Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Apropos tego, jak to działa in the USA? Często placi się tam przed tankowaniem podając za ile. A jak chce zatankowac do pełna, to jak? Zawsze mnie to

ja zawsze tankowałem za tyle ile zapłaciłem, albo płaciłem w okienku. Raz faktycznie miałem sytuację że zapłaciłem jakąś kwotę, a faktycznie wlałem za trochę mniej to mi koleś oddał różnicę gotówką.

 

Dzisiaj na BP, 98 za 5.18 wyraźny spadek, jeszcze kilka dni temu kojarzę że na tej stacji było tak między 5.28-5.32.

Choć różnicę potrafią być spore między stacjami, w promieniu ok 10-15 km mam 3 stacje BP i często jadąc gdzieś przejeżdżam obok każdej z nich. Jakieś 2 tygodnie temu było 5.23, 5.32, 5.49. Opłaca się czasami przejechać kawałek dalej zważywszy jak tankuje w granicach 150 l

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Danko napisał:

Apropos tego, jak to działa in the USA? Często placi się tam przed tankowaniem podając za ile. A jak chce zatankowac do pełna, to jak? Zawsze mnie to zastanawiało 

Bez problemu możesz zapłacić przed tankowaniem za więcej, niż się spodziewasz. Po zatankowaniu zwracają nadwyżkę.

Metoda bez sensu, ale przywykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suberet napisał:

Bez problemu możesz zapłacić przed tankowaniem za więcej, niż się spodziewasz. Po zatankowaniu zwracają nadwyżkę.

Metoda bez sensu, ale przywykli.

 Ale nikt nie ucieknie przed zapłaceniem.

W Piasecznie gnojek parkował na sąsiedniej posesji w jakiejś firmie i z kanistrem przechodził na stację BP zatankować. Potem uciekał z kanistrem do AUDI i odjeżdżał. Nie przewidział, że sąsiedzi maja monitoring a potem jest drugi monitoring na rondzie. Auto dość charakterystyczne. Będzie miał paragraf z przestępstwa, bo to jest stały proceder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lojszczyk napisał:

 Ale nikt nie ucieknie przed zapłaceniem.

Dlatego to metoda zapoczątkowana i stosowana w złodziejskich czasach lub w złodziejskich krajach......, choć w Holandii też ją spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, suberet napisał:

Dlatego to metoda zapoczątkowana i stosowana w złodziejskich czasach lub w złodziejskich krajach......, choć w Holandii też ją spotkałem.

 W Szwecji wkładam kartę i podaję PIN zanim mogę tankować. Potem wyjmuję kartę, a kasuje za tyle ile zatankowałem. Oczywiście najpierw pompa pewnie sprawdza stan konta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

ja zawsze tankowałem za tyle ile zapłaciłem, albo płaciłem w okienku. Raz faktycznie miałem sytuację że zapłaciłem jakąś kwotę, a faktycznie wlałem za trochę mniej to mi koleś oddał różnicę gotówką.

 

Dzisiaj na BP, 98 za 5.18 wyraźny spadek, jeszcze kilka dni temu kojarzę że na tej stacji było tak między 5.28-5.32.

Choć różnicę potrafią być spore między stacjami, w promieniu ok 10-15 km mam 3 stacje BP i często jadąc gdzieś przejeżdżam obok każdej z nich. Jakieś 2 tygodnie temu było 5.23, 5.32, 5.49. Opłaca się czasami przejechać kawałek dalej zważywszy jak tankuje w granicach 150 l

Gdzie Ty  mieszkasz że paliwo po 5.18 ?

Na Śląsku już blisko 3 z przodu.

Dzis 95 tankowalem po 4.44 a 98 jest po 4.59

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na pepper:

 

Pb95 - 4,09
Pb98 - 4,50
ON - 4,10
LPG - 1,99

Stacja Paliw Carrefour ul. Głębocka 15, Warszawa- Targówek

 

Podobne ceny na auchan piaseczno.

 

Tesco górczewska LPG 1,86. PB 95 4.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 23:03, Dymian napisał:

znalezione na pepper:

 

Pb95 - 4,09
Pb98 - 4,50
ON - 4,10
LPG - 1,99

Stacja Paliw Carrefour ul. Głębocka 15, Warszawa- Targówek

 

Podobne ceny na auchan piaseczno.

 

Tesco górczewska LPG 1,86. PB 95 4.55

Jak z jakością?

Raz tankowałem w Leclercu (nie w Warszawie) taniej było ze 20 groszy. Ale Subarakowi nie smakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaseczno pb95 4.05!

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, euyot napisał:

Jak z jakością?

Raz tankowałem w Leclercu (nie w Warszawie) taniej było ze 20 groszy. Ale Subarakowi nie smakowało.

 

na auchan i tesco na górczewskiej, to w setkach litrów do wielu samochodów od lat tankuję- nie  zauważyłem problemów.

Edytowane przez Dymian
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markos007 napisał:

w Auchan w Zielonej Górze PB95 3,99 zł/l, myślałem że już nie dożyje benzyny poniżej 4 zł ;)

Widzę, że idziemy w tym kierunku co na przełomie 2008/2009. Paliwo PB95 będzie za 3,20zł a kurs EUR koło 5,00zł. Jeżeli to tak dalej będzie się układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markos007 napisał:

w Auchan w Zielonej Górze PB95 3,99 zł/l, myślałem że już nie dożyje benzyny poniżej 4 zł ;)

Bo ORLEN przed wyborami obniża cenę hurtową, ale jeszcze mocniej na stacjach. Zarabia natomiast np. na płynie do odkażania, bo jako jedyni dostali zgode na używanie alkoholu bez akcyzy.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lojszczyk napisał:

Bo ORLEN przed wyborami obniża cenę hurtową, ale jeszcze mocniej na stacjach.

Obniżają na całym świecie, bo polonia jest wszędzie i też będzie głosować.

Edytowane przez suberet
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...