Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Kapic napisał:

W mojej okolicy nie widuje cen poniżej 2.40, chyba że na stacjach typu "noname". 

Te 2,17 widziałem kilka dni temu na Orlenie w Dąbrowie Górniczej.

Od chyba 24 lat tankuję LPG  i PB głównie na stacjach no name i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Takie zdarzaj a się i na markowych, więc po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, suberet napisał:

Od chyba 24 lat tankuję LPG  i PB głównie na stacjach no name i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Takie zdarzaj a się i na markowych, więc po co przepłacać?

Obok miejsca, w którym mieszkałem jest stacja "noname" gdzie ceny zawsze były 20-30 gr/l niższe niż na stacjach markowych. Problem polega na tym, że na tej stacji zawsze wchodziło mi do butli o 2-3 l więcej niż na pozostałych i dziwnym trafem spalanie było o 1-2 l/100 km większe. Może zbyt mała ilość prób bo około 10. Dodatkowym doznaniem jest wieczny problem z fakturą, a to system nie działa/zmienił się/zaciął się. Nie są to argumenty do niekorzystania ze wszystkich stacji typu noname ale jakoś mam takie a nie inne nastawienie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żory lub okolice: nie rozumiem - jak Auchan opłaca sie sprzedawać LPG za 1.95, kiedy wszyscy inni sprzedają za min. 2.25? Albo i 2.45... I Pb95 za 4.58, kiedy inni minimum za 4.80 albo i 5.03???...

Info z dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na

pepper.pl

co 10ty wpis dotyczy jakichś mega niskich cen na stacjach paliw wraz ze zdjęciami- 95tka po 4,5zł i niżej, gaz po ~2zł. Był też wpis dotyczący wyżej wspomnianej stacji z Żor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Kapic napisał:

Orlen w Piasecznie 17.12 - 2,41 zł LPG

ten sam Orlen kilka dni później 2,54 zł :thumbup:

Ciekawe, bo na kilkunastu Orlenach, jakie dzisiaj mijałem też zaobserwowałem ze zdziwieniem podwyżki cen LPG, podczas kiedy na innych stacjach nadal obniżki. Tam, gdzie kilka dni temu było 2,33, teraz 2,44. Co im odwaliło? Musiał przyjść jakiś prikaz z góry, bo nawet Orlen obok Tesco, zawsze miał max kilka groszy drożej, teraz ma kilkanaście gr. różnicy.

Co oni, myślą, że przez święta się nachapią?

Wspomniane Tesco Bytom - LPG - 2.09, PB95 - 4,51.

LPG bywa już w okolicy 2.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 21:11, suberet napisał:

 

Co oni, myślą, że przez święta się nachapią?

 

A źle myślą? Takim pytaniem sam sobie już odpowiedziałeś. Ludzie będą tankować, będą robić długie trasy, a skoro Orlen może podnieść do góry to i konkurencja spokojnie wyrówna poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najtańsze?

10 minutes ago, Kapic said:

Ciekawa obserwacja. Najtańsze LPG w okolicach mojego dojazdu do pracy jest w środku Mordoru: 2.35 zł/l :D

Dziś tankowałem pod łodzią za 2,10zł/l. Stacja Lotos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, VitoZ napisał:

Najtańsze?

Dziś tankowałem pod łodzią za 2,10zł/l. Stacja Lotos

W mojej okolicy nie ma takich cen. Na większości stacji utrzymują się ceny powyżej 2.40 zł/l. 

Orlen w Piasecznie. LPG: 2.45 zł/l.

Chyba zaciął się wyświetlacz na stacji. :toobad:

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...