Skocz do zawartości

Rejestrator trasy - jaki?


iron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

tu jest ranking :

http://www.net-ranking.pl/12340-rejestratory-samochodowe-ranking

 

ja sam używam road runner 310 i powiem,że do rejestrowania nie trzeba nic więcej,można wydać z 300zł więcej na lepsze modele ,ale po co? Jak na rejestrację jazdy i ma to być w dobrej jakości to po co więcej ?

filmik z tego jak nagrywa :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej...

 

Kumpel jeździ na Prestigio Roadrunner HD1 i sobie chwali - kosztuje coś koło 150.

Ja kupiłem sobie Prestigio 310i i niestety musiałem zwrócić bo kamerka po włączeniu szybko gubiła ostrość, ojciec kupił taką samą i jedną zwrócił bo też miała jakiegoś zonka, ale dostał nową i jest ok. No ale wg mnie coś jest z nimi nie tak, więc firmy bym nie polecał.

 

Ja wymieniłem sobie 310i na Rider DVR-500, jestem zadowolony z zakupu, kosztowała chyba 220 ale kupowałem w sklepie, w necie pewnie znajdziesz taniej. Pamiętaj jeszcze, że do 99% kamer nie ma karty pamięci w zestawie i trzeba dokupić - dolicz sobie tak z 50 zeta na w miarę dobrą kartę o pojemności 16-32 GB.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupować kamerkę za 150 zł, jakość nagarania w dzień oczywiście będzie przyzwoita ale wieczorami tragedia. Osobiście używam MIO 366 jest trochę droższa ale jakość nagrań jest dużo lepsza. Przed zakupem poodlądaj filmiki na youtube w dzień i w nocy z nagarń rejestratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorami u mnie jest już okej, jeśli chodzi o noc - póki co na podstawie youtube (sam raczej rzadko jeżdżę po nocy) to jest już słabo.

Zerknąłem na filmiki Twojego Mio, jakość w nocy robi naprawdę niezłe wrażenie. Pewnie gdybym chciał wybrać coś za 400 - zdecydowałbym się właśnie na tą kamerkę... choć do firmy pełnego zaufania też nie mam, ostatnio rozjechała mi się nawigacja Mio - tuż po gwarancji - nadaje się do śmietnika, bo jej koszty naprawy przekroczyły realną wartość.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zerknij na filmik, oczywiście przełączając na HD 1080 - jak dla mnie jest okej.

 

Nie widzę opcji 1080, tylko 720. Po drugie, jaka jest tablica Fiesty z 24 sek. ? Bez takich szczegółów, to możesz sobie węglem rysować, bo razie W to dowód żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze niedawno stałem przed dylematem "jaki rejestrator kupić"

Po licznych testach, lekturze, odwiedzinach sklepów itd itd. doszedłem do wniosku, że albo się kupuje coś mega taniego powiedzmy ~100 zł albo dołożyć i mieć "prawdziwe" HD nie interpolowane, z jakiś normalnym supportem technicznym. porządną obudową itd itd.

Ja osobiście wybrałem Overmaxa CamRoad 6.1.  dobra/świetna jakość w dzień, ostrość, balans bieli.
minusy:
- wykrywanie ruchu nocą
-jakość nagrania czy obrazu przy oświetleniu tylko halogenów. (w mieście jeszcze daje radę)
no, ale cudów nie ma, to tylko mały rejestrator.
W cenie o położe niższej czy nawet do 100zł kupiłbym najtańsza jaka byłaby na stanie w MM.


PS.
Zależało mi bardzo na kształcie aby była bardziej (obudowa) jak forma aparatu niż typowego rejestratora bo pierwotnie chciałem przymocować urządzenie bezpośrednio do lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

zastanawiam się między dwoma kamerkami:
1. Mio Mivue 538
2. Mio Mivue 538 Deluxe
Czy warto dopłacać 100zł za "deluxe" - niby ma bezterminową aktualizację fotoradarów - (pytanie do mających taką kamerkę).

Czy może jest jakaś inna kamerka na rynku równie dobrze rejestrująca obraz, a troszku tańsza :-)

pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym Motorze jest test kamerek, z propozycji dobrych i budżetowych wygrała Prestigio RoadRunner 530a5 (około 300 zł), w sumie się zastanawiam, czy sobie nie kupić... Do kamer trochę mnie zniechęca konieczność jeżdzenia z kablem zasilania rozciągnietym na szybie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do kamer trochę mnie zniechęca konieczność jeżdzenia z kablem zasilania rozciągnietym na szybie 
 

Można wpuścić w podsufitkę, przeciągnąć słupkiem na dół i potem już poprowadzić jak się chce, ale będzie musiał mieć ze trzy metry :) No i kwestia ewentualnie airbagów - nie wiem czy wpadli na pomysł by w przedni słupek schować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...