Jump to content

Bielej

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Bielej

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Legacy 4 D

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Pytanie, czy załoga 365 jechała dwie. Zmiana Ich wyniku spowoduje dość znaczną zmianę klasyfikacji.
 2. Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata 6. Bielej/Aś Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. 2. Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. 2.
 3. Fotki ode mnie: https://goo.gl/photos/DSginpWX8NbwH34Y8
 4. Pewnie na Plejadach się pojawi.
 5. @Aga, proszę o zmianę na liście naklejkowej. Było: 5. MarasB/MichuB/Balastowa Ma być: 5. [normalnie] MarasB/ [normalnie] MichuB/ [format błotnikowy] Balastowa Dzięki.
 6. @Aga, dopisz proszę do listy naklejkowej: MarasB/MichuB/Balastowa - wariant 3
 7. Ja mam nadal 2 godziny czekania
 8. Służby w Polsce nawet jak im podasz imię, nazwisko i adres złodzieja to i tak umorzą, bo nie wykryto sprawcy.
 9. Jakoś nie słyszałem o padającej dwumasie w CVT. Kłopoty z wtryskami dotyczą każdego ropniaka. Myślę, że padające wały też już naprawili, więęęęc marna prowokacja.
 10. Trzymany w garażu, czy na dworze? Z racji mrozów się w ropie oddziela parafina. Też coś takiego miałem, że miał problemy z odpalaniem, słabo przyspieszał, ale zatankowałem świeżej ropy i wszystko przeszło.
 11. Wyciszanie bagażnika nie da zbyt wiele. Moim zdaniem najbardziej słychać bez ramkowe szyby.
 12. David Higgins już śmiga nowym WRXem.
 13. Zależy jakim obiektywem się zdjęcie robi. Pierwsze robione telefonem jest robione szerokim kątem i z bliska, czyli samochód wygląda na niższy i szerszy. Drugie jest robione z jakiegoś dystansu teleobiektywem i samochód wygląda bardziej kwadratowo Trzeba na żywo zobaczyć.
×
×
 • Create New...