Jump to content

qbutek

Użytkownik
 • Content Count

  1114
 • Joined

 • Last visited

About qbutek

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 03/24/1985

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa Bemowo
 • Auto
  Subaru Impreza I FL (EJ22T) - dupowóz
  Subaru Legacy I FL (EJ25T) - projekt
  Toyota Celica Supra MkII (5M-GE) - ful oryginał
  Subaru Forester s/tb (EJ20) - już po nim
  Subaru Legacy I (EJ20) - dawca
  Toyota Yaris I (2NZ-FE) - miejskie wozidło

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety kolejne ogłoszenie mam. Kupię zegary do Legacy Turbo Manual. Sprawa dość pilna.
 2. Mialem w Legacy zestaw wał z Legacy plus dyfer z VLSD z jakiegoś Forka, w którym zmieniałem flansze i pasowało. Potem zdecydowałem, że montuję inny napęd i sprzedałem tamten dyfer zapominając o zabrani „swojej” flanszy i teraz wał ma zbyt duży wpust do zestawu z GT. Wystarczy wymienić flansze dyfra na tej jednej centralnej śrubie, ale niestety gdzieś mi przepadł drugi dyfer dawca i jest kicha.
 3. Koleżanki i koledzy szukam bardzo pilnie flanszy dyfra lub ew. całego dyfra. Najważniejsze, aby otwór zaznaczony na zdjęciu miał średnicę 57 mm, a nie 50 jak nowsze modele subaru. Sprawa pilna, bo tylko tego brakuje, aby moje Szrotbaru opuściło warsztat.
 4. Możesz zrobić zdjęcia wtyczek tych elementów? Tych od przycisków w tunelu środkowym, pod fotelami, o ile się da pod maską.
 5. Ja mam grzanie foteli, nawet obecnie siedzę na fotelu turbodziadkowym z grzaniem - Masz może foto wtyczek pod fotelem i w tunelu centralnym? Jest to możliwe, ale ma już skrzynię ze speedsensorem, wiec można walczyć o CC.
 6. Zdjęć jak to jest zamontowane. zdjec wtyczek w konsoli środkowej od przycisków.
 7. Czy ktoś z tu obecnych posiada grzanie foteli lub/i tempomat w dziadku?
 8. qbutek

  Kurier klubowy

  Niestety nie jadę dziadem, tylko Golfem sportsvanem. W drodze do WWa, będe miał 8 felg, zderzak, dwa błotniki i pokrywę bagażnika. Z doświadczenia wiem, że maska do Legacy jakoś by weszła Widziałem. Mocny jak na ogórka A poważnie to do bandy ukrytych kombi-pożeraczy sportowych aut bardzo pasuje. Dzwoniłem dziś tam gdzie pewnie robi się to kombi i niestety mają tyle roboty, że nie wyrobią się z jednym tematem dla mnie ;/
 9. qbutek

  Kurier klubowy

  W niedzielę: Warszawa --> Poznań --> Świdnica --> Sosnowiec --> Oświęcim --> Kraków W poniedziałek rano: Kraków --> Warszawa Nie wielkie rzeczy, bo będę miał koła, zderzaki itp, ale coś się zmieści.
 10. qbutek

  Kurier klubowy

  Jak ta maska jest duża w odniesieniu do dziadkowej?
 11. @Oktan @Fala Dogadali się czy nie? Rano będę jechał przez Sadybę, to bym przy okazji bagażnika miód pobrał.
 12. Pokaż! Dużo miodu zmieści się na nim?
 13. qbutek

  Kurier klubowy

  Oświęcim-->Sosnowiec-->Warszawa(lub okolice) Szukam transportu dla 4 felg z Oświęcimia i 4 felg z Sosnowca. Dostawa do Warszawy lub w okolice. Ktoś może jedzie i ma miejsce w aucie? Nagroda już się chłodzi. Oferta z południa przebiła konkretnie, ale musiała z czasem się wyklarować.
 14. qbutek

  Kurier klubowy

  Sosnowiec -- > Warszawa (lub okolice) Szukam transportu dla czterech felg 15". Ładne, klasyczne sztuki chcę wrócić na drogę
×
×
 • Create New...