Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, chojny napisał:

Ale co złego w upalanym M3? 

 

Na testach to niby jak się jeździ

 

Jak ktos kupuje używane auto to niby poprzedni właściciel trzymał w garazu i przebieg mu podkręcili w serwisie? ;)

Przecież wiadomo, że każde auto z zachodu jest trzymane pod kocem a właściciel tylko po paliwo jeździł :biglol:

 

Np: Niemiec zawsze przed sprzedażą oddaje swoje auto na pełen serwis zanim trafi do Polski :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często tak jest w świecie motoryzacji ze co dla Polaków jest sufitem w innych krajach jest podłoga.Ja sprzedawałem kilka auta z przebiegiem zbliżającym sie do głównego serwisu  i w kazdym przypadku brałem go na siebie bo rynek zachodni tego wymaga.Tam sie nie sprzedaje samochodu przed serwisem zostawiajac  ta przyjemność nowemu właścicielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odcinki nowej serii i choć budżet ogromny, zdjęcia wspaniałe, chłopaki w formie to... takie trochę sztuczne. Brakuje tego angielskiego czegoś. 

 

Jednak pod skrzydłami BBC miało to lepszy klimat, lepszy dowcip, bardziej miękki scenariusz. 

 

Czas miło spędzony ale wracać nie ma do czego. 

 

Obejrzalem tez nowe TG na BBC i.... tez fajnie ale jednak sztucznie i kwadratowo.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skrzypekQ4 napisał:

 

Nowe TG?! przeciez ostatnia seria 25 wyszla w kwietniu 2018r, nic nowszego sie nie pojawilo raczej.

 

 

W sensie nie wiem nawet jaka seria, jaki odcinek tak przypadkiem trafiłem na BBC Brit. 

 

Ekipa nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

budżet ogromny, zdjęcia wspaniałe, chłopaki w formie to... takie trochę sztuczne. Brakuje tego angielskiego czegoś

 

polecam tę książkę - koleś był scenarzystą TG, po jej przeczytaniu rozumiem doskonale dlaczego nic już nigdy nie będzie takie samo, jak w Top Gear

 

 

RB_AOTB_cover_PL_v2_front_1400-690x1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

Obejrzałem 3 odcinki nowej serii i choć budżet ogromny, zdjęcia wspaniałe, chłopaki w formie to... takie trochę sztuczne. Brakuje tego angielskiego czegoś. 

 

W stosunku do pierwszej serii w drugiej i obecnej jest i tak znacznie bliżej oryginalnego TG w klimacie itd., ale faktycznie nadmiar kasy i wolności twórczej niestety bardziej zaszkodził niż pomógł w kwestii wyrafinowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile "Colombia special" oglądałem z zainteresowaniem, szczególnie drugą część, o tyle czwartym odcinkiem w tej serii byłem trochę zażenowany.

 

Wyglądało to trochę, jak nieudana kompilacja pomysłów z najlepszych czasów TG, zestawionych w bardzo kiepskim scenariuszu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Subary napisał:

Wyglądało to trochę, jak nieudana kompilacja pomysłów z najlepszych czasów TG, zestawionych w bardzo kiepskim scenariuszu.

 

Dokładnie, kiedyś odcinki specjalne się oglądało jak dobry film przygodowy a teraz jak kompilację gagów!! 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antikos napisał:

Koledzy a gdzie to oglądacie ? da się jakoś wykupić dostęp w necie ? nie mam żadnych kablówek i innych. 

Amazon Prime. Przez pierwsze pół roku za bodajże 3 euro/miesiąc, można zrezygnować w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Dokładnie, kiedyś odcinki specjalne się oglądało jak dobry film przygodowy a teraz jak kompilację gagów!!

 

Ale krytyka była tego o pick-upach a nie specjalnego ;)

 

Zresztą zgadzam się z Subarym że ten specjalny akurat był "najmniej zły".
Inna sprawa że też nie przesadzałbym z tym "dobrym filmem przygodowym" za czasów BBC, bo zdarzały się malizny ;)  Choć żadna z nich nie była nawet w pobliżu tego w którym rozwiązywali problem głodu na świecie czy coś w tym stylu (ostatni z poprzedniej serii?)...

Edytowane przez QbaqBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wszystko już bardzo zauważalnie na siłę. Mam wrażenie, że postępujący wiek panów też robi swoje - kiedyś trochę inne rzeczy w ich wykonaniu wyglądały "naturalnie", a teraz podobne numery jakoś nie pasują. 

Ja lubiłem stare TG za to, że owszem - wsiadali czasem do supersamochodów, ale równie często popastwili się nad Mondeo czy inną Tatą. Teraz odpłynęli zupełnie, oglądanie kolejnych wygłupów w autach których w większości polski widz nie zobaczy nawet na ulicy, jakoś tworzy dla mnie taką niewidzialną barierę, mało przystępne się to zrobiło.

Ale za to Conversation Street nabiera coraz bardziej rumieńców, a The News to był jeden z najlepszych punktów programu zawsze :) tylko niech więcej gadają a mniej recytują napisane wcześniej żarciki w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslicie, ze w tej serii nabrali troche dystansu? Clarkson zrobil sie jakby troche mniej nahalny, troche mniej rzuca kontrowersyjnymi tekstami. Ja rowniez uwazam, ze calosc sprawia wrazenie mniej wyrezyserowane niz poprzednie serie GT. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał:

To ten z Urusem i Porsche na zamarzniętym jeziorze?

Tak.

37 minut temu, Adi napisał:

Jim Clark...ehhhh, ale gigant!!!

Wspaniały materiał, aż męską łezkę puściłem ;).

Ja tez.Odcinek mega !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statek z firmy się załapał Deep Energy w bazie Evanton, trochę w tle. Niewiele brakowało, aby moja łajba znalazła się w kadrze z Invergordon.

 

 

Edytowane przez Subary
.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...