Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkało taką dalszą rodzinę w Kętrzynie:
image.jpeg.48b252890dece8ee7da82ea91b84a3c5.jpeg
 
Pomoc mile widziana https://pomagam.pl/e4re81xq
W komentarzu można dać "forum subaru"
 
Dzięki w imieniu poszkodowanych.
 
 
Przyłączam się. Podobnie jak dla kropkowicza, dla mnie poszkodowani to też taka dalsza rodzina.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzień jakaś czarna seria:

1. Niedziela: pożar w sąsiedztwie. Jedna osoba nie żyje

0167a50722c5184e4b9d7da89489134e.jpg&key=e69bfbaf622596e1d402b25eea5c53a6f01ea7f322e34b2bee5d3eebc21ed383

5dbf1ba63c412b164524a4a373ffcaf1.jpg&key=87e36fe26227a6895d1fc4d5aa7aa71f0857dcbc276b4b5cb944ba94ae23b4a8

2. Poniedziałek: wypadek w pracy. Koleś uderzył w ciężarówkę znajomego, uderzenie dosyć silne, bo mimo że auto miało rozłożone nogi stabilizujące to przesunęło się o metr po asfalcie...

3. Wtorek: znajomy z pracy uciął kawałek palca. Zamykał roletę w ciężarówce i włożył palca tam gdzie nie powinien. 1cm serdecznego stracił.

4. Wtorek: kolega zasłabł w pracy, mało co nie doszło do tragedii. Podobno miał bardzo niski poziom cukru.

5. Wtorek: wywaliło gówno w toaletach w robocie

5. Wtorek po północy. Padł akumulator w moim Volvo. Zostawiłem przez przypadek auto z włączonymi światłami postojowymi. Dzisiaj jadę go reanimować...

Ja [ edycja Moderatora ] pierdole. Wystarczy ...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wisi w powietrzu:

 

Wczoraj:

 

- Moja Kobieta w szpitalu ciśnienie 170.

- Przyjechała paczka z grami pudełka popękane i brak książeczek.

- Kupiłem kupon PS Store kod nie działa na dodatek brak kontaktu z Sony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah- ja na L4, a dzisiaj żona mnie budzi mówi, z

2 godziny temu, sredniaq napisał:

Przez tydzień jakaś czarna seria:

1. Niedziela: pożar w sąsiedztwie. Jedna osoba nie żyje emoji29.png

2. Poniedziałek: wypadek w pracy. Koleś uderzył w ciężarówkę znajomego, uderzenie dosyć silne, bo mimo że auto miało rozłożone nogi stabilizujące to przesunęło się o metr po asfalcie...

3. Wtorek: znajomy z pracy uciął kawałek palca. Zamykał roletę w ciężarówce i włożył palca tam gdzie nie powinien. 1cm serdecznego stracił.

4. Wtorek: kolega zasłabł w pracy, mało co nie doszło do tragedii. Podobno miał bardzo niski poziom cukru.

5. Wtorek: wywaliło gówno w toaletach w robocie emoji15.png

5. Wtorek po północy. Padł akumulator w moim Volvo. Zostawiłem przez przypadek auto z włączonymi światłami postojowymi. Dzisiaj jadę go reanimować...

 

 

 

 

nie chcę Cię straszyć, ale do końca tygodnia jeszcze kawałek czasu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ipsx82 napisał:

Znajomemu z pracy w nocy zajumali katalizator z corsy z 97 roku :blink:

Film instruktażowy był w mediach mocno rozpowszechniany, to Sebixy pokapowały się, że to prosta robota i dorabiają sobie na boku. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogiąłem cały błotnik, próbując się wydostać z samochodu... :facepalm: 

Jechałem, wysiadłem, wsiadłem, przeparkowałem może 20 metrów, otwieram drzwi i... straszna jest potęga dźwigni.

Rozszerzyły się od upału czy co? Trzeba będzie wymyślić jakąś ofrołdową historię o rozszalałym niedźwiedziu... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zgon ,to można by nawet wrzucić do :"aby rozluźnić atmosferę ", bo same okoliczności bawią ,ale niestety finał już nie :(

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-motocyklista-zginal-potracony-przez-szybowiec,nId,3037349

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zlot w hali ,palenie gum ,generalnie bardzo głośno ,a jakaś pato matka (z pato teściową?Była druga babka starsza)z chęci popatrzenia przyszła z dzieckiem.

Dym wpadający kłębami na ludzi, konkretny hałas ,ale to nie ważne,pobujamy dzieckiem może uśnie.

patola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hemi112 napisał:

Zlot w hali ,palenie gum ,generalnie bardzo głośno ,a jakaś pato matka (z pato teściową?Była druga babka starsza)z chęci popatrzenia przyszła z dzieckiem.

Dym wpadający kłębami na ludzi, konkretny hałas ,ale to nie ważne,pobujamy dzieckiem może uśnie.

patola.jpg

 

Ponad dwa miesiące temu pisałeś podobnie z tą samą fotką :huh:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...