Skocz do zawartości

Rejestrator trasy - jaki?


iron

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel mi pokazywał ostatnio taką zabawkę z firmy GO Clever (ten oto model: http://allegro.pl/kamera-samochodowa-go ... 61738.html ) i powiem,że filmy w świetnej jakości i naprawdę warto sie nad tym zastanowić:)

Poza tym mozna normalnie używać jako kamerki on board do dziczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eżeli masz telefon z Androidem + uchwyt do szyby, to polecam appkę Auto Guard
Zaraz to sprawdzę i ew nabędę tego typu uchwyt.

Boję się tylko, że w takim wypadku bateria w telefonie będzie starczała już na mniej niż pół dnia.

 

 

Co do stabilizacji to byłem w szoku co może Xperia S. Na filmie prawie nie da się zauważyć, że przejeżdżam przez progi zwalniające. Jedyne co widać, to to, że maska się na chwile w kadrze pojawia, a kadr jest cały czas skierowany w jeden punkt.

 

Ja czytałem kilka pozytywnych opinii o kamerze Omega (chyba tak się to nazywa). Jest za punkty na BP do wzięcia, ale mi jeszcze trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi pokazywał ostatnio taką zabawkę z firmy GO Clever
Sam używam i polecam:

http://dx.com/p/h-264-720p-wide-angle-6 ... -lcd-54137

Ja czytałem kilka pozytywnych opinii o kamerze Omega

Wygląda na to, że to wszystko to jedna i ta sama elektronika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wydaje mi się, że aku tam jest identyczny jak w SE XPERIA X10, które można dostać za 10-12 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi pokazywał ostatnio taką zabawkę z firmy GO Clever
Sam używam i polecam:

http://dx.com/p/h-264-720p-wide-angle-6 ... -lcd-54137

Ja czytałem kilka pozytywnych opinii o kamerze Omega

Wygląda na to, że to wszystko to jedna i ta sama elektronika :mrgreen:

 

 

Kiedy kupowałam dla siebie, to po długich poszukiwaniach wybrałem najtańszy jaki znalazłem...bo doszedłem do tego samego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Chodzi o ewentualne rozstrzyganie o winie podczas kolizji.
Nie jestem prawnikiem ale małe szanse by to był rozstrzygający dowód w sprawie choć na pewno ważny ale z jednej strony wiarygodny z drugiej łatwy do podważenia ze względu na brak homologacji czy jakich innych papierów.

Mio MiVue 358 mogę polecić. Mam i jest fajne, dobrze działa, nie mam czasu zgrywać filmów ale oglądane na szybko mają dobra jakość.

Rejestratory z wbudowanym GPS-em - trzeba uważać by samemu nie paś ofiarą, np. przekroczenia prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lewen, połączyłam z tematem, który już istnieje :)

 

małe szanse by to był rozstrzygający dowód w sprawie

Mistral dzięki takiemu nagraniu wygrał w pierwszej instancji z policją, więc może się przydać ;)

 

Słyszałam od kolegi AdaSch dobrą opinię o prestigio, chociaż ponoć warto zainwestować w coś co nagrywa również to co się za nami dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

GoPro tylko do sportowych poczynań, nie za bardzo nadaje się jako video rejestrator, chociaż kąt ma szeroki bardzo i jakość ale max 3h i padnie. Chyba z podłączonym ładowaniem nie da się nagrywać... ?

 

Podobno da się, ale muszę jeszcze to potwierdzić. Na pewno jest akcesoryjny batery-pack który daje dodatkowe i tu nie wiem czy 3h czy 6 godzin ekstra.

Cena zaczyna się od 1400zł na allegro, ale wolałbym coś tańszego gdyby się dało.

Ten filmik który wrzucił Bielej, nie rzuca na kolana jakością, ale warto rozważyć te kamerkę.

 

to może być ciekawa kamera:

 

http://allegro.pl/kamera-midland-xtc-400-full-hd-wifi-32-gb-filmy-i3668035838.html

Edytowane przez jkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...