Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mag1 napisał:

Fotki mam

Jakie chcesz to ewentualnie mogę zrobić

Myślałem o dystansach 

Do felg oemowych  z oponami zimowymi dokładam dystanse +20 i wygląda super przy letnich felgach szukałem dystansów ale +15 lub +10 montowane są ze zmianą szpilek w piaście (tego chcę uniknąć)dlatego myślę o szerszych oponach.

20190617_204727.jpg

20190617_204547.jpg

 

No faktycznie widac, ze felgi moglyby troszke bardziej wystawac na zewnatrz... szersza opona niewiele tu pomoze, imho

 

Na lato w WRX mam fele 8×18 ET40 (opony 235/40) i przy tej szerokosci felgi (i opony) oraz przy seryjnym zawieszeniu kola mozna by jeszcze smialo ciut wysunac na zewn. (o jakies 5-10 mm)

 

P.S. te dokladki na przednich szybach, przy lusterkach, nie ograniczaja widocznosci? Pierwszy raz takie widze :huh:

 

20200321_181025.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 08:45, Stefan Balon napisał:

cześć koledzy, mam pytanie: czy klapa tylna bez spoilera vs ze spoilerem różni się od siebie czymkolwiek poza otworami? mam wersję bez spoilera a mam okazję kupić go w kolorze i zastanawiam się czy będzie pasował jak go zamontuję - to znaczy czy klapa ze spoilerem nie ma jakiś wzmocnień itp. ? ASO twierdzi że jest inna - ale wg mnie ta inność może polegać tylko na otworach. Ma może ktoś wiedzę na ten temat ?

Ja wymieniałem. Z salonu Sti wyjechało ze spoilerem ale poprzedni właściciel założył całą klapę bez spoilera bo go nie chciał. Ja od niego kupiłem auto i znalazłem w kolorze klapę ze spoilerem. Wszystko pasuje p&p po 2 śruby na zawias i tyle. Na pewno sprężyny są mocniejsze bo ta klapa bez poliera leciała po otwarciu do góry bardzo mocno a teraz jest normalnie. Sama klapa się niczym nie różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mag1 napisał:

Temat dotyczył szerokości opon;)

 

a mogą i dotyczyć lądowania na księżycu- pokazujesz zdjęcia swojej furki, nie masz tematu tylko dla ów wozu, a jest ciekawa, to rodzą się pytania. Jedno zadał  kolega wyżej: "P.S. te dokladki na przednich szybach, przy lusterkach, nie ograniczaja widocznosci? Pierwszy raz takie widze ", a z kolei drugie co do tablicy, bo ciekawość mnie zżera. Jak odp nie nadaje się według Ciebie do publikacji to zawsze istnieje p.w. tudzież w skrajnych przypadkach "ignoruj użytkownika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

No faktycznie widac, ze felgi moglyby troszke bardziej wystawac na zewnatrz... szersza opona niewiele tu pomoze, imho

 

Na lato w WRX mam fele 8×18 ET40 (opony 235/40) i przy tej szerokosci felgi (i opony) oraz przy seryjnym zawieszeniu kola mozna by jeszcze smialo ciut wysunac na zewn. (o jakies 5-10 mm)

 

P.S. te dokladki na przednich szybach, przy lusterkach, nie ograniczaja widocznosci? Pierwszy raz takie widze :huh:

 

20200321_181025.jpg

Odpowiadając na pytanie odnośnie dokładkę na przednich "szybkach": po kilku dniach się przyzwyczaiłem bo niestety robi się taki "martwy punkt", żona narzeka zawsze gdy jeździ, że jej to przeszkadza

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, allu napisał:

Ja też taką małą bym przytulił. A najlepiej to wcale nie mieć, lepiej wygląda. Ale z wydechem i bez tablicy to pierwszy stopień do przypału :D

Dużą tablicę mam zawsze w bagażniku i gdy władza się "interesuje" to odpinam(bo jest na rzep)małą i przyklejam dużą.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, polak900 napisał:

Witam

Jakie klocki i tarcze do użytkowania na codzień

Najważniejsze żeby nie piszczały i za bardzo brudziły felg ? Znalazłem zestaw Powerstop ale nie do dostania na razie

Pozdrawiam wszystkich

Ja będę nudny ale polecę Pizzabrakes i Mintex M1155. Zestaw w dobrej cenie, hamuje wyraźnie  lepiej niż seria. Co do pisku, to na początku był, teraz nie ma w ogóle. Co do pylenia - akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, polak900 napisał:

Dzięki za odpowiedź , skąd te Mintexy wziąść, w Polsce do dostania

Tarcze tak do 1000 złoty za jedna , bardziej mi na nich zależy w tej chwili

Tarcze PizzaBrake + M1155 komplet około 1600 zł na przednią oś
Wpisz w gogle pizzabrake i masz kontakt do dystrybutora w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się dzieje na tym STi. 

Wykupiłeś już wszystkie dodatki chyba :)

p.s. podstawki spoilera mamy takie same

 

coś poszło nie tak - proszę o usunięcie mojego poniższego Spamu :)

IMG_20191208_123748_393.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, baki napisał:

Ja polecam tarcze Pizzabrakes nacinane plus klocki DS2500. Jeśli budżet większy tarcze DBA.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

DBA do ceny pizza brakes +/- 20-30 % droższe są na tej samej półce jakościowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.03.2020 o 10:00, mag1 napisał:

Dzień dobry wszystkim

Czy na felgi 18" z et45 szerokość 8" w STI MY16 można założyć szersze opony niż 245mm 

Myślę o 255/45/18 obecnie mam 245/45/18

20190617_204627.jpg

Zastosowałem dystanse 15mm do felg 8" i ET45 no i myślę ,że jest ok

 

 

received_2701671389962254.jpeg

received_244664150227333.jpeg

received_2701671389962254.jpeg

received_244664150227333.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Planuję dołożyć tylny spoiler do WRX-a. Jaka jest Wasza opinia na temat spoilerów z laminatu?
Zastanawiam się nad kupieniem zamiennika z ABS-u albo kompletnej klapy ze spoilerem z wersji STI.
Może ktoś z posiadaczy STI chciałby się zamienić klapami w tym samym kolorze z moją dopłatą. Posiadam białego WRX-a Limited z małą lotką, klapa w idealnym stanie.

new-2019-subaru-wrx-limitedmanual-13446-18356096-2-640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 12:46, mRoZiOo napisał:

Dużo się dzieje na tym STi. 

Wykupiłeś już wszystkie dodatki chyba :)

p.s. podstawki spoilera mamy takie same

 

coś poszło nie tak - proszę o usunięcie mojego poniższego Spamu :)

IMG_20191208_123748_393.jpg

Trudno się instaluje te podstawki pod spoiler?Bo chcę takie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Michal123 napisał:

Cześć,
Planuję dołożyć tylny spoiler do WRX-a. Jaka jest Wasza opinia na temat spoilerów z laminatu?
Zastanawiam się nad kupieniem zamiennika z ABS-u albo kompletnej klapy ze spoilerem z wersji STI.
Może ktoś z posiadaczy STI chciałby się zamienić klapami w tym samym kolorze z moją dopłatą. Posiadam białego WRX-a Limited z małą lotką, klapa w idealnym stanie.

new-2019-subaru-wrx-limitedmanual-13446-18356096-2-640.jpg

Część. Szukaj możę uda Ci się znaleźć. Ja swoją klapę ze spoilerem znalazłem na olx i to nawet pod kolor się udało. Zapłaciłem 2300zł. Moja płaska leży w garażu ciężko będzie sprzedać.

Spoiler z laminatu może z  czasem pękać powłoka lakieru, lepiej szukać oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Michal123 napisał:

Cześć,
Planuję dołożyć tylny spoiler do WRX-a. Jaka jest Wasza opinia na temat spoilerów z laminatu?
Zastanawiam się nad kupieniem zamiennika z ABS-u albo kompletnej klapy ze spoilerem z wersji STI.
Może ktoś z posiadaczy STI chciałby się zamienić klapami w tym samym kolorze z moją dopłatą. Posiadam białego WRX-a Limited z małą lotką, klapa w idealnym stanie.

new-2019-subaru-wrx-limitedmanual-13446-18356096-2-640.jpg

Wiem, że to kwestia gustu, ale mi osobiście podoba się tak jak jest. Tym bardziej, że to WRX a nie WRX STI. Tak jest bardziej dyskretnie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...