Jump to content

longer87

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About longer87

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy III 2.5
 1. Nie fotka a teledysk i trochę już stary ale: jak wam się podoba zestawienie subaru z innymi autami?
 2. Jak coś to raczej najwcześniejszy rajd Roberta to będzie Portugalia, Włochy lub dopiero Polska. Bez pewnego sponsora wyjazdowe rajdy w Meksyku czy Argentynie chyba nie wchodzą w grę.
 3. Na nagraniach widać że prędkość zbyt wysoka nie była, auto zamiast skręcić pojechało prosto na lodzie
 4. winny lód, auta raczej mocno nie uszkodził więc trzeba czekać na jutro
 5. spokojnie jeszcze 30 minut do kolejnego OS-u, dziś powinno być lepiej
 6. Tylko pogratulować i oby tak dalej
 7. Witam, ja u siebie w legacy III 2.5 wymieniłem komplet z forestera i wszystko działa bez problemu.
 8. Pozdrowienia dla uczestników spotu. Przejeżdżałem obok złotym legacy - na pewno mnie zauważyliście, zjechałem na dolny parking i zrobiłem nawrotkę aby się na chwilę zatrzymać i przywitać ale jakoś jak wróciłem wszyscy gdzieś zniknęliście. Może następnym razem będzie okazja do poznania.
 9. longer87

  ile wam pali ?

  To coś sporo Ci pali, mi Legaś nigdy więcej niż 14l LPG nie spalił a przeważnie wychodzi około 12l LPG (a jak się nie spieszę w trasie to i 10 wyjdzie).
 10. Przed zakupem swojego subaru oczywiście czytałem forum i wiedziałem czego mogę się spodziewać po aucie. Na początku trochę musiałem zainwestować (wiskoza, dwu masa), z założeniem gazu wyszło mi prawie drugie tyle co zapłaciłem za auto ale wiedziałem że kupuje samochód dla siebie i zostawiłem trochę gotówki na pakiet startowy. Dzięki forum nie zaskoczyły mnie poniesione wydatki i nie zraziłem się ani do samochodu ani do marki (teraz gdy już przerobiłem typowe usterki teoretycznie powinienem bez większych przygód pojeździć kilka lat). Z drugiej strony gdybym chciał kupić diesla to po przeczytaniu opinii na forum raczej bym zrezygnował.
 11. Chciałem pierwszy raz się pojawić, byłem około 20 i jedyne co zobaczyłem ta dwa EVO a subaru żadnego.
 12. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje właścicielowi srebrnego Legacy III kombi o numerach WB... za dostrzeżenie kolegi z forum na awaryjkach, pomoc w zepchnięciu i użyczenie prądu mojemu złotemu subaru.
 13. Serdecznie dziękuje właścicielowi srebrnego Legacy III kombi o numerach WB... za dostrzeżenie kolegi z forum na awaryjkach, pomoc w zepchnięciu i użyczenie prądu mojemu złotemu subaru.
 14. Jako rowerzysta sam często jeżdżę po chodniku i nie uważam że rowerzyści nie powinni nigdy na niego wjeżdżać. Zwróćcie uwagę że często rowerzyści jeżdżą po chodnikach ponieważ nie ma ścieżek rowerowych a jezdnia obok chodnika jest albo 2-pasmowa na której auta poruszają się z prędkością ponad 80 km/h lub bardzo wąska gdzie rowerzysta powoduje tylko korek. W opisanej sytuacji bezsporna wina rowerzysty ze względu na alkohol.
×
×
 • Create New...