się z wydaniem auta ? Auto rzekomo wyprodukowane , miało być do 15.03 , auta nie ma , podobno stoi w fabryce i czeka na nowe oprogramowanie . Co robić ? Wiadomo ze mogę zrezygnować i zwrot zaliczki , ale nie o to mi chodzi . Najgorsze jest ze zamawiane u kolegi i nie chce mu smrodu robić . Ktoś coś podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli JAGUAR, to nie jesteś sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, carfit napisał:

A tak trochę zmieniając temat , czy miał ktoś z Was taka sytuacje ze dealer ponad miesiąc spóźnia się z wydaniem auta ? Auto rzekomo wyprodukowane , miało być do 15.03 , auta nie ma , podobno stoi w fabryce i czeka na nowe oprogramowanie . Co robić ? Wiadomo ze mogę zrezygnować i zwrot zaliczki , ale nie o to mi chodzi . Najgorsze jest ze zamawiane u kolegi i nie chce mu smrodu robić . Ktoś coś podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kilka lat temu przy zamówieniu Peugeota 208 spóźnili mi się miesiąc. Po 2 tygodniach dostałem na 2 tygodnie auto zastępcze bez żadnych kosztów. Chociaż jak czytam wypowiedź Dyrekcji to pewnie zaraz US wezwie mnie do zapłacenia podatku dochodowego...

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2019 o 06:32, lojszczyk napisał:

 

Jeśli JAGUAR, to nie jesteś sam

aha ... rozumiem że teraz czekasz na Jaguara , bo zrezygnowałeś z Macana , a za miesiąc się okaże, że już wpłaciłeś zaliczkę na DB11 , tylko sie pomylili w kolorze skóry , i zrezygnowałeś i czekasz na reaktywację Maybacha :biglol:

W dniu 19.04.2019 o 07:50, Adam12 napisał:

w umowie jest zaliczka czy zadatek ? Jeśli to drugie to muszą zwrócić x 2 :)  O ile dobrze pamiętam :)

Nie wiem , ale w przelewie którego wysłalem była zaliczka , umowy mi sie nie chę szukać :) 

W dniu 19.04.2019 o 09:20, Czarne_Koronkowe napisał:

Po 2 tygodniach dostałem na 2 tygodnie auto zastępcze bez żadnych kosztów.

No jest to jakaś myśl ! spóźniają sie , niech dadzą coś fajnego do jezdzenia :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carfit napisał:

aha ... rozumiem że teraz czekasz na Jaguara , bo zrezygnowałeś z Macana , a za miesiąc się okaże, że już wpłaciłeś zaliczkę na DB11 , tylko sie pomylili w kolorze skóry , i zrezygnowałeś i czekasz na reaktywację Maybacha :biglol:

 Nie. Jeżdżę MACANEM pani która czeka na JAGA. Stwierdziła, że skoro ma prawie hektar fotovoltaiki koło domu, to będzie i eco i darmo. Są tacy ludzie

A swoją drogą, to mnie auto nie jest potrzebne, bo do pracy mam 15 minut autobusem, a parking kosztuje 3zł/h i zawsze brakuje miejsc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może posiada wiedzę lub doświadczenia z jakością wykonania Giulii/Stelvio QV? 

Chodzi mi głównie o to jak te auta zachowują się po pewnym czasie. Czy we wnętrzu słychać trzeszczenia, czy dochodzą jakieś dźwięki z podwozia, stuki z zawieszenia itp. itd.? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelvio którym jeździłem (2.0 280, z przebiegiem niecale 5k km) miało problemy z domykaniem dachu, trzeszczało w podsufitce, w drzwiach kierowcy i coś brzęczało w podszybiu... Q którym jechałem miało różne walory, które odwróciły moją uwage od hałasów. Ale nie sądzę, by w Q było lepiej w kwestii jakości montażu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrrr napisał:

Stelvio którym jeździłem (2.0 280, z przebiegiem niecale 5k km) miało problemy z domykaniem dachu, trzeszczało w podsufitce, w drzwiach kierowcy i coś brzęczało w podszybiu...

 

czyli jak w Subaru ;)

 

5 godzin temu, mrrr napisał:

Q którym jechałem miało różne walory, które odwróciły moją uwage od hałasów. Ale nie sądzę, by w Q było lepiej w kwestii jakości montażu....

 

Ja wróciłem właśnie z Włoch i widziałem kilka Stelvio na żywo, podczas jazdy i powiem tak że nie robi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, chyba nie mój typ. Za to Guglia mi się podoba bardzo, byłem w Riva del Garda to się kręciły fury typu ferarki, lambo, prosiaki mnóstwo tego ale raz przejażdzała Guglia Q i widziałem że nie tylko na mnie robiła wrażenia, mega fura z wyglądu -jakiś taki fajny czerwony kolor miała, dzwięk silnika, wszystko robiło wrązenie , wzbudzała duże zainteresowanie i zachwyt.  Jeździ też nie najgorzej podobno, ... fajnie by było jakby się pojawiła wersja Q 4x4 co chyba nastapi niedługo bo gdzieś czytałem że szykuja hybryde z większa mocą.   Ceny Q w Polsce też z tego co patrzyłem na otomoto gotowych egzemplarzy z placu zachęcające, największy mankament chyba utrata wartości, ale to może być zaleta dla kupującego  ...

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2019 o 06:31, carfit napisał:

bo zrezygnowałeś z Macana , 

 

W Chinach można kupić "replikę" za 1/5 ceny jakby co ;) Niektórzy nawet sobie znaczki Porsche doczepiają. Przed państwem Zotye SR9:

 

 

20190512_132022.jpg

20190512_132015.jpg

20190512_132036.jpg

20190512_132030.jpg

 

How to make Porsche Macan from Zotye SR9

 

https://motors.mega.mu/news/how-make-porsche-macan-zotye-sr9-20170212.html

Edytowane przez matros1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matros- zaskoczyłeś i to ostro!

Ciekaw jestem jakiegokolwiek testu zderzeniowego. Mam z tyłu głowy wyniki testów pierwszych sztuk takich podróbek, gdzie podłoga łamała się do środka zabijając pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zamiast STi ? Typowy daily car  :D . Rzadko można spotkać ubrudzone 707 KM.

received_2336507636605827.jpeg

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 14:49, Guzik3 napisał:

Czy ktoś może posiada wiedzę lub doświadczenia z jakością wykonania Giulii/Stelvio QV? 

Chodzi mi głównie o to jak te auta zachowują się po pewnym czasie. Czy we wnętrzu słychać trzeszczenia, czy dochodzą jakieś dźwięki z podwozia, stuki z zawieszenia itp. itd.? 

 

 

 

Mam obecnie pożyczoną od znajomego roczną Julkę Veloce z przebiegiem 8kkm.

Nie stwierdzam żadnych wad w montażu czy dziwnych odgłosów.

Jakość wykonania wydaje się naprawdę ok.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam hiciora. Dostałem właśnie na 4 dniowe testy ... domyślcie sie co ;). Na szybko powiem tylko tyle ... zbieram szczękę z podłogi jak to przyspiesza . 530km/750nm robi robotę . 3,7s/100 czarne, dwudrzwiowe.

Jakieś typy ? Podpowiem ze nie jest to bezpośrednia konkurencja do Sti ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beben napisał:

Mam hiciora. Dostałem właśnie na 4 dniowe testy ... domyślcie sie co ;). Na szybko powiem tylko tyle ... zbieram szczękę z podłogi jak to przyspiesza emoji15.pngemoji33.png. 530km/750nm robi robotę . 3,7s/100 czarne, dwudrzwiowe.

Jakieś typy emoji41.png? Podpowiem ze nie jest to bezpośrednia konkurencja do Sti ;)

 

image.png.29a792761239c534dd22d39f227caa58.png

 

Zazdro :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beben napisał:

Mam hiciora. Dostałem właśnie na 4 dniowe testy ... domyślcie sie co ;). Na szybko powiem tylko tyle ... zbieram szczękę z podłogi jak to przyspiesza emoji15.pngemoji33.png. 530km/750nm robi robotę . 3,7s/100 czarne, dwudrzwiowe.

Jakieś typy emoji41.png? Podpowiem ze nie jest to bezpośrednia konkurencja do Sti ;)

Bębęnku , jeśli ten rebus to rzeczywiście 850 M to świetny wybór ! naprawdę piękne auto , dużo ładniejsze jak nowe RS7 . Bęben to teraz wiesz o czym czasami mówię i sie podniecam :) , jak ma się auto o masie prawie 2 ton , a od 0-200 przyspiesza w granicach 12sek , do setki poniżej 4 a do 300km/h w granicach 26 sek. to wrażenia szczególnie na autostradzie są naprawdę wyjątkowe :) 

Kupuj !!!!!! 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...