Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek odwiedzilem Carfit w NS który zamobtował air box cobb oraz Edwin wystroił mojego STI... Auto.tak jedzie że aż na drugi dzień pojechałem zrobić pomiar do zaprzyjaźnionej hamowni. 

 

20200117_134904.jpg

Edytowane przez acik666
  • Super! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, Kambol napisał:

Miałem to zamówić, ale obawiałem się właśnie, czy takie nie przetłoczone będą dobrze wyglądać. Wrzuć proszę parę zdjęć po montażu.

Własnie zastanawiam sie czy montować hmm napisze do nich czy podswietlanie bedzie czerwone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie warto założyć osobnego wątku, ale takie coś znalazłem w necie:

https://wrc.net.pl/wiarygodne-zrodlo-nowe-subaru-wrx-sti-2021-wywazy-drzwi-z-polobrotu-jak-chuck-norris-wiekszy-silnik-i-niespotykana-dotad-moc

 

 

Pewnie EU się nie załapie :(, ale miło czytać, że jednak w Subaru będzie jeszcze MOC.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rutek111 napisał:

w Subaru będzie jeszcze MOC.

Widać gdzie celują.....In creating the new more powerful STI engine, Subaru engineer’s apparently benchmarked the Mercedes-AMG 2.0-liter turbo — as found in the A45 and CLA45 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Xawery1939 napisał:

Widać gdzie celują.....In creating the new more powerful STI engine, Subaru engineer’s apparently benchmarked the Mercedes-AMG 2.0-liter turbo — as found in the A45 and CLA45 .....

Z taka mocą powinien był wyjść z fabryki model MY15 żeby nie był odgrzewanym kotletem którego mocniejsze dizle wyprzedzają na światłach przy połowie mniejszym spalaniu.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...