Skocz do zawartości

KGSub

Nowy
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KGSub

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Auto
  Było: F3SBD, F4XT, jest: BRZ 2017, F2Gen

Ostatnie wizyty

277 wyświetleń profilu
 1. KGSub

  Subaru Outback MY15

  Majstersztyk. Dla mnie dużą stratą jest, że @Dyrekcja nie pisze już tak często felietonów do Plejad.
 2. Borys - a propos dekielków. Ja sam wykonałem po bezskutecznych poszukiwaniach. W linku znajdziesz zdjęcie. Mogę Ci pokazać w GD na żywe oczy jak będziesz chciał. https://forum.subaru.pl/topic/90369-x-subariada-kaukaz-północny-9-20-października-2017/?page=13
 3. KGSub

  BRZ, a praktyczność ?

  Tak, to nasz. Buty tylko dzieciom trzeba zdjąć. A bagaznik wystarcza na tygodniowy wyjazd, jak się pierze po drodze to i na dłużej.
 4. KGSub

  Subaru BRZ

  Cześć, gratulacje! Ja przerabiam identyczny scenariusz, odbiór był w grudniu 2017 i używam jako daily z dwóją dzieci i daje radę. Jestem ciekaw jak będzie u Ciebie, bo u mnie obecnie są trzy kwestie: 1) dwójka i trójka - trzeba bardzo uważać - przesadnie dokładnie wysprzęglić, żeby nie zgrzytał. Zastanawiam się czy taka uroda skrzyni, czy coś jest nie tak? 2) Powyżej 140 km/h maska zaczyna odlatywać (lewy i prawy róg się podnosi), czegoś takiego jeszcze nie widziałem, jest gorzej niż w FXT2013, za pierwszym razem się zatrzymałem, bo myślałem, że coś się odpięło. Znowu - może ktoś potwierdzi, że to normalne? 3) Chyba najgorsza rzecz - powyżej 140 km/coś tłucze z tyłu na zewnątrz. Moje podejrzenie - spojler. W wersji po lifcie środkowa podpora nie jest w ogóle przymocowana do klapy bagażnika tylko się na niej wspiera z dość małą siłą docisku. Trochę zminimalizowałem szczelinę poprzez podkładkę filcową i granica (prędkość samochodu) rozpoczęcia telepotania się trochę przesunęła w górę. Też tak masz/macie?
 5. Pewnie chodzi o podjazd na Płaskowyż Gunibski - rzeczywiście Goodrich tam pokazał klasę!
 6. KGSub

  Nowy XV II-generacji

  W subaru Ascent podobno kamera jest umieszczona w tylnej szybie i w zasięgu wycieraczek, więc pomyśleli wreszcie. Ale to dotyczy tej kamery, która przekazuje obraz na lusterko, żeby coś widzieć jak jest samochód po dach załadowany - mirror view camera. Nie jestem pewien czy to ta sama kamera, co ta ułatwiająca cofanie.
 7. KGSub

  BRZ, a praktyczność ?

  u mnie z 9000 km średnia ok 9 l realnie, głównie autostrady do 150km/h. Ostatnia trasa drogi krajowe + trochę s-ki do 120 km/h to 6,4 wg kompa. W mieście przy średniej dynamice jazdy mieszczę się w 10 l realnie. Naprawdę nie pali dużo jak do fanu, który daje. A co do praktycznosci - traktuję jako daily bez problemu, na co dzień wożę dwójkę dzieci ok 5 lat, daje radę.
 8. Dziękujemy również! Było jak zwykle fantastycznie. A zima jest super.
 9. KGSub

  Zlot BRZ & GT86 2018 Autodrom Pomorze

  Cześć, Też potwierdzam udział jak termin spasi.
 10. KGSub

  BRZ, a praktyczność ?

  Ja od dwóch miesięcy ćwiczę układ 2 dorosłych + 2 dzieci (4 i 6 lat). Powiem tak: jest walka, wchodzenie i wychodzenie wymaga stosownej procedury i jest trochę upokarzające z punktu widzenia postronnych obserwujących. W każdym razie wymaga to np. zdjęcia butów dziecka siedzącego za kierowcą. Plusem jest (wmawiane sobie), że jest to element gimnastyki. W układzie o jakim piszesz wyobrażam sobie, że np. spacerówka ląduje w bagażniku, a walizka jest przypięta pasami na jednym z siedzeń z tyłu, ale to będzie niebezpieczne dla dziecka w razie wypadku. Być może walizka zmieści się również w bagażniku razem ze spacerówką, ale to zależy od jej rozmiaru. Wychodzi z tego, że chyba trzeba się przymierzyć do tego empirycznie.
 11. Wszyscy dziwnie milczą, chyba koncentracja przed wyjazdem...
 12. KGSub

  ZAPISY na XV Subariada Maroko - przełom 2018/2019

  Zgłaszamy udział KGSub i Marianna + 2 dzieci.
 13. KGSub

  XIII Subariada Bułgaria: 7-14 sierpnia 2018

  Potwierdzamy udział
 14. Potwierdzamy dotychczasowe ustalenia i udział
×