Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hmm.. przypomniała mi się historia sprzed kilku lat. Byłem z kumplem notabene drifciarzem gdzieś w komisie pod Krakowem, bo się jego babka uparła na beemke i jakąś tam trójke na 4 łapska zgarneliśmy do wożenia bahorów do przedszkola i koleś wspominał coś o lokalnym gostku który stracił łapy na bajku: leciał pod barierkę i ręce odruchowo podniósł - trochę błąd :/ No i opowiadał że teraz kolo lata po okolicy i prowadzi nogami. Nie bardzo mi się chciało wierzyć, ale wygląda że nie ściemniał Szacuneczek dla gościa - ma zajawkę i motywację

 

 Bartosz Ostałowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w trzecim będzie polski akcent. ;)

Co prawda nie trafiłem z numerem odcinka, ale już wcześniej o tym pisałem. ;)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1259730114095693&substory_index=0&id=316057381796309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak robi robotę. Jak ktoś zobaczył skyline lecącego bokiem, a później jak wychodzi z niego chłopak bez rąk to mógł mieć zdziwioną minę. Co ciekawe Bartosz nie tylko dobrze upala gruza ale i nieźle maluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 12.02.2017 o 17:16, Turbo napisał:

Niedawno dokończyłem sezon i nie wiem, czegoś mi brakuje. Były przebłyski niewymuszonego humoru i to były super momenty. Tam gdzie jest reżyserka, bardzo wyraźna momentami - jest słabo. Mam nadzieję że w drugim sezonie, trochę pozmieniają.

„Reżyserka” jest wszędzie i nie ma w tym nic złego - to nie jest improwizowany program. Warto przeczytać książkę „And On That Bombshell...” pana Richarda Portera, który zajmował się właśnie scenariuszem w Top Gear i teraz w Grand Tour. Wypowiada się m.in. o tym, że ta niby przypadkowość i „niereżyserka” to tylko dobrze napisany scenariusz. W tych programach prawie nic nie dzieje się przypadkiem 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
36 minut temu, Than_Junior napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu - uśmiechnąłem sie dosłownie raz. Nie poczułem, aby ten odcinek był jakoś specjalnie wartościowy... szczerze mówiąc nawet troche strata czasu

 

Naprawdę? Ja byłem zachwycony, kawał dobrze odrobionej lekcji z pierwszego sezonu: wywalili wszystko to co było daremne, dodali trochę spontaniczności i wyszło naprawdę fajne show, może jeszcze nie na miarę starych Top Gearów, ale wg mnie nie jest daleko od tego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu - uśmiechnąłem sie dosłownie raz. Nie poczułem, aby ten odcinek był jakoś specjalnie wartościowy... szczerze mówiąc nawet troche strata czasu :(

Dokładnie dla mnie slabizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HoQ napisał:

 

Naprawdę? Ja byłem zachwycony, kawał dobrze odrobionej lekcji z pierwszego sezonu: wywalili wszystko to co było daremne, dodali trochę spontaniczności i wyszło naprawdę fajne show, może jeszcze nie na miarę starych Top Gearów, ale wg mnie nie jest daleko od tego.

 

 

 

 

Moim zdaniem było bardzo dobrze, lepiej niż w pierwszej serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie marudzcie, jest ok, troche sztywne dialogi czasami taka lekka sztucznosc co jest dziwne w ich przypadku bo znaja sie jak lyse konie, ale co tam.

 

Nie mowicie ze nie ma tam humoru, Clarkson nie mieszczacy sie w kasku w Lambo i wloch jadacy "za niego" i to Hammond you idiot jest imho mistrzowskie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie lepiej, brakuje mi tylko takich bardziej przyziemnych samochodów i tematów, jakie były w starym Top Gearze - na prawdę fajnie było popatrzeć jak testowali Forestera czy inne Peugeoty, po swojemu. 

 

Jak ktoś ma konto na Amazonie, to można uruchomić 30 dniowy trial usługi Prime i obejrzeć kilka odcinków legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miło widzieć ekipę tg znów w akcji. Mega in plus że goście znów będą sie ścigać ze sobą bo to co było w 1 sezonie to była marna próba podróby monty pythona <_< Fajny rallycrossowy tor jeżdżony jaggiem super pomysł! Myśle że amazon też ma swoją wizje na tgt i trzeba będzie to akceptować że będzie bardziej pod Amerykanów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokojony opiniami zacząłem oglądać i ledwo dotarłem do końca skrótu serii, zanim przerwałem, żeby tu napisać :)  Co najmniej 2 Subaraki, EB110, Lancia 037 i Stinger. Come on! To się nie może nie udać :D
A teraz wracam do oglądania...

 

Edycja: Moim zdaniem bardzo fajnie wyszło.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...