Jump to content

Prośba o pomoc dla huzar105

huzar105
 Share

Recommended Posts

Zwracam sie z gorąca prośba o pomoc dla huzara105. Wczoraj ok. godziny 12 w Kicinie w garażu wybuchł pożar znajdował sie tam również huzar105. W wyniku pożaru doznał obrażeń obu rąk, ma poparzone obie dłonie ponad nadgarstek. Jak na razie znajduje sie w szpitalu, dopiero w sobotę będzie wiadomo czy będzie potrzebny przeszczep skóry. Jesteśmy w nieciekawej sytuacji materialnej ponieważ huzar był jedynym żywicielem rodziny. Dlatego bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli. Jak na razie finansowa, ponieważ zakup opatrunków maści i innych potrzebnych rzeczy przerasta nas finansowo.

Za każdą pomoc będę dozgonnie wdzięczna .

Zamieszczam zdjęcia http://www.kmpsp.poznan.pl/node/10381

Numer konta, na który proszę wpłacać pieniążki to : 42 1090 1362 0000 0001 0787 3223

Anna Wysoczańska

Sady Kobylnicka 9

62080 Tarnowo Podgórne

Za każdą pomoc bardzo dziękuję

Ania i synek Kacperek

• Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrażenia to poparzenia II stopnia typu B czyli z dużą możliwością martwicy skóry. Do huzara dopiero dziś dochodzi co tak naprawdę się stało (jak i cały ból). Nie licząc ogromnych strat w sprzęcie, spaliło się mnóstwo gołębi i swieżo wyremontowane porsche 944.

W imieniu brata dziękuję za wszelką pomoc. Jeżeli ma ktoś pytania odnośnie samego Huzara, całego zajścia to prosze o kontakt ze mną 506127943

Mam propozycje. W takiej sytuacji najwazniejsza jest gwarancja zabezpieczenia finansowego rodziny. Proponuje zrobic liste osob gotowych ustanowic stale zlecenie w banku na przelew, np. 100pln miesiecznie, do czasu szczesliwego powrotu Krzyska do pracy. Zona mialaby wtedy pewnosc otrzymania okreslonych srodkow co miesiac.

1. lewen

Pozdrowienia dla Huzara i życzenia szybkiego powrotu do działania! Może na mnie na liczyć. Proszę podać listę rzeczy - medykamentów, itp jakie trzeba zakupić. Z chęcią pomożemy w ten sposób całą rodziną.

Huzar jest najchętniej, najczęściej, najbardziej bezinteresownie pomagającą osobą jaką znam. Niezależnie od tematu, stopnia znajomości, lubienia-nie lubienia, bez gadania, od razu, od ręki, pomaga, naprawia. :!:

Jeżeli tylko mogę jakoś pomóc to bez wahania to zrobię, i innych forumowiczów też bardzo o to proszę.

Przelewów co miesięcznych nie mam jak robić, co miałem to wysłałem, jutro poproszę tatę o przelew dla huzara.

Jakie leki i masci? jutro mam jeszcze czas by cos wydobyc przed wyjazdem do polski.

Czy przyslac standarty jakie tutaj sie stosuje???

Jestem teraz pod kreską, jednak w ciągu paru dni ma się to zmienić. Poznałem Huzara w Toruniu! I szanowną małżonkę (wówczas brzemienną). Jak tylko mi się poprawi na pewno pomogę.

Wracaj chopie do zdrowia!

1. lewen

2. Vasquez

3. 1yearold

Co mam wpisać w tytule przelewu?? Powrotu do zdrowia huzar 105!!!!

Życzę powrotu do zdrowia. Proszę o podanie listy leków i innych potrzebnych rzeczy, których brakuje - chętnie pomogę. Wysłałam przelew.

Ania przekaż proszę Huzarowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

gimof, jak rozmawialiśmy telefonicznie, w przypadku koniecznej pomocy dodatkowej dzwoń.

W dniu dzisiejszym wysłaliśmy do forumowiczów maila z informacją o wypadku Huzara, mamy nadzieję, że informacja ta, trafiając do wiekszej ilości osób pozwoli zgromadzić niezbedne wam środki.

Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia Huzara a Wam siły przede wszystkim psychcznej! musi być dobrze!

Trzymajcie się!!

przelew poszedł, niestety skromny, jak się odkuję to postaram się pomóc bardziej.