Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkiego powrotu do zdrowia !!! co mogłem teraz to poszło........

Moja żona kiedyś się solidnie poparzyła i z zagranicy sprowadzaliśmy robiony zamówienie specjalny biały krem który rewelacyjnie działał , powinienem mieć jeszcze 1 szt w domu tylko nie wiem czy przypadkiem się nie przeterminował. Sprawdzę dziś wieczorem jak to się nazywa i jeśli jest dobry to mogę go przekazać. W najgorszym wypadku podam nazwę specyfiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W imieniu brata i rodziny mogę tylko podziekować za tak olbrzymi odzew. Nie zliczona ilość telefonów, ogromna liczba odwiedzin napawa optymizmem.

 

Tak jak odpisywałem dużej grupce osób na pw póki co rodzina nie potrzebuje innej pomocy aniżeli finansowa gdyż Krzysiek jest hospitalizowany i pomagamy mu na ile możemy. Po powrocie do domu na pewno będzie potrzebna pomoc przy rehabilitacji itp.

Jutro okaże się czy zabieg przeszczepu skóry będzie niezbędny - dziś lekarz dał dużą szansę, że NIE.

 

Dziękuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak to u niego - bardziej mu było żal 944 niż dłoni :wink:
czemu wcale mnie to nie dziwi :lol: Fajnie że się trzyma chłop

 

Jutro okaże się czy zabieg przeszczepu skóry będzie niezbędny - dziś lekarz dał dużą szansę, że NIE.
trzymam kciuki i liczę że jutro lekarze powiedzą że zanim Kubica wróci do zdrowia to wcześniej Huzar będzie w stanie jeździć jego bolidem :mrgreen:

 

-- 15 kwi 2011, o 20:15 --

 

Dałem dzisiaj info kumplowi który wiem że chodził do tej samej szkoły co Krzychu żeby przekazał dalej info może trafi do jakiś starych kumpli Huzara którzy też Go wspomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze szybkiego powrotu do zdrowia. W ramach pomocy wystawiłem aukcje z kurtkami z której cała kwota zostanie przeznaczona dla Huzara105 zapraszam do licytacji dla kolegi.

oto link

http://allegro.pl/kurtka-grizzly-transi ... 79413.html

co prawda nie nordikuję, nie bajkuję i nie horsrajduję, ale postaram się wygrać.

Niesamowita jest reakcja forumowiczów, teraz huzar105 nie ma wyboru, tylko szybko wrócić i każdemu po browcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim, ale też myślę że w imieniu idei, która przyświecała powstaniu The Forum mogę napisać, że ogarnia mnie wielka duma, że jestem tu gdzie jestem, widzę to co widzę i że mogę być częścią tych wydarzeń. Wiele sytuacji, które nie napawały mnie optymizmem, a miały miejsce tu na Forum odchodzi w niepamięć kiedy czytam ten wątek.

Tak jak przy wcześniejszych akcjach, tak i w tym przypadku widzę, że mimo różnych animozji po drodze to co jest fundamentalną wartością Forum dalej tutaj jest i ma się dobrze. To bezinteresowna chęć pomocy bliźniemu. Dziękuję wam wszystkim za to co robicie!

 

Huzar105 - rychłego powrotu do zdrowia! Przelew wysłany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...