Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, tremba napisał:

Czyli mityczny płyn jednak istnieje...

Hmmmmm......, czy paragon może być dowodem jego istnienia? Skąd wiesz, czy Aga nie została przekupiona i teraz sieje propagandę? To podejrzana osoba, ciągle zamyka rozluźnianie atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auchan Białystok Pb 95 - 3,29 zł. LPG 1,56 zł prywatna stacja; 1,57 zł Orlen Bielsk Podlaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zalałem obk-a gazem po 1.40zł (Auchan).. Czuję,że taniej nigdy już nie dane mi będzie tankować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2020 o 21:49, Yanas napisał:

Dziś zalałem obk-a gazem po 1.40zł (Auchan).. Czuję,że taniej nigdy już nie dane mi będzie tankować:)

Jak ja raz jedyny zatankowałem na Auchan w Łomiankach to spalanie gazu wzrosło z 13 do 17 litrów .

Edytowane przez Matthew1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Matthew1990 napisał:

Jak ja raz jedyny zatankowałem na Auchan w Łomiankach to spalanie gazu wzrosło z 13 do 17 litrów .

Też obawiałem się, że tak będzie - bo wielokrotnie czytałem o jakości LPG z Oszą i in. ale właśnie w Łomiankach tankowalem przez 1.5roku (po drodze do/z NDMaz) 2x w tygodniu i spalanie 10.5-11ltr LPG na 100, OBK 2.5 z 2002r.

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fala napisał:

Też obawiałem się, że tak będzie - bo wielokrotnie czytałem o jakości LPG z Oszą i in. ale właśnie w Łomiankach tankowalem przez 1.5roku (po drodze do/z NDMaz) 2x w tygodniu i spalanie 10.5-11ltr LPG na 100, OBK 2.5 z 2002r.

 

Może moja instalacja jest bardziej wrażliwa .  Może kwestia silnika z turbiną( wtedy potrzebne jest bardziej profesjonalne strojenie instalacji).

Kilka razy już tak miałem , zazwyczaj na niemarkowych stacjach .Chociaż najgorsze przeżycie miałem jak na autostradzie przy mocnym wciśnięciu gazu tak przy 140km/h auto jakby się zacięło i nie chciało więcej przyspieszać. Zatankowałem wcześniej na BP w Starych Babicach pod W-wą . Sytuacja powtórzyła się kilka tygodni później znowu po tankowaniu na tej stacji. Od tego momentu zwracam uwagę czy stacja należy bezpośrednio do koncernu czy to tylko franczyza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auchan szczecin wczoraj
ON 3,40
Gaz 1,35
Pb95 3,30


Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź - LPG 1.40

AUCHAN Piaseczno Pb95 3.60 (!) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...