Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1.775 m to standard w dzisiejszych czasach. Szerokie to jest np. Q7 O.K. - inne Subaru mają zdecydowanie lepszą. Ale większość współczesnych samochodów ma słabą widoczność do tyłu, a i 3/4 do p

Ale jak to zamknąć? Teraz, gdy miałem poinformować o dopisaniu się do klubu i oczekiwać zachwytów oraz gratulacji?

Teraz już i tak to wszystko nie ma znaczenia ….    Sebastian     + skóra

Posted Images

Tył też wygląda słabo.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

A ja nowego Priusa słabo...

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Powyższa wymiana zdań pokazuje jak trudne zadanie stoi przed projektantami szeroko rozumianych form :D

Przyjdą "marketingowcy" i spokojnie nam to sprzedadzą :ph34r: ... tak jak nową Suprę ;)

8 godzin temu, przemekka napisał:

https://www.carsales.com.au/editorial/details/toyota-gr-86-confirmed-for-2021-123498

Mam nadzieję, że styliści z Subaru zrobią coś z tym przodem. ;)

Ale przecież to są foty konceptu z 2017.

"It's not clear whether the new rear-drive TNGA platform will allow for a convertible version, as previewed by the 2017 Toyota GR HV Sports Concept pictured here.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że finalny model będzie ładniejszy, bo ten koncept to taki słabawy mocno. Ale za to cieszy turbo i 255 koni:)

• 3 weeks later...

Tu wygląda trochę lepiej. Nawet śmiem twierdzić ze dobrze :) . 

gr86_vs_brz_render_mag_final.jpg

• 5 weeks later...

Trochę pobudzę temat modelu 2021. 2,4  bez turbo - to może będzie wersja EU?

https://www.torquenews.com/1084/new-next-generation-subaru-brz-toyota-gr86-details-you-may-not

EU z 1.6 ;)

a tak serio, to jeśli auto nie utyje i powstanie z podobnymi założeniami jak obecne to da radę. Taki 10% wzrost mocy może szału nie zrobi, ale BRZ to tez nigdy nie było auto dla miłośników mocy. Turbo kity dla zdeterminowanych tez pewnie beda.

Czy ktos orientuje się, czy BRZ z 2013 model US z automatyczną skrzynią mają LSD?

Wiem, wiem, szkoda ze nie manual ;)

• 4 weeks later...

Trochę informacji o zbliżającej się kolejnej generacji GT86 i BRZ.

• Like 1
  • 1 month later...

Zapowiada sie oborze i profil lepszy niz obecnie bo ogecnym wydaniu jest cos z nim nie tak

IMG_8293.JPG

IMG_8294.JPG

IMG_8292.JPG

Godzinę temu, turdziGT napisał:

[...] i profil lepszy niz obecnie [...]

maskowanie robi swoje, wg mnie w bryle nie ma aż takich różnic (oczywiście jestem fanem obecnego :D).

Chociaż muszę powiedzieć że jak lubię swojego BRZta to po bliższym zapoznaniu z VOLVO P1800 jestem w rozterce ^_^

20200810_171531.thumb.jpg.12f9a07085a5f2680247fcaf0a052413.jpg

21 godzin temu, Michał Krupa napisał:

maskowanie robi swoje, wg mnie w bryle nie ma aż takich różnic (oczywiście jestem fanem obecnego :D).

Chociaż muszę powiedzieć że jak lubię swojego BRZta to po bliższym zapoznaniu z VOLVO P1800 jestem w rozterce ^_^

20200810_171531.thumb.jpg.12f9a07085a5f2680247fcaf0a052413.jpg

Czy ja wiem obecne ma coś dziwnego w profilu bocznym. Nie jest w stanie wskazać palcem co to jest ale coś tam nie gra. IMG_8293.JPG.144bba0d603a4d7c59c56e74eedc9228.JPG.thumb.jpg.bfe9a8feab56e8021c95e2f7e32747e6.jpg

Toyota-GT_86_2013.jpg.8cc93ea611e8c4e3a87f8b83138f03d4.jpg

Wydaje mnie się ze jest to środek. Wygląda jak z większego samochodu tzn drzwi i greenhouse a tyl i przod jak by dołożone z innego.

Edited by turdziGT
  • Upvote 1