Jump to content

Recommended Posts

W dniu 14.01.2020 o 15:51, chojny napisał:

Będzie coś z tego czy nie będzie?

82081001_3500271636681014_4354034177335623680_o.jpg

Ależ mi się to podoba. Nie wiem nawet dlaczego, ale chciałbym żeby coś takiego powstało.

• Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1.775 m to standard w dzisiejszych czasach. Szerokie to jest np. Q7 O.K. - inne Subaru mają zdecydowanie lepszą. Ale większość współczesnych samochodów ma słabą widoczność do tyłu, a i 3/4 do p

Ale jak to zamknąć? Teraz, gdy miałem poinformować o dopisaniu się do klubu i oczekiwać zachwytów oraz gratulacji?

Teraz już i tak to wszystko nie ma znaczenia ….    Sebastian     + skóra

Posted Images

18 minut temu, hesus napisał:

Ależ mi się to podoba. Nie wiem nawet dlaczego, ale chciałbym żeby coś takiego powstało.

No właśnie ciekawe, czy powstanie. I jak sie będzie miało do Supry z silnikiem 2.0, która wkrótce ma pojawić sie w sprzedaży i chociażby z powodu akcyzy będzie sporo tańsza. Pewnie chodzi o te dwa dodatkowe miejsca w GT86 / BRZ, dla kogoś kto jednak czasem ich potrzebuje.

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarantowany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

Tak. Tej zimy nawet nie założyłem jeszcze zimówek. ;)

Z tym, że w razie czego w drugim garażu kret Forek. 

Edited by przemekka

Hehehe, zimą miałbyś fun-u jeszcze więcej :D 

A tak serio - jeżdżę moim na codzień, zimą na zimówkach, nie ma żadnego problemu. Oczywiście, że gdyby nawaliło śniegu po pas albo jakiej gołoledzi, to wolałbym mieć 4x4 na wielkich kołach, ale patrząc na kilka ostatnich zim a już szczególnie na to, co się dzieje w tym roku to nie spodziewam się problemów.

Reasumując - jeśli mieszkasz w Bieszczadach albo pod Zakopanem to pewnie słabo, ale w opisie masz Warszawę, więc raczej nie przejmowałbym się zimą.

W dniu 20.01.2020 o 22:01, Nosek kreseczka napisał:

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarawany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

Nie nadaje się i tyle napiszę, bo muszę się schować przed kamieniami ...

• Haha 1
11 minut temu, Sebastian32 napisał:

Nie nadaje się i tyle napiszę, bo muszę się schować przed kamieniami ...

Bo Twój ma za dużo koni. ;)

8 godzin temu, KGSub napisał:

Nie wiadomo co tam miała pod tą spódnicą.

rece wygladaja mi na meskie...

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

rece wygladaja mi na meskie...

Wsiada jak facet. 

A może to pani Michalina od STI dupki żołędne? :D

tvnpix

Edited by Kukson
W dniu 20.01.2020 o 22:01, Nosek kreseczka napisał:

Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarantowany fun :D  ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?

Zima, lato co za różnica. Ludzie zimą jeżdżą BMW z RWD to jaki problem jeździć BRZetem?

Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy w stosunku do innych użytkowników dróg.

Jak jest gołoledź to nawet 4x4 nie da komfortu: auto lata po drodze nie zależnie od intencji kierującego.

W razie czego łańcuchy w bagażniku i większy śnieg też idzie pokonać bez problemu - jak każdym innym, tzw. normalnym autem.

• Upvote 1
W dniu 15.01.2020 o 11:14, chojny napisał:

Izotomowy BRZ jest dokładnie taki, jakim BRZ powinien wychodzić z fabryki. 

Niby "tylko" trochę tu, trochę tam a samochód dostał pazura jakiego brakowało mu od początku, zachowując przy tym cały swój charakter i specyfikę.

Skoro bezwątkowe, to zdradźcie, proszę, czego jeszcze w moim brakuje o czym nie wiem :question:

• 2 weeks later...

Ja wymieniałem chyba na Vartę. Nie pamiętam parametrów, ale nie były identyczne jak w fabrycznym. Mogę sprawdzić wieczorem, jak będę w domu. 

• Upvote 1

Rozumiem, że będzie więcej BRZ- tów na najbliższym spocie. :)

• Like 1
W dniu 1.02.2020 o 12:48, przemekka napisał:

Mogę sprawdzić wieczorem, jak będę w domu. 

Trochę mi zeszło, ale jest

20200202_164403.thumb.jpg.ccad97825d44c3fcde80242cc16ff74d.jpg