Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, hesus napisał:

Ależ mi się to podoba. Nie wiem nawet dlaczego, ale chciałbym żeby coś takiego powstało.

No właśnie ciekawe, czy powstanie. I jak sie będzie miało do Supry z silnikiem 2.0, która wkrótce ma pojawić sie w sprzedaży i chociażby z powodu akcyzy będzie sporo tańsza. Pewnie chodzi o te dwa dodatkowe miejsca w GT86 / BRZ, dla kogoś kto jednak czasem ich potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarantowany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, zimą miałbyś fun-u jeszcze więcej :D 

 

A tak serio - jeżdżę moim na codzień, zimą na zimówkach, nie ma żadnego problemu. Oczywiście, że gdyby nawaliło śniegu po pas albo jakiej gołoledzi, to wolałbym mieć 4x4 na wielkich kołach, ale patrząc na kilka ostatnich zim a już szczególnie na to, co się dzieje w tym roku to nie spodziewam się problemów.

 

Reasumując - jeśli mieszkasz w Bieszczadach albo pod Zakopanem to pewnie słabo, ale w opisie masz Warszawę, więc raczej nie przejmowałbym się zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 22:01, Nosek kreseczka napisał:

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarawany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

 

Nie nadaje się i tyle napiszę, bo muszę się schować przed kamieniami ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 22:01, Nosek kreseczka napisał:

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarantowany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

Zima, lato co za różnica. Ludzie zimą jeżdżą BMW z RWD to jaki problem jeździć BRZetem?

Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy w stosunku do innych użytkowników dróg.

Jak jest gołoledź to nawet 4x4 nie da komfortu: auto lata po drodze nie zależnie od intencji kierującego.

W razie czego łańcuchy w bagażniku i większy śnieg też idzie pokonać bez problemu - jak każdym innym, tzw. normalnym autem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 11:14, chojny napisał:

Izotomowy BRZ jest dokładnie taki, jakim BRZ powinien wychodzić z fabryki. 

 

Niby "tylko" trochę tu, trochę tam a samochód dostał pazura jakiego brakowało mu od początku, zachowując przy tym cały swój charakter i specyfikę.

 

Skoro bezwątkowe, to zdradźcie, proszę, czego jeszcze w moim brakuje o czym nie wiem :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...