Jump to content

BelegUS

Użytkownik
 • Content Count

  1954
 • Joined

 • Last visited

About BelegUS

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 04/08/1992

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Istebna/Katowice
 • Auto
  SVX "Skowronek Millenium"
  BH "Złomgacy"

Contact Methods

 • Skype
  suicune.belegus
 • Website URL
  http://www.zazakretem.pl/

Recent Profile Visitors

1154 profile views
 1. Fotki poszły, sorry że na ostatnią chwilę
 2. To jest coś nowego, czyli jest drugi SVX w Katowicach
 3. Równie dobrze może to zrobić w aucie bez hamulców, kierownicy i na łysych oponach. Chcesz powiedzieć, że wyprzedzanie autem RHD jest tak samo (nie)bezpieczne jak LHD?
 4. O BRATku! https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-leone-brat-pick-up-1800-4x4-82hp-ID6BJMDj.html?
 5. Po jakiego drąga turboImpreza na dojazdy 10km do roboty?
 6. Fajna trasa, jak by mi SVX działał to nawet jeszcze fajniejsza
 7. Pytasz na Oficjalnym Forum Subaru Import Polska. Założonym i finansowanym przez Importera i ASO. Ja polecam ASO i na tym możemy zamknąć temat części oryginalnych, zaś co do części tuningowych jest dział "Jadę nielegala".
 8. Felgi których szukasz (BBS z STi) w rozstawie 5x100 to niestety "biały kruk" - były takie, ale są diablo rzadkie i osiągają zaporowe ceny w porównaniu do "zwykłych" felg Subaru. Sporo jest ich za to w rozstawie 5x114.3 (z Imprez STi 05-07), ale wtedy wymagają adapterów. Ogółem wszystkie Subaru do około 2014/2015 roku miały rozstaw 5x100 oprócz trzech mających 5x114.3: Tribeci, SVX'a i Imprezy STi od rocznika 2005. "Współczesne" Subaru (po 2014/2015) w większości (wszystkie?) mają już 5x114.3 (a przynajmniej Levorg, Legacy, Outback, Forester i Impreza już chyba też).
 9. Ave. Czy są wśród Was dobre dusze z Szamotułów? Znalazłem na OLX brakujące mi (drobne) części do SVXa, ale nie chcę ryzykować wysyłki przez OLX. Odwdzięczę się przelewem na dobry czteropak.
 10. BelegUS

  SVX Alcyone

  https://www.seccs.org/tech/1992 SVX/index.html Do Amerykańca, ale do EU niestety nie dysponujemy.
 11. BelegUS

  SVX Alcyone

  Porzuć wszelką nadzieję Szukaj zawczasu skrzyni 4.44 VTD na swap. No i jak możesz to sprzedaj mi te pokrywke z posta powyżej ^^
 12. BelegUS

  SVX Alcyone

  Nie zalega komuś pokrywka kolektora dolotowego? Ta czarna.
 13. BelegUS

  SVX Alcyone

  Jak popychacze są na wylocie to silnik klepie, zwłaszcza na zimnym. Raczej sprawa "jednostkowa", bo z tutaj zebranych wiem tylko że jeszcze @pegi robił w swoim. No ale, niestety, droga. Pierścienie nie wiem czy są dostępne
 14. BelegUS

  SVX Alcyone

  W tym momencie do roboty: - UPG (przy okazji wymiana wszystkich uszczelek) - Popychacze - Osłony rozrządu - Kompletny wydech (zgnił jak stał ostatnie miesiące u mechaników i "mechaników") - Regeneracja zacisków, tarcze, klocki przód i tył (jak wyżej) - Dyfer ze szperą (szpera zmielona, nieserwisowalna) - Jakieś pierdoły o których zapomniałem pewnie No tak średnio bym powiedział.
×
×
 • Create New...