Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

 

czegoś mi brakuje... Stiga na pewno, ale też jakiegoś takiego większego luzu i dystansu

To powinno się pojawić, jak tylko nabiorą pewności z nowy programem :)  

 

 

Szczerze to myślałem że to będzie fragment GT:

 

 

i Ben będzie ich kierowcą. Wydaje mi się że pasuje o wiele bardziej niż "Amerykanin".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gi odcinek to tragedia, te akcje w Jordanie jak to SAS udawali żenada, nie moje poczucie humoru, prawie zasnąłem...

jedyne co ratuje trochę ten odcinek to: aston martin, wprowadzenie i żarty na początku, które jak dla mnie były O.K.

 

w 3 odcinku mają burzyć dom Clarksona...


https://www.youtube.com/watch?v=ou26q5OVBKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dwoch odcinkow jestem troche zawiedziony. Zarty w drugim byly fajne, ale akcja z komandosami... W ogole jakos tak jak narazie nie widze celu w tym co robia. W TG bylo zawsze tak, ze mieli zadanie do wykonania, ktore "rezyser" im dawal. Bezsensowne czy nie, ale zawsze bylo to jakies wyzwanie, ktore realizowali mniej lub bardziej spontanicznie. Tutaj, po pierwsze, sami daja sobie zadania (a skoro razem tworza ten program to wiadomo, ze May wcale nie byl zaskoczony tym ze chca jechac po drogach publicznych albo scigac sie w trybie elektrycznym...), a po drugie wszystko jest od poczatku do konca wyrezyserowane. Im najlepiej wychodza zarty na spontanie, podstepy wymyslone na poczekaniu. Przeciez odejscie od tego schematu to wlasnie to, co krytykowalismy w ich ostatnich dwoch sezonach TG. A zamiast wrocic do formy z poczatku/srodka, to kontynuuja to co robili wlasnie w najgorszych swoich sezonach...

 

James May przy paleniu opon.... taki bezsensowny reportaz. Gdyby chociaz musial sam tez brac udzial, samochodem ktory sam jakos skombinowal do tych zawodow... ale tak, to troche sie powiozl z wiesniakami  :rolleyes: Nic dziwnego, ze mu sie to nie podobalo.

 

PS przy calej ich  autoironii, czemu nie smieja sie sami z tego, ze ich "studio namiotowe" to fejk i ze to za nimi to sa tylko trzy duze ekrany? :) Ciekawe czy sesje studyjne sa nagrane duzo wczesniej czy z niewielkim wyprzedzeniem i czy chociaz faktycznie znajduje sie w podawanym kraju...?


15178067_1787605771503014_28365983001134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie ten wątek, ale jak już się pojawił Harris to muszę wspomnieć: chłopak ma wg mnie mega potencjał żeby być nowym Clarksonem w Top Gear.

 

Zobaczcie sobie chociażby to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3MDTcXGsjuo

 

Mega pasja.

Jeżeli chodzi o Harrisa, to ja uwielbiam ten film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link otwiera się w Google Earth.

 

Nas trzeci odcinek ubawił, Hammond jako Yankee całkiem nieźle sobie radził.

 

No i te przejazdy przez tunele...jakbym siebie widział  :)

 

Zauważyliście wysokie obcasy Clarksona w "Conversation Street" ?

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Harrisa jeszcze, jak to stwierdził mój kumpel: jeśli Harris w TG będzie tak dobry jak w swoich dotychczasowych filmach, to mamy win-win: dwa świetne programy motoryzacyjne zamiast jednego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie rozczarowanie po obejrzeniu kolejnego odcinka.

Kilka śmiesznych momentów w materiale ekologicznych samochodów, James May nieźle rozkopał kawałek Walii...

 

Ogólnie brakuje wcześniej zapowiadanego rozmachu. Niby tyle kasy na produkcję, ale jakoś nie przekłada się to na materiał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...