Jump to content

BelegUS

Użytkownik
 • Content Count

  2187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by BelegUS

 1. BelegUS

  Kubica w F1

  Nie doszło do rozerwania zbiornika.
 2. BelegUS

  Kubica w F1

  A ktoś tu jest u kogoś w gościach?
 3. BelegUS

  Kubica w F1

  A to ktokolwiek rozsądny negował? Szczerze wątpię, Bottas to wjeżdżony w to auto rzemieślnik, mimo wszystko.
 4. BelegUS

  Kubica w F1

  Nie. Jest terminatorem który nie pieści się w tańcu. A czy na "każdego innego kierowcę" będzie grał cały team, z drugim kierowcą na czele?
 5. Fajnie. A dasz go radę sam podłączyć, tzn. zrobić sklejkę z wiązek z turbo i NA?
 6. Obawiam się, że nie musi to być takie proste. 2007 ma już prawdopodobnie AVLS (oby nie).
 7. Podstawowe pytanie dodatkowe: po co EJ255 z usuniętym turbo, skoro istnieje EJ253 czyli 2,5 litra bez turbo? Dodatek do pytania: po co EJ253, skoro istnieje EZ30R. Dodatek do dodatku do pytania: skoro dla każdej z powyższych opcji musisz się szarpać z wiązką i komputerem, to ja bym wsadził EZ36.
 8. 1. Co ze sterownikiem silnika? Nie ogarnął by tego na 99%, a na 100% nie bez rzucania błędami na prawo i lewo. A elektronicy tani nie są, mówię z doświadczenia. 2. Masz świadomość kosztu tłoków, honowania a przede wszystkim robocizny? Przy takich pomysłach to już faktycznie swap H6 taniej by wyszedł. Nadal w granicach 10-15 tysięcy, ale taniej.
 9. Na EZ30 lub EJ255 poprzez sprzedaż obecnego auta i zakup takiego z w/w silnikiem. Innymi słowy, nie, nie da się.
 10. "Po złości" to zostaniesz winnym wypadku jak Ci ktoś na zadek wjedzie - tak jak w historii sprzed kilku miesięcy, gdy chłopczyna bodaj z Audi pruł się po grupkach na FB że po najechaniu mu na tył to jego policja wskazała jako winnego wypadku ze względu na przyciemnione lampy właśnie. Zgodnie z prawem? Moim zdaniem też nie, ale ze zdrowym rozsądkiem na pewno.
 11. Na drodze do utraty dowodu rejestracyjnego, owszem.
 12. Niby tak, ale jak ktoś nie czuje potrzeby użyć szukajki lub wręcz zajrzeć do FAQ, to nigdy nie wiadomo
 13. GT to GC. Chyba że GT jest kombi, to jest to GF.
 14. To już do bardziej doświadczonych od strony technicznej pytanie, nie do mnie Euro 3 zamiast 5 zapewne nie przejdzie badań technicznych W drugą stronę (katy na Euro 3 zamiast Euro 1) właśnie montują mi w SVXie - też NA (chociaż H6), może będę mógł dać jakiś feedback. Myślę, że może być ubytek w mocy ze względu na bardziej restrykcyjny katalizator (ale czy na pewno?), ale na pewno nie tak "drastyczny" jak przy braku katalizatora i utracie ciśnienia w wydechu.
 15. Wycięcie katów kastruje wolnossaka z mocy, sam byłem tego świadkiem. Czyli tak - katy są koniecznością, bez katów będzie utrata mocy.
 16. Słuchaj się moderacji, daleko zajdziesz...
 17. Może to być konieczność zwrotu pojazdu sprzedającemu i jak najszybszej ucieczki jak najdalej.
 18. Rynek weryfikuje. Chyba że chcesz rozkułaczać WRXy?
 19. Co to za piny SR+ i SR-? Skąd wzięte? Bezpośrednio z kierownicy? Może bierzesz sygnał cyfrowy, przetworzony, a radio jest programowalne ale zapewne tylko na analogowy (rezystancje)?
 20. Kupa pozostanie kupą, nawet jeśli będzie to kupa z epoki.
 21. Nie no, nie przesadzajmy w drugą stronę... wolnossąca GC 2.0 brała mi średnio 11 litrów LPG. 12-14 LPG bierze mi dużo cięższe Legacy 2.5 z automatem. A wyniki poniżej 12l/100km - i to gazu - robiłem i Outbackiem 3.0 H6, i SVXem 3.3 H6. Spalania, przynajmniej w wolnossaku, bym nie demonizował. Zwłaszcza nie mając uprzedzeń do gazu.
 22. Ja widziałem i czytałem już dość, żeby lepiej dopytać
 23. Doprecyzuj czy chcesz wersję z silnikiem turbodoładowanym czy wolnossącym. Bo koszty są o rząd wielkości (albo i dwa) większe przy turbo.
 24. Cały problem i tak się rozbija o komputer TCU, jego podpięcie i współpracę z ECU. Ogarnięcie tego Cię u speców kilka(naście) tysięcy sieknie i może być wielotygodniowym/wielomiesięcznym procesem bez szansy na sukces. Źródło: chciałem wsadzić 5EAT do SVXa z 4EAT.
×
×
 • Create New...