Skocz do zawartości

Rejestrator trasy - jaki?


iron

Rekomendowane odpowiedzi

podzielcie sie wrażaniami, z zabawek, ktorych uzywacie.

niby mam w tel z yanosika pod androidem, ale kamerka w tel jest dosc ulomna, nie wspominajac o polaczeniu z ta podstawowę apką.

uzywa ktos moze MIO? jak oceniacie poszczegolne modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jeżdżę na apce DailyRoads Voyager ciut lepsza niż ta w yanosiku, u mnie yanosik skupia ostrość na wycieraczce za szybą przez to za maską mam kompletnie rozmazane tło. Telefon mam meizum2note (chinol słaby aparat, mimo że niby 1080p) W dzień wychodzi coś takiego... Ale i tak lepiej niż yanosik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam mio i ... Się zesrało. Jesli chcesz kupić, nie wyrzucaj paragonu.

Teraz rozglądam sie za kolejna kamerą

Też mam Mio i zaczęła się co chwilę wieszać, wyłączać, resetować. Nie polecam, teraz kupię g1wh.

Mam dokładnie te same objawy. Jak masz paragon to możesz zareklamować, prawdopodobnie dostaniesz nowy sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

używam vicovation marcus 5 - fajny bo obsługuje przód i tył

http://www.vicovation.com/productdetial.asp?id=97E17366-90A4-48D4-8316-8532D0B02724〈=eng

Ale cena też fajna 1200 zł 

 

 

Broni się jakością sprzętu i co za tym idzie nagrań... trochę się broni  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Miałem mio, fajny ale tyłka nie urywa. Poczytaj o G1WH. Bezkonkurencyjna pod względem jakość/cena. Nawet po zmroku.

Uzywam i polecam :) Zakupiona na aliexpress za 50% ceny w PL.

 

 

 

Temat tej kamerki G1WH do rozważenia.

Sam będę za ok 2 miesiące szukał jakiejś kamerki ,jak już wrócę za stery świniaka , z kamerką jeździłem 4 lata ,jedna tj.Go Clever się popsuła od upadku ,ale 2 lata wytrzymała,i zastrzeżeń jak na produkt za 120zł nie miałem ,po niej kupiłem Prestigio Roadrunner 310 i byłem jako tako zadowolony z jakości ,ale poza tym wkurzało to,ze wielokrotnie po wejsciu do auta i odpaleniu okazywało się,ze data się resetowała lub kamerka się nie właczała-ale to rzadziej.

 

Szamot a jak tam Twoja po roku użytkowania ?

 

Ale ,że kamerkę sobie ktoś pod blokiem "pożyczył" i czeka mnie kupno nastepnej .

post-7758-0-32941600-1474632723_thumb.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent z dwiema kamerkami na bank lepszy ,bo nierzadko do zdarzenia może dojść za nami , i wtedy mamy pełen obraz danej sytuacji .

Idealnym przykładem jest znany dzwon gościa w Skodzie , kiedy to przednia kamera nie dała by takiego dokładnego rozeznania w sytuacji jak przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podzielcie sie wrażaniami, z zabawek, ktorych uzywacie.

niby mam w tel z yanosika pod androidem, ale kamerka w tel jest dosc ulomna, nie wspominajac o polaczeniu z ta podstawowę apką.

uzywa ktos moze MIO? jak oceniacie poszczegolne modele?

 

 

Mam coś na G1W

IMO wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tą G1WH. Jaką kartę polecacie do niej (wiem, że nie wszystkie się nadają)?

Każdą class 10 prócz Kingstona. U mnie chodzi z Sandiskiem c10 16GB

A jakiś dobry rejestrator z obsługą dwóch kamer (przód i tył) ale zamiast lusterka a nie standalone? Ktoś coś słyszał lub używał?

Zamówiłem coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/New-Full-HD-1080P-Car-Dvr-Camera-Novatek-96655-4-3-Inch-Rearview-Mirror-Digital-Video/32659766838.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10056_10065_10055_10068_10054_10069_10059_10073_10017_10070_10060_10061_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_7&btsid=fe14adb8-c0ee-4fb1-b594-21854eb5ecf2, dwie kamery z opcją cofania. Czekam na przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...