Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nie zrobiłbym inaczej niż z tym: 

https://www.subispeed.com/2015-subaru-sti/interior/gauges-and-pods/ati-dual-60mm-speedometer-cluster-gauge-pod-2015-wrx-2015-sti-2014-forester

 

Co najmniej dwa STi w Warszawie mają tak zrobione i jest to idealne rozwiązanie wg mnie.  Sam miałem Defi ZD Advance ale nie było to najbardziej estetyczne rozwiązanie.  

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ayu napisał:

Dziś nie zrobiłbym inaczej niż z tym: 

https://www.subispeed.com/2015-subaru-sti/interior/gauges-and-pods/ati-dual-60mm-speedometer-cluster-gauge-pod-2015-wrx-2015-sti-2014-forester

 

Co najmniej dwa STi w Warszawie mają tak zrobione i jest to idealne rozwiązanie wg mnie.  Sam miałem Defi ZD Advance ale nie było to najbardziej estetyczne rozwiązanie.  

Jal dla.mnie dramat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mRoZiOo napisał:

Czemu wywaliłes? 

Trochę szarpana  jazda była . Tzn przy zmianie biegu i spuszczeniu powietrza przez zawór . Na ori DV jest płynniej. Chociaż teraz po Zmianie mapy przez Edwina jest bajka. Auto rozpędza się łagodnie i przy doładowaniu rwie do odcinki jak szatan na każdym biegu . Nie wiem jak by się teraz po mapie zachowywał z tym ProPerfectem . Ten zawór który wrzucił @DanPlut chyba tylko część powietrza wyrzuca na zewnątrz ,reszta wraca jak w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DanPlut napisał:

Tak. Poza tym jest tam pełna regulacja. Mogę w ogóle go zamknąć tak jak by siedział tam ori DV.

Pojeżdzisz, zobaczysz... ja swoj też ostatnio wywaliłem, mimo że cały czas był skręcony/zamknięty.

P.S. tuner tez Ci będzie radził go wy...mienic na DV. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DanPlut napisał:

muszę ten etap Subaru zaliczyć. 

I to jest dobre podejście :)

 

 

Ja lubię ten dźwięk u innych, ale jakoś do siebie bym już nie założył. Nie wiem sam z czego to wynika. Może z tego że goście blowOffy do diesli zakładają i powoli stało się to jakieś takie popularne. Pochwal się efektami po założeniu. 

Edytowane przez mRoZiOo
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, acik666 napisał:

Panowie a jaki dolot domsti polecacie? Kto ma załozony?

Dołączam się do pytania. Dużo firm i wszytko po 300 dolców. Aem(dwa rodzaje na subiespeed) , Grimmspeed, K&N, Mishimoto z puszką można u nas w PL za 1200 zł nawet kupić. Cobb trochę droższy bo ok 350$ i Perrin też coś koło tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Infra napisał:

Ja całe życie chorowałem na PSSST i teraz w końcu będę miał, nie zamierzam wyrzucać nawet jeśli to jakoś wpływa na jazdę. Chociaż przy takiej zmianie silnika to delikatnie mówiąc, je*ać niuanse :D

Ja też nie zamierzałem go usuwać mimo że jeździłem że skręconym do minimum ale skoro przestał współpracować to sam się poprosił o usunięcie. 

Na jazdę zbytnio nie wpływa poza strzelaniem z wydechu, smrodem paliwa za ogonem i check enginem wpadającym od czasu do czasu ;).

Jedynie to może wpłynąć na portfel jak głowica powie passsssss (t).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinwrxsti napisał:

A po co montuje się dolot? Tzn oprócz fajnych odgłosów. 

Pytam zupełnie poważnie. Może i ja założę takie coś... 

Marcin, ty już jesteś tak szybki, że Tobie dolot nic nie da, może rzeczywiście poza ciekawymi odgłosami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, FilipeK napisał:

Marcin, ty już jesteś tak szybki, że Tobie dolot nic nie da, może rzeczywiście poza ciekawymi odgłosami :)

Bardzo Ci dziękuję :) ale jestem ciekaw czy ta modyfikacja coś daje, bo wygląda to rzeczywiście ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Ja mam dolot mishi bo nie chciałem montować "gwizdka", tak że u mnie efekty akustyczne zadecydowały ;)

Dokladnie... dla.mnie gwizdek to buractwo troche.. dobre poczatkiem lat 2000. Mi generalnie chodzi o zimne powietrze i o akustyke ;) Dolot zamowiony coob , montaż  i strojenie w carfit ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 19:16, acik666 napisał:

Dokladnie... dla.mnie gwizdek to buractwo troche.. dobre poczatkiem lat 2000. Mi generalnie chodzi o zimne powietrze i o akustyke ;) Dolot zamowiony coob , montaż  i strojenie w carfit ;)

Gdzie zamawiałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...