Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkiego powrotu do zdrowia !!! co mogłem teraz to poszło........

Moja żona kiedyś się solidnie poparzyła i z zagranicy sprowadzaliśmy robiony zamówienie specjalny biały krem który rewelacyjnie działał , powinienem mieć jeszcze 1 szt w domu tylko nie wiem czy przypadkiem się nie przeterminował. Sprawdzę dziś wieczorem jak to się nazywa i jeśli jest dobry to mogę go przekazać. W najgorszym wypadku podam nazwę specyfiku.

 

ten rewelacyjny krem na oparzenia nazywa sie Flammazine, żona miała po powaznym oparzeniu zagrożoną

rękę a po stosowaniu tego kremu prawie nie ma sladów na skórze. niestety tak jak sie spodziewalem ten co mam w domu jest juz przeterminowany ale z tego co wiem mozna go zalatwic w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. lewen

2. Vasquez

3. 1yearold

4. FishMind

5. dzioba

6.DNL

7. Dolphin

 

Zdrowia życzę i proszę o dane do przelewu, pomogę ile będę mógł.

 

Z wrażenia nie zauważyłem, że dane do przelewu są na samym początku...

 

Przelew poszedł, jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzien dzisiejszy nie wiadomo jeszcze jakie dokladnie leki beda potrzebne napewno podstawowe masci opatrunki, bandaże .Lekarz poinformowal ze jesli chodzi o przeszczep to jak narazie wykluczony nie jest. Co do dziecka to Kacperek potrzebuje pampersy do 18kg mleko bebiko 4, rzeczy na 92cm (moga byc uzywane) oraz artykuly do pielegnacji .

Bardzo jeszcze raz wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc.Jestescie niesamowici .

Ania i Kacperek

Ps.

Huzar widzial wszystkie wpisy na komorce bez logowania i bardzo dziekuje wszystkim oraz pozdrawia.Jak tylko bedzie mial jak odezwie sie osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...