Jump to content

Bobej

Użytkownik
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bobej

 1. Bobej

  Kubica w F1

  Nowe graty w aucie. Czasy bez zmian. Albo i nawet gorsze. Do końca sezonu nic się nie zmieni. Niestety.
 2. Wątpię. Po awarii zawieszenia na Argentynie Kajto był wk.....ny na ten cały zespół bo rozłożyli ręce i mimo małych uszkodzeń co potwierdza wywiad powyżej powiedzieli, że się nie da. A zaraz było Chile. Chłopaki z M-sport przynajmniej walczyli do końca przy fieście jak coś się z nią działo a tu nie bo nie..... PR był jaki był. No bo co innego mieli pisać , że jest lipa w zespole ? Mozna tylko współczuć Kajto wyboru zespołu. To są informacje z którejś tam ręki, ale myślę że jest w tym sporo prawdy.
 3. Kajto wysiada z VW … Zmiana auta.
 4. https://wrc.net.pl/rajd-wysp-kanaryjskich-w-ten-sposob-aleksiej-lukjaniuk-pozegnal-sie-z-wygrana Tu jest film z dzwona. Chociaż ciężko to dzwonem nazwać. Pecha ma chłop i tyle. Przyciął krawężnik i ma po rajdzie. Tu lepiej widać. To jednak nie krawężnik.
 5. Ogólnie nie za wesoło jest w zespole. Po awarii Panowie powiedzieli, że nie da rady naprawić i tyle. Kajto się wściekł, bo M-Sport przynajmniej walczył do końca, a austriacy nie bo nie.
 6. Kierowca cały, pilot ponoć tylko coś z kostką ma. Opona niestety im się odkleiła....
 7. Dzwon Gabrysia z dzisiaj z Elmotu.
 8. Bobej

  Kubica w F1

  Fajna wizualizacja wyścigu.
 9. Nikt chyba nie cieszył się ze zwycięstwa tak jak on . Stare dobre czasy WRC. I subaru.
 10. Od jutra słońce i powyżej 10 stopni. Wszędzie będzie sucho.
 11. http://rajdkrause.pl/mapa/ Mapy Elmotu 2019
 12. Tu jeszcze z innej perspektywy.
 13. W tym wypadku awaria hamulca spowodowana kapciem na poprzednim oesie...
 14. Bobej

  Kubica w F1

  Na trzecim okrążeniu odpadło mu lusterko ... Ciężko wycisnąć coś że sprzętu który podczas jazdy się po prostu rozsypuje.
 15. Bobej

  Kubica w F1

  Nie pamiętam kiedy ostatnio wstałem o 5.30 w niedzielę ...
 16. Bobej

  Kubica w F1

  Czy ktoś mi może logicznie wytłumaczyć jak zespół formuły 1 może nie mieć części zapasowych ??? Podobno muszą naprawiać to co zepsuli w treningu i na tym jeździć ...
 17. Śledzę rajdy od 1997, odkąd zobaczyłem Hołka jak jedzie Spaloną w 555 na zimowym. Czasy zdecydowanie prehistoryczne... Jestem dinozaurem
 18. Australia 2006 skończyło 45, Argentyna 2006 skończyło 57 , Nowa Zelandia 2006 skończyło 37. Niby drugi koniec świata, a jakoś jechali. Nie chce mi się szukać, ale czy w tym rajdzie nie mamy rekordu jeżeli chodzi o ilość załóg w mistrzostwach świata?
 19. Czy ja dobrze patrzę, czy w tym rajdzie jedzie 21 aut ?
 20. Bobej

  Kajto

  8 rund. Nie fabią.
×
×
 • Create New...