Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu dzisiejszym wysłaliśmy do forumowiczów maila z informacją o wypadku Huzara, mamy nadzieję, że informacja ta, trafiając do wiekszej ilości osób pozwoli zgromadzić niezbedne wam środki
ja wrzuce informację w wątku wielkopolskim na forum mx5, może też ktoś się dorzuci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jakkolwiek jednorazowe wpłaty są cenne, to rzeczywiście "stałe" wsparcie, choćby kilka, kilkanaście stówek pozwoli coś zaplanować. Te stówki pojawią się nawet z 10 czy 20 zł ale wpłacanych regularnie!

Ale nie o tym chciałem napisać: czy nie uważacie, że warto było by ZREZYGNOWAĆ przynajmniej z jednego dnia chlejad czy innych wiosenno-letnich zlotów i "zaoszczędzoną" w ten sposób kasę przekazać Rodzinie huzara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy jest, ale jest przecież jeszcze "kreska", może ktoś na tamto forum wrzuci informację jeśli jeszcze nie ma, trochę osób chyba tam jest które tu się nie udzielają, a pewnie nawet część z nich zna osobiście Huzara, więc też byliby gotowi wspomóc Go i Jego rodzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Proszę o podesłanie na pw listy opatrunków i leków. Może będę mógł pomóc.

 

Ludziska nie piszcie, że przelew poszedł. Jak poszedł to ........ i dojdzie.

Zainteresowany na pewno się o tym dowie........ z wyciągu :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...