Jump to content

KGSub

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

About KGSub

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Auto
  Było: F3SBD, F4XT, jest: BRZ 2017, F2Gen

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Ja ciagalem przyczepę o masie ok 1600 kg do przebiegu 165.000 i wszystko ok. Pootem sprzedalem. Zmienialem dynamicznie olej co 60 tyś.
 2. Ja wolałem kupić olej w ASO, bo miałem samochód na gwarancji jeszcze.
 3. W Gdańsku robi to Sosnowski, bardzo dobra jakość. Całość wyszła ok 2.000 PLN brutto w tym ok 1.600 materiały (14 l oleju i uszczelka) - oczywiście oryginalne z ASO. Wcześniej sprawdzają kondycję skrzyni podczas jazdy próbnej.
 4. KGSub

  E-Boxer

  Jestem pozytywnie zaskoczony - nawiewy na tył, ogrzewanie foteli bez słynnych pstryczków, zamykany na klucz schowek, zmywanie kamery cofania, system kamer, autohold, no i reminiscencja z SG - charakterystyczna faktura (takie radełkowanie) na niektórych elementach wnętrza - dla mnie super - nawet jak będzie trzeba więcej zapłacić. Ciekawe czy poprawili działanie ograniczników drzwi? W SJ jeden z najbardziej denerwujących detali - małe pochylenie, trochę wiatru i robi się gilotyna na nogi.
 5. No właśnie, dlaczego znikneliśmy? Jedziemy.
 6. Okazało się niestety, że jesteśmy zmuszeni zrezygnować z tej Subariady :-(
 7. Też kupiłem i przeczytałem, potwierdzam słowa Piotra.
 8. dobra, dobra, swoje wiem ha ha
 9. Ja jak Czarek robi zdjęcia to nawet nie wyciągam komórki tylko kombinuję jakby tu się w kadr od czasu do czasu wkręcić.
 10. poprosze wpisać 2 osoby dorosłe i 2 dzieci
 11. A propos zakupów alkoholu - jest drożej niż w Polsce, ale da się przeżyć. Wina marokańskie są tanie (do 20 PLN), ale smakowały, np. Touareg. Jak będziecie na terminalu to włączcie radia na kanał 21, to jeszcze mozemy pogadać na żywo.
 12. dawaj Andrzej, tam takich dużych butli jak poprzednio nie będzie, wiec wysypka mniejsza
 13. Taka refleksja: 2 "osoby" + 2 "dzieci" = dzieci, to jeszcze nie do końca osoby. W sumie - biorąc pod uwagę, co się dzieje na naszym tylnym siedzeniu podczas Subariad - jestem w stanie to przyznać...
×
×
 • Create New...