Jump to content

jkar

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobry

About jkar

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Auto
  Forester SG 2.5XT

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. Szczerze, nie rozumiem takiego zachowania. Sam nie pojadę i innym nie pozwolę. Jedź człowiek do przodu i pozwól innym jechać. Nikt nikomu nie zabrania jechać lewy do końca (oprócz samozwańczego szeryfa). Jak ktoś chce tkwić na prawym jego sprawa.
 2. Ile mogą być warte te felgi? Wiek ok 10 lat i przejechały niby 3000km.
 3. Jakość nagrań z DOD jednak znacząco lepsza, ale tak jak pisałem wcześniej. Idiota zerwie kamerę z szyby i nie masz nic ;(
 4. Mam tę kamerkę viofo model A119 s. Powiem, że w porównaniu do DOD to cienka jest, szczególnie nagrywanie w nocy. Dzisiaj miałem akcję i wyszło kilka pytania w związku z tym. W skrócie doszło do utarczek słownych między mną a arabiszonem. Od początku poinformowałem go kilkakrotnie, że mam kamerę zanim do mnie podbiegł i zrobił coś głupiego. Niestety doszło do tego, że gdy powiedziałem, że zamelduję go na POLITI (policję) zerwał mi kamerę przez szybę i ją zabrał. Na szczęście nie był do końca idiotą i gdy mu powiedziałem, że i tak mam nagranie bo zapisuje się w chmurze, oddał mi kamerę i z
 5. Tyle się naczytałem, że aż zgłupiałem. Każdy pisze co innego. Taki jest zalany, dzięki za konkret.
 6. Używa ktoś akumulatora Banner w XT? Który model kupić?
 7. Nie wiem, ale jak kręcę kołem jak auto na podnośniku to drugie kręci się w tę samą stronę. Nie wiem czy to płytki lsd czy Torsen
 8. Ja ma XT i w serwisie wlali mi olej bez dodatku do lsd. Powiedzieli, że taki ma w specyfikacji i taki ma być Podkreślam, że mam szpere.
 9. Przy okazji wizyty w ASO dostałem ciekawą radę. Panowie mechanicy polecili mi, żeby się zastanowić nad wymiana chłodnicy na większą, co niby ma uchronić przed przypadłością XT, czyli padnięciem UPG. Robił ktoś taki zabieg zapobiegawczo? Podobno są takie chłodnice i wchodzi w nie ok 8l płynu. Więcej płynu, mniejsze szanse na padnięcie UPG. Zaciekawiło mnie to, bo skoro można coś poprawić, to warto zainteresować się tematem i ograniczyć szansę na niespodziankę w postaci UPG. Znalazłem coś takiego. Będzie pasować do AT?
 10. Coś musi tam być skoro na podnośniku kręcąc jednym kołem, drugie obraca się w tym samym kierunku. Da się sprawdzić po numerze VIN co mam za dyfer? Sam już nie wiem teraz. Jak jest rozwiązany ten napęd? Tak jak pisałem. Kręce jednym kołem to drugie obraca się w tym samym kierunku. Czy to szpera z płytkami lsd czy coś innego?
 11. Dzięki za info. Już byłem gotów jutro zlewać go
 12. Jak jest na podnośniku i kręcę jednym kołem, to drugie też się obraca w tym samym kierunku.
 13. Pacjent jak w temacie. Dzisiaj był w ASO na wymianie oleju w ASB i dyfrach. Z tego co mi wiadomo, mam z tyłu szperę, Poinformowałem o tym mechanika przed wymiana oleju. Na koniec dowiedziałem się, że został tam wlany olej Eneos 75w90 GL-5. Wyraziłem swoje wątpliwości co do tego oleju, gdyż nie posiada on dodatku do szpery. Mechanik powiedział, że sprawdzał i taki ma być według specjalizacji. Wymieniać go na olej z dodatkiem do LSD czy nie ma takiej potrzeby? Jaką on ma szperę? Torsen czy płytki lsd?
 14. Jakiś link , żebym nie błądził po lesie, poproszę
×
×
 • Create New...