Jump to content

qbutek

Użytkownik
 • Content Count

  1205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by qbutek

 1. Miałem takie felgi kiedyś. Potem, niestety, hamulec zmusił do zmniamy. Pewnie gdzieś jeszcze jeżdżą na jakimś dziadku. 205/55 ? Będę kibicował. Masz OEM fotel kierowcy?
 2. Trójkąty to chyba nie problem, ale trójkąty z mocowaniami już chyba tak. To kolejne wyzwanie do wydruku 3D
 3. U mnie wpadły zimówki i auto wyjechało akurat na taką pogodę na zregenerowanym zawieszeniu. Została tylko geometria w poniedziałek o 8 rano i będzie można latać.
 4. Prawie bajka pod rajdówkę - przeszkadza tylko szyber. Ale np. podnoszenie kolumny kierownicy dość przydatne przy klatce i kuble. Piękna sztuka. Chciałbym, żeby moje tak wyglądały.
 5. Jeżeli pomoże, to z Gdańska do Warszawy mogę przewieźć we wtorek.
 6. Tak z ciekawości popatrzyłem w internecie jaki jest stan blaszanych. I jak widzę coś takiego, to mnie zastanawia jak można wystawić cos takiego do sprzedania. https://www.gielda-czesci.com.pl/czesc/1303954/czesci-do-subaru-legacy-1989-1994-karoseria-blotnik-przedni-prawy.html
 7. Ale się zbroją. Przynajmniej Holandia i Włochy.
 8. Ja już sobie kilka rzeczy wydrukowałem - np. spinki do grilla
 9. Widzę konkretne plany, ale auta w powijakach. Moje też:) Za dwa tygodnie będę kibicował Marcinowi na Rajdzie Świdnickim - wybiera się ktoś?
 10. Przyjadę w tygodniu po oliwę i miód, to zrobię ładniejsze fotki:) UWAGA ogłoszeni. Rozbieram dwa auta na części i będzie trochę gratów do sprzedania. 1. Legacy kombi ciemnoszare:grafitowe, przedlift. Silnik EJ22, który możecie znać z moich wątków. Kilka lat temu zrobiłem w nim wymianę wszystkich uszczelek i uszczelniaczy, które można wymienić bez zdejmowania głowic. Przez ostatni okres wymieniona była tylko uszczelka dekla zaworowego, a reszta trzyma. Jest kompletna klima, ale nie działała ostatnio. Dziś rozpięta, troszkę zielonego poleciało. Jest skórzan
 11. Cały czas boli mnie ta blenda jak na nią patrzę ;( Tablica nawet ładnie wygląda w tej dziurze. Wygląda na to, ze na Barbórkę się wyrobisz.
 12. Wygląda zawodowo! Wyglądają jakby nawet pasowały
 13. Nie jestem specem od silników i swój zawiozłem w całości do Pana Krzysztofa Zagrodzkiego. Tam była, rozbiórka, modyfikacje, złożenie. Pan Krzysztof zna się na silnikach Subaru jak mało kto. Robi obróbkę na Krasnobrodzkiej, ale sprawdza to wszystko potem po swojemu.
 14. Jutro rano Warszawa-Gdynia Jutro popołudniu Gdynia-Warszawa
 15. Nie mam pewności czy tylko. Ale chyba nie tylko. Może jeszcze podszycie i listwy wzdłuż-dachowe.
 16. Pamietaj o uszczelce gumowej - czerwone kółko. pamietaj sprawdzić drożność przewodu spływu - kółko żółte.
 17. To się pozmieniało. Ja byłem na pierwszym moim Szrotbaru i było fajnie. Inna sprawa, że raczej kisiłem się w swoim gronie, mieliśmy basen i inne takie;)
 18. Czy jakieś Dziady wybierają się na JapFest?
×
×
 • Create New...