Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w EU tylko Toyota.

Obejrzałem Yarisa w salonie (nie jeździłem), a później zobaczyłem filmiki z prezentacji GR 86 w US i jakoś z Yarisem mi przeszło. Ciekawe kiedy ruszy sprzedaż przy aktualnej sytuacji w przemyśle motoryzacyjnym.

Podobno w US Subaru podtrzymuje dotąd obowiązujący 3 miesięczny czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Houdini napisał:

Podobno w US Subaru podtrzymuje dotąd obowiązujący 3 miesięczny czas oczekiwania.

 

Subaru dba o rynek amerykański jak o żaden inny, więc może być że będą mieli najwyższy priorytet na wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

 

Subaru dba o rynek amerykański jak o żaden inny, więc może być że będą mieli najwyższy priorytet na wszystko. 

 

Nie bez znaczenia jest fakt, że mają tam swoja fabrykę. Niby BRZ-ów tam nie robią, ale jednak to "ich" rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Heja, młody ściągnął ze stanów BRZ  2015 rocznik , szkody kosmetyczne ale nie o tym mowa, nie mamy do niego żadnych książek a chciał na szybko powymieniać płyny i tu moje pytanie, przebieg 50tyś mil - jaki konkretnie olej byście polecili do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 03:45, jack7606 napisał(a):

Heja, młody ściągnął ze stanów BRZ  2015 rocznik , szkody kosmetyczne ale nie o tym mowa, nie mamy do niego żadnych książek a chciał na szybko powymieniać płyny i tu moje pytanie, przebieg 50tyś mil - jaki konkretnie olej byście polecili do niego.

Proszę bardzo.

https://www.subaru.com/owners/vehicle-resources.html?model=2015-BRZ-FZE

Książki dostępne w PDF na subaru.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...