Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.01.2018 o 13:27, chojny napisał:

Zwałe sobie zrobili, fajnie wyszło ;)

 

 

 

 

Mr. Ken Block wrzucił takiego posta na FB:

 

Bravo, The Grand Tour squad, on your Farmkhana "video" segment! Easily one of your guy's best segments ever (and a funny tribute to my Gymkhana style videos) - especially the ridiculous outtakes & banter. My kids were really entertained with Jeremy's driving, mainly the sheep bit. They really thought Jeremy was killing them. Ha. Great work making amazing entertainment - I appreciate that!

 

Znaczy, nie tylko nam się podobało :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, sluf napisał:

Tak zachwalacie ostatnio TGT, że poważnie zastanawiam się, czy nie dać im jeszcze jednej szansy i nie wrócić przed ekran:unsure:

 

Ja patrząc na opinie krążące na temat TGT przy starcie oglądałem jedynie krótkie urywki pierwszego sezonu, z racji że ma być lepiej zaczynam cały drugi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ericsson napisał:

 

Ja patrząc na opinie krążące na temat TGT przy starcie oglądałem jedynie krótkie urywki pierwszego sezonu, z racji że ma być lepiej zaczynam cały drugi :D 

Ja obejrzałem pierwszą serię, druga mnie zaczynała nudzić i męczyć, więc dałem sobie spokój, ale skoro niemalże każdy zachwala ostatnie odcinki jak niemalże Skodę jakąś, to chyba dam im szansę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MDsuperstar napisał:

@sluf daj im szansę, o ile dla mnie pierwszy sezon był bardzo nieudany, to teraz zmieniona formuła sprawdza się super (np. podczas gotowania albo składania prania) :thumbup:

Szczerze polecam.

 

Najlepsze i tak jest składanie klocków lego i jednoczesne picie (nie)wódki... 1,5h na youtube w wykonaniu Hammonda i May'a.  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon jest napewno lepszy, bardziej się starają, moim zdaniem i cała trójka jest bardziej podobna to ich wcielenia w Top Gear. Nudzić może ten sam format i powtarzane pięćset razy te same stare żarty. Stary dobry Clarkson też lubi czas od czasu robić zamieszanie i być perwersyjny i kontrowersyjny. Cóż, dzięki temu ta trójka jest dzisiaj tak popularna. 

Ostatnia historia z rally była naprawdę super i zarazem bardzo ciekawa, trzeba powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 10:50, Paweł_P napisał:

7. odcinek bardzo fajny, nawet "Conversation Street" był spoko :D No i oczywiście historia Audi vs Lancia była mega B)

 

Czasem trzeba sięgnąć do korzeni ale wyszło super i odcinek 7 jest jak dotąd najlepszym TGT jaki dotąd nakręcili.  ;) 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, piwozniak napisał:

No to po ptokach.

 

Ostatni odcinek zarowno fajny jak i do bani jednoczesnie.

 

Jak to mozliwe?

 

 

 

Bo tak w sumie to o niczym. Kilka momentów naprawdę śmiesznych ale generalnie to obejrzeć i zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tutek napisał:

Ciekawe czy dostaną po pupie za żarty z głodu w Afryce i marnowanie jedzenia. 

 

Też mi jakoś szkoda się zrobiło tych wszystkich ryb. Niby śmieszno ale w sumie straszno. 

 

Każdy mógł zadbać o jedną, może by lepiej wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...