Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem kolejny odcinek, tz. do połowy, ten z ekosamochodami. Wyłączyłem, coś nie pyknęło. 

 

 

 

Na razie ze wszystkich programów i tak preferuje Chris Harris on cars

 

Najsensowniejszy obecnie :thumbup:  


 

 

gólnie brakuje wcześniej zapowiadanego rozmachu. Niby tyle kasy na produkcję, ale jakoś nie przekłada się to na materiał filmowy

 

Mam dokładnie to samo odczucie, gdzie jest ta kasa... w gażach chyba :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zrobiłem wczoraj sobie maraton, obejrzałem 6, 7 i 8 odcinek.....i uśmiałem się jak za czasów dawnego dobrego Top Geara.

Chłopaki trzymają klimat i formę.

Wiadomo, że to show i musi być sztuczna reżyserka, ale im to wybaczam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czegoś mi brakuje w tym The Grand Tour. Widzę, że jest coraz mniej jazdy a więcej gadania i show. Obejrzałem 2-3 odcinki (nie pamiętam które) i najbardziej podobał mi się ten z historią Forda GT40 w LeMans. May poświęcił duuużo czasu aby historię opowiedzieć i słuchało/oglądało się to naprawdę przyjemnie.

A Celebrity Brain Crash....no cóż - porażka, dno, nieporozumienie (jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Celebrity Brain Crash....no cóż - porażka, dno, nieporozumienie (jak dla mnie)

 

Tego nie rozumiem zupełnie, może to czas na uzupełnienie herbatki   ;)

 

 

To i ten "The American" to kaszana straszna ;)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Celebrity Brain Crash....no cóż - porażka, dno, nieporozumienie (jak dla mnie)

 

Tego nie rozumiem zupełnie, może to czas na uzupełnienie herbatki   ;)

 

 

To i ten "The American" to kaszana straszna ;)

 

 

Może to jest śmieszne w kraju inwestora... niestety kaszana  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bierząco - sa odcinki lepsze i gorsze ale ogólnie jest ok. Trochę szkoda ze dalej jest mocno skryptowane (czyli robią dalej to co była najbardziej krytykowane pod koniec ich kariery w TG), the american oraz CBC sa oczywiście do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The American" to jest chyba właśnie ich żart. Gag nie polega na tym że damy Grubego Amerykanina który będzie uważać wszystko za komunizm, gag ma drugie dno w iście Brytyjskim stylu; dajmy gościa który będzie tak bardzo nie śmieszny i żenujący że... będzie na swój sposób zabawny. 

 

Nie zmienia to faktu że Bena Colinsa chętnie bym zobaczył za kółkiem tych aut:)

 

No i jeszcze 5groszy odnośnie ebolaring.... no skoro już robicie program z Amazonem, i macie do dyspozycji bezkresne bezdeszczowe połacie pustyń w USA to dlaczego stawiacie tor gdzieś na wyspach brytyjskich gdzie wiecznie pada i te czasy nie mówią nic i nie da się ich porównać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z kolei widzę tak: The American to trochę taki przytyk w stronę Amazona i hamburgerów własnie - że niby nie znają się na niczym oprócz niesienia innym nacjom wolności i kapitalizmu.Stąd kierowca o kształcie dążącym do kuli i poglądach prostych jak konstrukcja cepa.  

 

A CBC to prztyczek w nos BBC, chyba nie jest tajemnicą, że Gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę był segmentem który Clarksonowi, Mayowi i Hammondowi był odgórnie narzucony i wybitnie im nie leżał. Większość gości była im ewidentnie narzucona i zamiast prowadzić ciekawe rozmowy promowała swój nowy film/album/rozwód/waginoplastykę. Zwróćcie uwagę jak Clarkson prowadził rozmowy w TG z osobami z którymi chciał rozmawiać (np. kierowcy F1) a jak z goścmi, którzy przez większość czasu mówią o swoim nowym dziele. CBC pokazuje w dosadny sposób, że w starym Top Gearze był to najmniej potrzebny segment, a w ostatnim sezonie (z Rudym Molestatorem) to już w ogóle było dno, i nikt za tym nie płacze. 

Edytowane przez Tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę szkoda ze dalej jest mocno skryptowane (czyli robią dalej to co była najbardziej krytykowane pod koniec ich kariery w TG),

Moim zdaniem startując od zera, mieli szansę zrobić coś nowego/świeżego a tymczasem wyszedł TG z końcówki ich kariery, wzięty na zupełnie nowy poziom. Program jest tak mocno wyreżyserowany że często aż męcząco nieśmieszny.

Nie do końca wiem co sądzić o tym programie. Mam bardzo mieszane uczucia.

 

Trzeba chyba poczekać na kolejny sezon i liczyć na to że program się dotrze i będą jakieś zmiany (np. wywalą CBC i amerykanina).

Czekam też na nowy sezon TG bo po wywaleniu rudego zapowiada się moim zdaniem obiecująco.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnym rozwiązaniem byłoby testowanie/porównywanie aut z danego Państwa, w którym akurat kręcą odcinek.

Jeśli takie Państwo nie ma swojego auta, to może auto z "regionu".

No bo w zasadzie po cholerę takie studio przenośne?

 

CBC i Amerykanin definitywnie do wyrzucenia, przydałby się jakiś lepszy tor do bicia rekordów bo ten obecny to taki nasz lokalny KJSik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na starcie każdego odcinka wlasnie zawsze jadą jakies trzy "lokalne" samochody. Ale na tym sie tez kończy, nie ma potem do nich żadnego nawiązania w trakcie epizodu. Szkoda, bo cześciowo sa to piękne klasyki i pewnie niemało kosztuje ich zdobycie/wynajem oraz kręcenie tych paru scen...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. przypomniała mi się historia sprzed kilku lat. Byłem z kumplem notabene drifciarzem gdzieś w komisie pod Krakowem, bo się jego babka uparła na beemke i jakąś tam trójke na 4 łapska zgarneliśmy do wożenia bahorów do przedszkola i koleś wspominał coś o lokalnym gostku który stracił łapy na bajku: leciał pod barierkę i ręce odruchowo podniósł - trochę błąd :/ No i opowiadał że teraz kolo lata po okolicy i prowadzi nogami. Nie bardzo mi się chciało wierzyć, ale wygląda że nie ściemniał :o Szacuneczek dla gościa - ma zajawkę i motywację :)

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...