Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo iż nie znamy się ani osobiście ani nawet na forum nie było nam dane, to i ja dołączam się z mała pomocą finansową.

 

viewtopic.php?f=17&t=143894 zapraszam wszystkich do licytacji modelika subaru, całkowita kwota ze sprzedaży zostanie przekazana na konto huzara.

 

Wracaj szybko do zdrowia chłopie :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dopiero dzisiaj przeczytałem wątek... Jeżeli mogę pomóc to kwotę ze sprzedaży zaślepki do zderzaka wysyłam. Także Panie i Panowie jeżeli ktoś potrzebuje na już albo na czarną godzinę to licytować http://allegro.pl/zaslepka-klapka-zderz ... 29121.html. Docelowo miała być w moim RSie ale nie było potrzeby i została na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czesto bylem w potrzebie ale dziekuje Bogu za ludzi ktorymi jestem otoczony (mam cztery corki a moja zona nie pracuje)wiec zdaje sobie sprawe jak wyglada zycie w naszym pieknym kraju zycze zdrowia a po niedzieli wysle chociaz 50 zl.

Pozdrawiam Roger (SID)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyrodzie nic nie ginie i musi być zachowana równowaga. Mi w tym czasie urodziła się szczęśliwie druga córeczka. Strasznie mi przykro, że spotkało Was takie nieszczęście, pewnie próbował ratować co się dało i dlatego poparzył ręce. Dorzucam sie oczywiście, przelew już poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzien dzisiejszy nie wiadomo jeszcze jakie dokladnie leki beda potrzebne napewno podstawowe masci opatrunki, bandaże .Lekarz poinformowal ze jesli chodzi o przeszczep to jak narazie wykluczony nie jest. Co do dziecka to Kacperek potrzebuje pampersy do 18kg mleko bebiko 4, rzeczy na 92cm (moga byc uzywane) oraz artykuly do pielegnacji .

Bardzo jeszcze raz wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc.Jestescie niesamowici .

Ania i Kacperek

Ps.

Huzar widzial wszystkie wpisy na komorce bez logowania i bardzo dziekuje wszystkim oraz pozdrawia.Jak tylko bedzie mial jak odezwie sie osobiscie.

 

nie wiem czy moje info gdzies nie umknelo wiec jeszcze raz o tym wspomne bo wiem to na 100 % ! a nie wiem czy lekarze w tym przypadku stosują ten krem, nazywa sie Flammazine i jest to absolutna rewelacja na poważne oparzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia do snu opowiadała mi coś o "wdowim groszu"

 

chociaż mam nadzieję, ze tu bliższa rzeczywistości okaże sie historia z jakimiś ziarnkami i miarką

 

 

Huzar105, trzymaj się, nie daj rodzinie najmniejszego powodu do tego żeby się martwiła. Resztę załatwią skrzaty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 szybkiego powrotu do zdrowia :!: :!: :!: Nie znamy się osobiście ale w takiej sytuacji może znaleźć się każdy. Dobrze mieć wtedy serdecznych znajomych. A dla rodzinki .... trzymajcie się, bo będzie wszystko dobrze :!: :!: :!: Musi być :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar, bedzie dobrze :wink: sie trzymaj chlopie... frakcja szkocka tez pomaga, zaraz sie zorganizujemy, zeby poszlo odemnie, T8lka, radnora... wlasnie siostra radnora w polsce ma to dalej popychac.... radnor, daj ten numer do siostry, nie badz wisnia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...