Skocz do zawartości

Rejestrator trasy - jaki?


iron

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, odkopuje temat. Po drugim incydencie w ciągu miesiąca kiedy ktoś zarysował mi Subaraka i odjechał z parkingu postanowiłem zainwestować w rejestrator z trybem parkingowym. Czy ktoś może mi polecić coś z dwiema kamerami (przód i tył) w rozsądnej relacji cena-jakość? Wiadomo, kawior w cenie pasztetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Panowie, odkopuje temat. Po drugim incydencie w ciągu miesiąca kiedy ktoś zarysował mi Subaraka i odjechał z parkingu postanowiłem zainwestować w rejestrator z trybem parkingowym. Czy ktoś może mi polecić coś z dwiema kamerami (przód i tył) w rozsądnej relacji cena-jakość? Wiadomo, kawior w cenie pasztetu. 

 

Viofo A129 duo

Edytowane przez jkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Odkopuję temat.

Macie może coś sprawdzonego i godnego polecenia jeśli chodzi o rejestrator - lusterko?

W sieci jest tego sporo, a opinie no lekko mówiąc podzielone ;)

Nie chodzi mi o rejestrowanie tyłu, jedynie przód. Może mieć funkcję tyłu ale nie jest to niezbędne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vince_snd napisał(a):

Odkopuję temat.

Macie może coś sprawdzonego i godnego polecenia jeśli chodzi o rejestrator - lusterko?

W sieci jest tego sporo, a opinie no lekko mówiąc podzielone ;)

Nie chodzi mi o rejestrowanie tyłu, jedynie przód. Może mieć funkcję tyłu ale nie jest to niezbędne.

 

Mikavi PQ5 :)

 

31 minut temu, ipsx82 napisał(a):

Jaki powód że musi to być koniecznie lusterko ?

Z doświadczenia powiem, że choćby gdy bagażnik załaduje się pod dach to mogę mieć stały wgląd co się dzieje za autem. Niektórzy również - na ten przykład ja - nie chce montować do auta radia z dużym ekranem i takie lusterko również pomaga w parkowaniu :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

Powiedział kierowca ciężarówki parkując Forka ;)

 

Ciężarówką jak by się coś "pukło" to tam można tego nawet nie poczuć/zauważyć :P w Forku a i owszem można :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...