Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, chojny napisał:

Będzie coś z tego czy nie będzie?

 

 

 

82081001_3500271636681014_4354034177335623680_o.jpg

 

Mam nadzieję, że subaru zrobi finalnie ładniejszy przód. 

Chyba jest nieco wyższy niż obecny. 

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Houdini napisał:

Gdzie tu widzisz BMW ?

W Toyocie Supra ;)

Może jednak nowy BRZ będzie miał boxera od Subaru  :)  i będzie oryginalnym autem a nie kopią BMW. Oby. 255 koni jak sądzę z wolnossącego boksera to może być bardzo frajdowne autko i nieco szybsze od aktualnego BRZ, któremu te 55 koni więcej na pewno by nie zaszkodziły.

Poczekamy... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tsunetomo napisał:

W Toyocie Supra ;)

Może jednak nowy BRZ będzie miał boxera od Subaru  :)  i będzie oryginalnym autem a nie kopią BMW. Oby. 255 koni jak sądzę z wolnossącego boksera to może być bardzo frajdowne autko i nieco szybsze od aktualnego BRZ, któremu te 55 koni więcej na pewno by nie zaszkodziły.

Poczekamy... 

 

Z przecieków wynika, że to będzie raczej 2,4 l turbo z Ascenta. Tak czy siak bardzo się cieszę, że Toyota wprowadza ciekawe modele, a może i Subaru na tym trochę skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Houdini napisał:

Z przecieków wynika, że to będzie raczej 2,4 l turbo z Ascenta. Tak czy siak bardzo się cieszę, że Toyota wprowadza ciekawe modele, a może i Subaru na tym trochę skorzysta.

No pewnie że fajnie. Co prawda Supra była dla mnie mega rozczarowaniem (gdybym chciał Z4 to bym takie kupił), a BRZ - jednak trochę za wolny. Wiem, ze zaraz pojawią się głosy, że nie o to chodzi w tym aucie... ale mimo wszystko lepsze osiągi zapewne każdy by docenił :) 

2,4 - jeszcze lepiej! 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

BRZ - jednak trochę za wolny

 

Izotomowy BRZ jest dokładnie taki, jakim BRZ powinien wychodzić z fabryki. 

 

Niby "tylko" trochę tu, trochę tam a samochód dostał pazura jakiego brakowało mu od początku, zachowując przy tym cały swój charakter i specyfikę.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chojny napisał:

 

Izotomowy BRZ jest dokładnie taki, jakim BRZ powinien wychodzić z fabryki. 

 

Niby "tylko" trochę tu, trochę tam a samochód dostał pazura jakiego brakowało mu od początku, zachowując przy tym cały swój charakter i specyfikę.  

Nie śledziłem wątku tej sztuki i nie wątpię. Kierowałem się odczuciem (własnym i znajomych), którzy widząc te auta a następnie czytając specyfikację są... powiedzmy nie do końca zainteresowani. Co by nie mówić fajnie jest, jak takie auto "z pazurem", może (choć nie musi) rozpędzić się szybciej niż byle TDI z kurą na masce :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Izotom napisał:

Ta sztuka jest bez wątkowa ;)

W każdym bądź razie do trójki na miękkich semislickach zrywa przyczepność.

Wiadomo... tojbaru, bez 4x4 to i przyczepność słaba ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemekka napisał:

Jak ogarniesz swoją furę, to możemy się zamienić. :D

Ale obawiam się, że wtedy BRZ może być ... za wolny? ;)

 

BRZta cały urok w czymś innym, więc prędkość nie jest istotna ale zachowanie na drodze i to co można tym autem wyczyniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wypowiedzi, że BRZet za słaby, za wolny, ubogi w wyposażeniu itp., doszedłem do wniosku, że kupujemy/szukamy aut nie dla siebie/dla swoich potrzeb ale dla innych/na pokaz. Próbujemy leczyć swoje frustracje, niedowartościowanie,... nie wiemy czego chcemy, nie znamy swoich potrzeb...?

Każde auto jest dobre jeśli spełnia wymagania użytkownika i jego możliwości materialne. Dlatego kupił BRZeta zamiast STI czy Fiestę ST albo Golfa R.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...