Skocz do zawartości

Rejestrator trasy - jaki?


iron

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zacnie się prezentuje. Da się na oryginale odczytać wszystkich 3 specjalistów przejeżdżających na czerwonym przez skrzyżowanie?

w oryginalnej jakości nie ma problemu, wiadomo że najgorzej jest w deszczową pogodę ale wtedy nawet kamerka za 1500 zł będzie miała problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w grudniu kupowałem Mio Vue 688: 

 

http://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/mio-mivue-688.bhtml

 

Bardzo dobry, duża ilość funkcji. Trochę trzeba się przestawić na klawisze, które nie są z przodu, tylko z boku. 

 

Przy czym lekkie zaskoczenie - bo cena była o 120 złotych niższa :blink: , a do tego był "cashback" na 150 złociszy, więc cena wyszła całkiem dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

 

Mam małe pytanko. Kupiłem sobie kamerkę Viofo A119S i teraz planuje ją podłączyć. Mam zasilacz z odcięciem zasilania w przypadku zbyt niskiego napięcia na akumulatorze (kamery chcę używać też na parkingach dlatego potrzebne ciągłe zasilanie). Chcę się podłączyć w skrzynce bezpieczników i poprowadzić kabel zasilnia lewym przednim słupkiem i podsufitką. Teraz moje pytanie czy blenda (osłona plastikowa) na tym słupku trzyma się mocno na 2 zatrzaskach, czy jest jakiś patent by ją zdjąć. Mam tam czujki alarmu poprowadzone ale myślę że to nie jest problem. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S. Pacjent to Forester SH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam małe pytanko. Kupiłem sobie kamerkę Viofo A119S i teraz planuje ją podłączyć. Mam zasilacz z odcięciem zasilania w przypadku zbyt niskiego napięcia na akumulatorze (kamery chcę używać też na parkingach dlatego potrzebne ciągłe zasilanie). Chcę się podłączyć w skrzynce bezpieczników i poprowadzić kabel zasilnia lewym przednim słupkiem i podsufitką. Teraz moje pytanie czy blenda (osłona plastikowa) na tym słupku trzyma się mocno na 2 zatrzaskach, czy jest jakiś patent by ją zdjąć. Mam tam czujki alarmu poprowadzone ale myślę że to nie jest problem. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S. Pacjent to Forester SH

Kupiłeś też filtr polaryzacyjny?

Ciekawi mnie rzeczywista różnica obrazu z założonym filtrem i bez niego.

Gdzie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Mam małe pytanko. Kupiłem sobie kamerkę Viofo A119S i teraz planuje ją podłączyć. Mam zasilacz z odcięciem zasilania w przypadku zbyt niskiego napięcia na akumulatorze (kamery chcę używać też na parkingach dlatego potrzebne ciągłe zasilanie). Chcę się podłączyć w skrzynce bezpieczników i poprowadzić kabel zasilnia lewym przednim słupkiem i podsufitką. Teraz moje pytanie czy blenda (osłona plastikowa) na tym słupku trzyma się mocno na 2 zatrzaskach, czy jest jakiś patent by ją zdjąć. Mam tam czujki alarmu poprowadzone ale myślę że to nie jest problem. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S. Pacjent to Forester SH

Kupiłeś też filtr polaryzacyjny?

Ciekawi mnie rzeczywista różnica obrazu z założonym filtrem i bez niego.

Gdzie kupowałeś?

 

Witam

Tak mam też filtr polaryzacyjny do niej. Kamerę mam od 4 dni i dopiero ją testuję. Filtr kupiłem bo niby w słonecznie dni mniej odbłysków jest na nagraniu. Jak będę miał czas to zrobię porównanie i dam ci znać.

Kamerę kupiłem na Amazonie w niemczech bo cały czas tu siedzę.

P.S. Osłona przy szybie schodzi lekko, ale i tak kamerę podłączyłem do oświetlenia w podsufitce. Nawet adapter z 2 metrami kabla się tam zmieścił.

Edytowane przez bobsynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma stację multimedialną, albo rozważa jej zainstalowanie, to świetnym rozwiązaniem jest taki

GMS-CD200C   

lub lepszej jakości GMS-CD300C. Jest niemal niewidoczny z zewnątrz. Wręcz miniaturowy. Można go tak zamontować, żeby diody informujące o trybie pracy były zasłonięte lusterkiem. Nie ma ekranu, a wszystko widzimy na ekranie stacji multimedialnej. 

http://www.gms.pl/pl/_sp/124/gms-cd200c/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 5.01.2017 o 11:41, ozarek napisał:

 

 

 

o widzisz dzięki! za PW też ;)

 

Tak to wygląda w R600, z wczorajszych śniegowych ataków ;)

kamerka zamocowana w uchwycie na desce, bo nie chce mi się ciągnąć kabli dookoła i czekam na zasilacz ;)

 

odkopuję temat, po prawie roku, ponieważ chcę kupić videorejestrator (nie za drogi) i właśnie navitel r600 mi się podoba, stąd pytanie do Ozarek: jesteś zadowolony? polecasz?

a może ktoś z Kolegów poleca inny tak do 400zł

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adasko75 napisał:

odkopuję temat, po prawie roku, ponieważ chcę kupić videorejestrator (nie za drogi) i właśnie navitel r600 mi się podoba, stąd pytanie do Ozarek: jesteś zadowolony? polecasz?

generalnie tak, w tej półce cenowej ciężko o lepszy obraz dzień/noc i większą szczegółowość. Jeżeli miałbym iść teraz do sklepu i kupić coś w tej kasie to kupiłbym go drugi raz.

Choć muszę przyznać, że oglądając czasami kompilacje na YT i widząc tam R600 to mam wrażenie, że moja ma trochę lepszy obraz - ale to może wynikać ze strat po stronie algorytmu YT.

 

Jeżeli nie boisz się zakupów w chinach i możesz poczekać to popatrz na A118C z gearbest, połowa ceny a bardzo fajne parametry https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html?wid=21

I to byłby mój pierwszy wybór obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, magnetron napisał:

Kolejny głos na VIOFO A119S.

Poniżej 400PLN (z Ali) chyba nic innego nie dostaniesz.

 

Długo myślałem nad rejestratorem, ostatecznie rozważałem A119S i A119 (oba w wersji 2). Z tego co oglądałem wydaje mi się, że model bez "S" ma lepszą jakość.

Jakoś czytelniejsze były z niego nagrania. Zdecydowałem się na A119 i zasadniczo jakość super, tylko coś w moim modelu nie pykło i przestał działać.

Na pewno modele VIOFO ładnie się prezentują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas Viofo A119S dzisiaj po pierwszej trasie. Na prośbę @Sabaru wyłączyliśmy asystenta pasa ruchu i bliskiego kontaktu - jak to dobrze, że nie mamy EyeSighta :yahoo:Poza tym super. Aha, kupione w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Guliwer napisał:

Taki właśnie mam :D

 

9 godzin temu, aflinta napisał:

Wystarczy wybrać odpowiednią opcję przy zakupie i będzie zarówno filtr polaryzacyjny jak i GPS.

Kabelek za kilka $ i macie komplet.

Komplet przy kursie 3.5zł/1$ to wydatek 455.

https://pl.aliexpress.com/item/Free-shipping-A119S-2-0-Super-Capacitor-Novatek-96660-HD-1080p-GPS-Car-Dashcam-Camera-DVR/32793515265.html?aff_platform=link-c-tool&cpt=1516118176134&sk=AYRvRv7&aff_trace_key=273e5c99b9574919b9567c07013e1765-1516118176134-06405-AYRvRv7&terminal_id=45aae14198a643169220f50a8be7dcf0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LosioDriver napisał:

 

Długo myślałem nad rejestratorem, ostatecznie rozważałem A119S i A119 (oba w wersji 2). Z tego co oglądałem wydaje mi się, że model bez "S" ma lepszą jakość.

Jakoś czytelniejsze były z niego nagrania. Zdecydowałem się na A119 i zasadniczo jakość super, tylko coś w moim modelu nie pykło i przestał działać.

Na pewno modele VIOFO ładnie się prezentują :D

A119 (bez S) ma wyższą rozdzielczość i szerszy kąt widzenia, za to S ma HDR i matrycę IMX od Sony

w cenie ~300 A118, teraz to nawet 150 nie przekracza, wyżej A119.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego

porównania zdecyduję się jednak na model bez "S"

 

 

to mi się wydaje dobra oferta. Nie trzeba długo czekać i cena przystępna. i z GPS-em...

ttp://allegro.pl/kamera-samochodowa-viofo-a119-g-z-gps-v2-i6883949955.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...