Jump to content

KGSub

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KGSub

 1. Przeczytaj ten wątek. Ogólnie samochód bardzo warty uwagi, chyba najbardziej kompletny z ostatnich modeli Subaru od właśnie 2013 dostępnych w PL, dużo funu i stosunkowo mało usterkowy jak na razie z tego, co się czyta.
 2. To porównanie z nowym obk bardzo fajne. Podobne wrażenia mamy po subariadach, tzn że np. forek SG w manualu nie ustępuje w terenie nowszym forkom z elektroniką, cvt itd a dzięki temu, że ma mniejsze rozmiary i mniej go szkoda podrapać jest chyba najlepszym forkiem na subariady terenowe.
 3. Tak ja mam 2,5x2 5, 4 osoby
 4. KGSub

  E-Boxer

  Tutaj https://adventureforester.com/2020/03/14/everyday-tips-subaru-forester/ pewien Fin dość dokładnie opisuje swoje doświadczenia z e-boxerem.
 5. Przyjemność po mojej stronie, bedziesz zadowolony.
 6. Nie wiadomo co tam miała pod tą spódnicą.
 7. Miłosz a co to za "znienacka"? Nie ma juz odpalania wątków z uprzednią zapowiedzią?
 8. Miłosz, Serbię mógłbyś zapodać. Wiem, że niby krzaki i że porysujemy fury, ale nie po to kupowałem starego grzmota SG, żeby teraz nie miał rys...
 9. Może lepiej nie na wątku publicznym. Może to stanowić złamanie zasady "co na Subariadzie…."
 10. Załamałem się, nigdy więcej czaczy popijanej winem
 11. Ale powiem Ci Daniel, że to od Bola ma moc, taki porter.
 12. My wlasnie butelkę czerwonego z Gruzjii zrobiliśmy...
 13. I my dotarliśmy o 23:30, 8973 km, nie bylo latwo. Trwa wypakowywanie, na szczescie najwazniejsze jest! Podziękowania dla wszystkich, bylo super, musimy się jak najszybciej spotkać. Czekamy jeszcze na finalny meldunek od @Dyrekcja i relację z promu. Bursztynek jeszcze dzisiaj smakuje jak w wakacje, ale obawiam się, ze jutro juz nie, więc trzeba pilnie wypić. Dalej, dalej, wielkie gardło Gadżeta!!
 14. Da się zrobić tylko z urlopu wrócę .
 15. Czy mogę coś zrobić, żeby Cię zdopingować? :-)
×
×
 • Create New...