Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, przemekka napisał:

Wyłącz to nie będzie migać. :P;)

U mnie ma razie stare Primacy (PS4 czekają na felgi), ale nawet bez kompresora na trójce bez wysiłku prawie stoi w miejscu. ;)

 

A widzisz, ja musialem podrasowac. Pewnie go w poniedzialek rano skosni skladali i im slabszy wyszedl. :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Automakers are continuing to give us a peek at the popularity, or lack thereof, of the manual transmission. Our latest information comes from Subaru, which kindly shared its manual transmission take-rate numbers for 2018. One of the most interesting tidbits was that 78% of Subaru BRZs sold had a manual. What makes that so curious is its stark contrast to its twin, the Toyota 86, where only 33% of those sold in 2018 had a manual. On top of that, the BRZ has a stronger manual take-rate than the enthusiast darling Mazda Miata; the soft top had 76% of buyers going for a stick, and the RF had 52%. If we had to speculate, it seems the Subaru BRZ is attracting the hardcore sports car fans.

 

https://www.autoblog.com/2019/05/21/subaru-brz-manual-transmission-take/?fbclid=IwAR1wQ3IiIQYgcKCEEetdSscydo2i3Afeu_nwRmu0fzKVqthT_ZgSaBc_oRI&guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tLw&guce_referrer_sig=AQAAAD2S0uSsGhQCJCOU_Qq3HxihaSoln3c1jNR7g0hc64V8wtICbHCzfF-G40EvjVIJevY4aOa60JU3WueaHl0iUAXbthRBPb-NJJ45L8ndVB6YRkyZ8u3X9iIudhTLJ76xewDH8lvjdBR2Mn_X87yAGLIFnvUVpk5MBCNAXnNVvsjs

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Izotom napisał:

Nie wiedziałem, że jestem fanem i posiadaczem hardcorowego auta sportowego. No, no, dziwaczeje na starość:biglol:

 

Ja jestem fanem, Ty jesteś posiadaczem. :mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2019 o 13:38, Fiji napisał:

 

Myślałem że zamontowałeś czujnik ciśnienia oleju, a to temperatura. Ja mam P3cars i temp oleju i wiele innych informacji. Brakuje mi tylko właśnie ciśnienia oleju choć ten zegar może wyświetlać te dane. Trzeba tylko zamintować czujnik. Kabelek jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.06.2019 o 18:05, Sebastian32 napisał:

 

Myślałem że zamontowałeś czujnik ciśnienia oleju, a to temperatura. Ja mam P3cars i temp oleju i wiele innych informacji. Brakuje mi tylko właśnie ciśnienia oleju choć ten zegar może wyświetlać te dane. Trzeba tylko zamintować czujnik. Kabelek jest.

 

Myślę że jak znajdę ładny zegar pokazujący zarówno temperaturę jak i ciśnienie, to zmienię.

Są trzy miejsca gdzie można założyć taki czujnik:

1) pod filtr oleju "sandwich"  - opinie są mieszane, niektórzy narzekają na przeciekanie oraz są wątpliwości czy dodatkowy element nie zmniejsza przepustowości

2) z boku bloku, w miejsce fabrycznego czujnika ciśnienia oleju - dostępna jest przejściówka z 3 otworami - dla fabrycznego czujnika oraz dla własnych czujników ciśnienia i temperatury. Ludzie którzy się na to rozwiązanie zdecydowali zwracają uwagę że temperatura oleju jest nieco niższa niż pokazywana przez OBD (inne umiejscowienie w obiegu) oraz że niekiedy te przejściówki się psują, jeśli są słabej jakości

3) na górze bloku, w miejsce zaślepki - to rozwiązanie ma najmniej minusów i na nie się zdecydowałem. O ile nie cieknie, jest OK. A sam adapter przy odrobinie szczęścia można kupić w sklepie z hydrauliką siłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Than_Junior napisał:

@przemekka wow! Czyli co, czescie teraz jezdzisz nim niz Forkiem? ;)

 

Na zmianę. Forek czeka na przegląd po 45 tyś. 

 

19 minut temu, chojny napisał:

 

Co to jest?!?!?!

 

 

bibsy-pl.jpeg

 

Teren zabudowany. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:
7 minut temu, przemekka napisał:

Zresztą diesla też mam. :biglol:

 

Za kare... 

 

Za karę to moją Ci, co za nim jadą :biglol:;)

U mnie 80 000 km przedwczoraj pyknęło. Już mi się ASO pyta czy silnik jeszcze na chodzie:drool:. Dowcipnisie...

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...